Ovulační test - je pozitivní?

ja_osobne
17. bře 2019

Ahoj holky, jdu s dotazem, můžu brát včerejší OT za pozitivní? Dnešní uz je o dost slabší. Jen mě udivuje, že je az 26DC, cykly mivam 31-33dni. Ted jse. První měsíc po vysazení duphastonu-mela.jsem ho na úpravu ms, která mi pak přišla vždy 31DC.....
O myslíte? Děkuji.

zizulka2008
13. kvě 2020

@clo1 tak nakonec se spustila cervena,takze dnes 1dc 🤷‍♀️

clo1
13. kvě 2020

@zizulka2008 nechceš zajít pak raději k dr okolo 12-15dc ať máš jistotu, že folikuly rostou???

zizulka2008
13. kvě 2020

@clo1 tenhle mesic to necham asi byt..koupila jsem si akorat kontryhel a malinik a uvidime co bude,kdyztak zavolam dr dalsi cyklus

clo1
13. kvě 2020

@zizulka2008 a clostik ještě máš na tento cyklus??

zizulka2008
13. kvě 2020

@clo1 nemam uz nic a radsi snad ani nechci 🤦‍♀️🤷‍♀️😁

ja_osobne
autor
13. kvě 2020

@zizulka2008 to je nějaké divné, když bereš dupha 🤔🤔🤔 asi bych radši na gyndu zavolala

zizulka2008
13. kvě 2020

@ja_osobne nasla jsem,ze se to muze stavat i behem brani

zizulka2008
13. kvě 2020

@clo1
@ja_osobne chaaaa,ted jsem si vzpomnela,ze mam mit ted v kvetnu preventivku 🤔😁 tak se necham objednat za ten dalsi tyden a to budu 13dc a dal,tak to zfoukne pri jednom,bude kontrolovat vajecniky i merit sliznici na preventivni...tak a bude 🤷‍♀️😁😁

zizulka2008
23. kvě 2020

@clo1 halo halo,tak jak ty? Uz jsi byla u dr?🤔🤔

clo1
23. kvě 2020

@zizulka2008 byla jsem🙂. Dnes jsem 3 dc. Včera jsem byla na krvi na HP a 12 dc jdu na měření foliku. A dostala jsem i žádanku na spermio, tak uvidíme jestli se to někam pohne 🙂. Co ty??

zizulka2008
23. kvě 2020

@clo1 👏👏 no tak parada aspon neco a uvidite co dal 😉 ja nic,v utery jdu na preventivku,budu 14dc takze by melo byt videt zda tam neco zraje nebo ne,tak uvidime

clo1
23. kvě 2020

@zizulka2008 a tentokrát bez clostíku? Tak snad u tebe bude růst pořádný folík 😉. A když tak se zmiň o tom špinění, třeba ti duphaston vymění za utrogestan. 🙂.
Dej pak vědět jak jsi dopadla 🙂

ja_osobne
autor
23. kvě 2020

@clo1
@zizulka2008
Držím palce!!

Já mám v pondělí test na cukr, tak držte palce! A pak 1.6. Utz 🥰to už budu 26tt 🤦‍♀️

juliemichal
24. kvě 2020

@ja_osobne já jdu zítra na poradnu,budu 21+3 😀 a za 14 dnů na cukr,vůbec se mi nechce,stále uvažuji,že se na to vyprdnu 😀 u všech těhu jsem jí neměla,tak si myslím,že jí nebudu mít ani teď 😀

zizulka2008
26. kvě 2020

@clo1 tak zadny extra dominantni folikul videt nebyl,tak uvidime🤷‍♀️napsat jsem nic nechtela i dr souhlasila ze to nechame ted sednout bez hormonu a jak budou cykly vypadat

clo1
26. kvě 2020

@zizulka2008 to je škoda, takže už tomu necháš volný průběh nebo budeš aspoň testovat ovulaci??

zizulka2008
26. kvě 2020

@clo1 jj zatim jo,chci aby mi cyklus uz bezel normalne bez hormonu a pak se to urcite povede 🥰 nebudu zkouset,skoda penez 🤷‍♀️😁 kdyz bude ovulka tak budou bolesti tak uvidime kdy to vyjde,nebudu tlacit na pilu i dr rikala ze jak se tlaci na pilu tak to pak nejde,zbytecny stresy a nejde to uz vubec a zas tolik to hrotit nebudem...ted budem delat kuchyn konecne,detem pokoje novy-rekontruujeme vicemene cely dum,tak budou jiny myslenky a treba se zadari 🤷‍♀️
Ty dej potom vedet jak pokracujete 😉🙏

ja_osobne
autor
26. kvě 2020

@zizulka2008 třeba bude ovu déle ! 🙂 držím palce, aby to brzy vyšlo!

