Ovulační testy, který můžu považovat za pozitivní?

maice
9. pro 2013

Ahooj, holky, prosím o radu....myslíte, že můžu považovat 8.12. večer jako pozitivní ovu test? Děkuju

werumka
26. pro 2013

@maice Nojo, ale ta pravděpodobnost, že by to mohlo vyjít tady je... vždyť ženy berou třeba mnoho let hormonální antikoncepci - ta má nežádoucích účinků a rizik tolik, že nějaký Utrogestan už to nevytrhne.

andy2110
26. pro 2013

Ja bych si ten horm.profil klidne zaplatila sama, kdyby mi to nekdo nabidnul. Ale ja o tom vubec nevedela. ☹ no nic,werumko, diky moc za velmi cenne info... dalai cyklus utrous brat nebudu a budu poctive testovat,a uvidime... diky moc,jsi fakt poklad!
Jeste ze existuje MK,protoze kdyz uz dr selzou - holky z MK poradi! Diky moc!
Taky podle me neni idealni poslat hned vsechny do caru. Me o tom dr rekla uz davno,ale my jsme to s manzelem chteli jeste zkusit... a ted tohle....ach jo.... ☹

werumka
26. pro 2013

@andy2110 Pokud by dr. nechtěla dělat hormonální profil, můžeš si ho nechat udělat jako samoplátce. Ceny za vyšetření mají v každé laboratoři k dispozici 😉 Ale určitě to zkus ten jeden cyklus vysledovat beze všeho a uvidíš.

andy2110
26. pro 2013

@werumka no presne jak rikas... hned pristi cyklus to urco zkusim! Ty mas konretni tip na ovu testy?

werumka
26. pro 2013

@andy2110 Kupuju z Ebay - One Step - za tři stovky padesát testů i s poštovným 😀

andy2110
26. pro 2013

A spokojena? Vysledky citelne?

werumka
26. pro 2013

@andy2110 Jojo, úplně v pohodě. Ale oni prodávají různé citlivosti a je potřeba znát, jakou potřebuješ... 😖 Co používáš teď?

andy2110
26. pro 2013

Ted mam GS ovutest... a nejsem moc spokojena... casto i kontrolni carka velmi slaba. A jak poznam,jakou potre uji citlivost?

werumka
26. pro 2013

@andy2110 Počítám, že tyto testy mají standardní citlivost 25 IU/ml. Zkusila bych vzít testy 20 IU/ml a pár testů 30 IU/ml. Třeba v poměru 50 a 10. Kdybys měla pocit, že ty dvacítkový jsou pozitivní delší dobu, tak zkusit v tu samou dobu třicítku. Ale měla by Ti sednout v pohodě ta dvacítka...

andy2110
26. pro 2013

@werumka aha, ok dekuju... urcite si je koupim. Mam i dalsi tipy,takze jich budu mit asi vic... 🙂

werumka
26. pro 2013

@andy2110 Určitě vyzkoušej různé. Tu teplotu bych na Tvém místě určitě taky měřila. Tak hlavu vzhůru a pěkný zítřek!

andy2110
27. pro 2013

Má smysl merit teplotu pri nepravid.cyklu? Cetla jsem tady nekde,ze to ma smysl pri pravidelnem...?

werumka
27. pro 2013

@andy2110 Naopak - při nepravidelném je to o to důležitější 🙂 Začíná se měřit začátkem cyklu a z toho Ti vyjde, kdy přesně ta ovulace přišla, nebo jestli nepřišla. Ta teplota najednou strmě stoupne. Pokud vydrží být vyšší 18 dní a déle, tak se pak s největší pravděpodobností jedná o těhotenství.

andy2110
27. pro 2013

ok,... vyzkousim.diky za radu!

andy2110
8. led 2014

Tak MS dorazila s utrousem po 33 dnech... bt merim- ikdyz tomu zatim moc nerozumim (tomu grafu) a za par dni zase budu testovat, tak pak opet prispeju foto a budu zadat o radu. 🙂 tentokrat bez utrose. Tak snad to nebude anovu... 😖

adriankavalo12
17. led 2014

Ahoj holky je tam ovulace nebo není ja se v tom moc neviznám děkuju za radu :/

maice
autor
17. led 2014

@adriankavalo12 Blizi se to,jeste ale testuj dokud nebude ta testovaci carka stejna nebo silnejsi! 🙂 A pak 24-48 hodin pote sup na to 🙂

adriankavalo12
18. led 2014

děkuju 🙂

andy2110
18. led 2014

Tak co myslíte holky? Všechny jsou ze stejného dne - ze dneška. Mám 11 DC, myslíte, že je to možné? Minulý měsíc nic, a teď tohle...? Je fakt, že 2. měsíc beru femibion + kontryhel, a od začátku roku jeřáb, ale nějak se mi tomu nechce věřit, myslíte, že je to pozitivní?

eeen
18. led 2014

@andy2110 určitě pozitivní je 🙂

andy2110
18. led 2014

@eeen kdyz me neprijde, ze bych mela mit ovu hlen... myslis, ze testy jsou spolehlivejsi?

maice
autor
18. led 2014

@andy2110 Ja na sobě taky hlen nepoznam a ani čípek mi nepřijde jinej...ale ovu test i dle bolesti urcuje presne...

eeen
19. led 2014

@andy2110 já ovu hlen taky nemívím...a tohle jsou jasný // 🙂 takže dnes ovu bude

andy2110
19. led 2014

@maice
@eeen
Diky moc holky!. Tak jsem zvedava.... 🙂 dneska jsem si v 10:30 udelala dalsi test, a uz / slabne. 😀 jsem tak moc rada, ze nemusim k dr kvuli anovu... tak jeste bych si prala // na jinem testiku.. ale na to je cas, ze jo. 😉

sabinkamiska
19. únor 2014

holky asi to sem nepatri ale potrebuji radu uz 4den zvracim prsa boli i v podbrisku mota se mi silene hlava udelala jsem si ovu test a pozitivni pozna se i na ovu testech tehotenstvi??diky mooc

pikvik1
20. únor 2014

@andy2110 Ahoj, sleduju ty krásný testy 🙂 jak to dopadlo po takové ukázkové ovulce? zadařilo se?

enalga
22. únor 2014

Tohle je ovu test z dnešního dopoledne... kdy teda začít?

andy2110
28. únor 2014

@pikvik1 negativně,.... ☹ zas se nezadařilo,.... snad se jednou i na nás usměje štěstí... už zvažuju, že bych šla zas k dr se poradit co a jak dále.... 😒

pikvik1
28. únor 2014

@andy2110 Ale to mě mrzí.... ☹ už jenom co je radosti, když takhle vyjde ovu test, člověk to načasuje, snaží se, ale stejně si ta příroda udělá co chce... to mě mrzí. Já doufám, že tento cyklus mi alespoň ty ovu testy vyjdou pěkně. Jak dlouho se snažíte?

andy2110
3. bře 2014

@pikvik1 noo, mě taky. ☹ ale nic s tím nenadělám... už se snažíme 18 měsíců... ☹ a už nevím co dál, nějak ztrácím sílu....
A Vy se snažíte jak dlouho? Určitě držím palce, ať máš hezký // na ovu testíku a pak i na tt!!! ♥