Ovulační testy. Máte zkušenosti s jednorázovými?

katteess
10. říj 2006

Holky, nemáte některá zkušenosti s jednorázovými ovulačními testy? Hlavně by mne zajímalo, které používáte, a zda test ukáže jen ovulaci, nebo už upozorní na blížící se ovulaci den, dva předem...

modrypitrisek
4. led 2018

Holky zkušené, jedna technická, prosím:

může nemoc (nahlazení, teplota, krkabol, rýma...) mít vliv na ovutest? Začala jsem testit postivě od začátku cyklu denně, a ač ovuluju většinou až 21DC, začala mi čárka mírně sílit už 8-9DC. Takže je to bacilem, nebo se fakt stal zázrak a budu ovulovat o tolik dřív (se fakt nestalo, co svět světem je). Nebo je dokonce normální, že to začíná sílit takhle moc dopředu před ovulací? Spíš bych ze zkušenosti čekala, že takovýhle prevít mi ovulku posune ještě na pozdějc...

Děkuju za každý názor 🤒😉

kaaacaaatkooo
16. únor 2018

Máte prosím někdo zkušenost s ovulačními testy z Ebay? Jsou srovnatelné s českými?

modrypitrisek
16. únor 2018

@kaaacaaatkooo Netuším, jak fungují české, ale ty čínské u mě fungují bezvadně 🙂

kaaacaaatkooo
16. únor 2018

@modrypitrisek Děkuju, jdu objednávat 😀 Ty ceny za české jsou nehorázné. Nějaký tip na značku, prosím? Jinak budu vybírat podle brvy :D

modrypitrisek
17. únor 2018

@kaaacaaatkooo Ani nevím, že jsou tam nějaké značky... vzala jsem od největšího prodejce (rozuměj položka, která je nejvíc prodávaná) a ten měl zároveň jednu z nejmenších cen...

modrypitrisek
17. únor 2018

@kaaacaaatkooo A nevím teda, jestli je to testy nebo mnou, ostatní holky píší, že mají testy sněhobílé a pak postupně před ovu začínají sílit, já mám celý měsíc slabou čárku a až pak při ovulaci (jeden den, max.den a půl) brutálně zesílí. Takže jsem soudila, že jsou dost citlivé. Ale postupem času si spíš myslím, že každý to má prostě jinak a definovat jakékoli pravidlo v tomto testování je až pošetilé..

lzii
17. únor 2018

Holky ne pozitivní? Už tři dny je mám zbarvené ale dneska asi nejvíc

kaaacaaatkooo
17. únor 2018

@modrypitrisek Já bych si hlavně přála takový test, který by ukázal 2 silné čárky, hihi, akorát to asi ani Čína nezařídí 😃 😃 😃 😉 Už jsem si je objednala, něco dorazí příští týden (z GB ) a něco v dubnu (Čína).

modrypitrisek
18. únor 2018

@lzii Může být 🙂 když né dnes, tak zítra.
@kaaacaaatkooo No ono není uplně sranda se trefit, ale když sleduju poctivě, tak ta čárka je fakt brutální, vyskočí rovnou a je fakt silnější než kontrolní. Ale většinou už testuju jen jednou denně, takže to není uplně stoprocentní, řekla bych, že tento měsíc ten můj pozitivní vypadal podobně :D

sisoidka
Autor odpověď smazal
Zobraz
rona1988
22. pro 2018

Dobrý den, myslíte, že proběhla ovulace? Podle UTZ byl 17 DC folikul 22 mm. Děkuji za pomoc.

market19
21. zář 2023

@madinina ahojky , jak ti to tenkrát dopadlo ? Mám úplně to same 😂