Tak já byla včera na ogtt, hned první odběr zvýšený, takže jdu za týden znovu 🤦‍♀️🤦‍♀️🤷‍♀️

zizulka2008
26. kvě 2020

@ja_osobne no mivam kolem 20dc,driv jsem mivala i 23dc,takze casu jeste dost na zrani 🤷‍♀️😃 tak to nezavidim 🙈😁 fuuuj to jsem nenavidela ten test🤢 nastesti vzdy jen jednou 🙈
Tak at je ten druhej uz ok 🍀✊ a co jinak malicka vsechno ok,kope uz pekne ze? 🥰

zizulka2008
26. kvě 2020

@clo1
@ja_osobne tak mi to nedalo a ted studuju ze na otehotneni ma vliv stitna zlaza taky 🤷‍♀️ dnes jsem byla i u dr na stitnou zlazu a leky jsem v posledni dobe dost flakala,mam i upravenou-zvysenou davku+jod...tak jestli to neni vsechno i tim?🤷‍♀️🤔

clo1
27. kvě 2020

@zizulka2008 může to být i tou štítnou žlázou, pokud ji nemáš v pořádku, může ti to rozhodit cyklus. Ber léky pravidelně a třeba se ti to srovná i bez duphastonu

ja_osobne
autor
27. kvě 2020

@zizulka2008 u mě byla stitna jediny problém pro otehotneni!!!!! Pokid beres prášky, ber je poradne! Ja kvůli stitny neměla ovu!!! A na to jsem si prisla sama! Protoze dr mi neudelal ani jeden kontrolni utz ani, kdyz jsem brala clostik! Takze si to opravdu pohlidej! Taky mi doporucila JOD!

Malá kope už pořádně a od rána do večera cvičí spartakiadu! Až mě to jednou vzbudilo 😁😁🤷‍♀️

Měřím se doma a hodnoty mám v pořádku po ránu, dneska dokonce 3.8 🤷‍♀️🤷‍♀️🤦‍♀️

ja_osobne
autor
27. kvě 2020

@zizulka2008 já začala brát léky na stitnou v půlce listopadu no a v prosinci se po roce a půl povedlo. To nebude úplně náhoda! A hlavně pozitivně pozitivní OT! Nikdy jsem takový neměla 🙂 takže za mě ano, můžeš to mít stejne, jako já🙂 vše ostatní pořádku, jen ta stitna umí udělat velkou neplechu

clo1
1. čer 2020

Holky, tak horm.profil je v pořádku. A na pravé straně folikul 16mm, dr.říkala, že ovulace bude za 3-4 dny. No a příští týden jdeme na spermiogram.

zizulka2008
1. čer 2020

@clo1 👏 tak aspon jedna dobra zprava,vlastne dve 😁 uvidite co jeste ten spermio...a kdyztak u nas zabral Folandrol na spermijky 😉👌

ja_osobne
autor
1. čer 2020

@clo1 tak to je super! Snad i spermio bude v pořádku!!! 👍👍👍👍

clo1
1. čer 2020
zizulka2008
5. čer 2020

@clo1 tak 24dc a ovulacni test zacal teprv silit,od vcera se zacal trochu ozyvat vajecnik teprve 🙄🤦‍♀️😃

ja_osobne
autor
5. čer 2020

@zizulka2008 jiooo, to vypadá dobře 👍👍👍 tak budu držet palečky! Buď se natáhne cyklus, nebo už mrcha nepřijde vůbec 😍😍😍😍

Já mám pro změnu zjistenou tehu cukrovku 🤦‍♀️🤦‍♀️

zizulka2008
6. čer 2020

@ja_osobne tak dnesni 😍🙏🙏