Ovulační testy od Dr. Maxe - jsou spolehlivé?

maggie_
22. únor 2016

Ahoj holky 🙂
Zajímal by mě váš názor na ovulační testy od Dr. Maxe. Jelikož se snažíme o miminko samozřejmě hlídám ovulaci, ale vždycky jsem si říkala, zda po HA nemám anovulační cykly... Vždy tam byl jen duch, nikdy zřetelná čára, natož, aby byla silnější, než testovací. Dneska jsem testovala od jiné značky a zrovna mi vyšel pozitivně, uplně zřetelně 😉 .....Schválně jsem v tom samým vzorku ještě testovala DR. Maxe, sice byl duch silnější, ale pořád bych to brala jako negativní. Chci se tedy ujistit, zda nejsem sama....Přijde mi, že s Dr. Maxem bych ovulaci neměla asi nikdy 😀 😀 ....vyzkoušeli jste?

terka228
24. únor 2016

@maggie_ Dobře děkuji, zítra si koupím ty z Benu a uvidíme. To jsem teda zvědavá 🙂

maggie_
autor
24. únor 2016

@zborilova1989.....chápu no, mě taky ta ovulace podle gynekologa probíhá, vajíčko se mi uvolňuje, nebo teda praská, takže asi OK. Měla jsem velký strach, že mám anovulační cykly, kvůli tomu, že právě mi Dr.Max nic neukazoval.....takže jestli tyhle nový fungujou, tak jsem snad v pořádku....
@terka228......nemáš zač 🙂 pak dej vědět

derra
24. únor 2016

Ahoj, takhle na mě funguje Dr. Max ;) Na mě funguje parádně, i předtím když jsem otěhotněla poprvé to díky nim vyšlo... Teď to zkoušíme znovu, tak testuji viz foto. Každopádně mě jen tentokrát zarazil ten skok... testováno každý den ve 12:00 a ze dne na den to takhle vyskočilo 😀 Zkusila jsem to otestovat ještě dnes večer a čárka už je slabší, ale to už na fotce nemám ;)

alik25
24. únor 2016

@derra ... mám to podobně, také krásně čitelné... 😉

maggie_
autor
25. únor 2016

Aha 😒 zajímavý, tak asi opravdu je to u každého jinak no.....Já mám právě strach, že mám ty anovulační cykly. Já teď mám 4 dny už čárku vyskočenou (pozitivní) a trochu mi to nedává smysl...

terka228
25. únor 2016

Tak já dnes opět negativ, tak se mi to zdá už pozě 😒 , vždyť bych měla mít za 12 dní menzes. Ještě to zkusím zítra a nechám to na další měsíc 🙂

dusanba
25. únor 2016

Me fungovaly dobre, akorat zkousela jsme teda shruba 11den po ovulaci a nic, zadna carka. a pak jsem zkousela asi 15den po ovulaci, kdy uz jsem mela den spozdeni a byla tam slaboucka carka, ktera postupne silila den po dni🙂

terka228
25. únor 2016

@dusanba 15. den po ovulaci??? Tomu nějak nerozumím 😒

dusanba
25. únor 2016

@terka228 Pardon🙂, prehlidla jsem se, ze nejde o tehu testy, ale ovulacni....tak ty ovulacni z dr maxe mi odpovidaly, fungovaly spravne. a citila jsem, ze mam ovulaci, mela jsem bolesti kolem vajecniku. mela jsem delsi cyklus, nez je normalni, ale po ovulaci se mi menstruace dostavila do 14dni uz normalne, coz by tak shruba mela...ale nekdo to muze mit rozhazeny treba jeste vic...

maggie_
autor
25. únor 2016

😀 ty jóoo. mě vaječník píchá už třetí den, stejně jako svítí ta čárka na ovulačním testu.....Jako nevim, asi jsem extra ovulační, nebo se to všechno zbláznilo?? Ještě ta Zika tady do toho a už nevim, proč my ženský to máme tak těžký ne? 🙄

derra
25. únor 2016

@maggie_ no za pozitivni test se bere az ten posledni test vyrazny predtim nez zacne carka slabnout, aspon takto se to ma brat pokud ti ukazuje pozitivitu vic dni... vajecniky se proste delsi dobu pripravuji na prasknuti folikulu 🙂

kolibricek36
25. únor 2016

@maggie_ to chce klid a používat hlavu 🙂 😎

maggie_
autor
25. únor 2016

@derra ...jasný no 🙂 jako pořád testuju a právě čekám, až začne slábnout, takže uvidím
@kolibricek36 .....asi ji používám až moc, se na nějaký testy vykvajznu a bude 😀 takových peněz

zyxel01
10. bře 2016

Ahoj, Já jsem díky ovu testech dr. max po třech měsících snažení a testování v 6tt, takže tak 😊

terka228
15. bře 2016

Ahoj, tak tento měsíc jsem začala testovat dříve a vychází to. Takže jsem opravdu minule začala pozdě. Přikládám fotku. Testovala jsem opět testy dr.Maxe. Paradox ale je ten dnešní 10. den, kdy d.Maxe už slábne. Dala jsem schválně do stejného vzorku moči ještě test Benu, a tam jsou jasné 2 čárky. Tak nevím nevím, jak je to tedy s tou přesností 🙂. Každopásně muž stejně přijede až zítra, tak uvidíme 🙂

buldam
16. bře 2016

Ahoj holky,
s přítelkyní se snažíme o mimi a zvažujeme koupit nějaký ovulační tester ,
abychom nesouložili jenom pro zábavu a dobrý pocit 🙂
Né že by nás to nebavilo ,ale odborník kterého jsem navštívil říkal , že souložit aby to bylo k něčemu platné je dobré nejdříve po 30 denní pauze (tj. doba po kterou zrají spermie ) a pak souložit každých 10 -14 dnů. Samožřejmě mi dělal testy a td ... a vše by mělo být dostačující 🙂

Dostal jsem to tedy od přítelkyně za úkol a mám pořídit nějaké informace od uživatelek , shromáždit vaše zkušenosti a poznatky, a pohrabat se na různých forech a diskusích ,
já rád chodím na Modrý koník a sem tam se účastním nějaké diskuse ,
koukám že jednu z diskusí máte i ovulaci a testy 🙂
Jak jsem se dočetl je z testů dobrá investice One Step, jenom mne zaráží cena 260 Kč za cenu 1Ks ,
když píšete že je potřeba testy 5x a více opakovat a trefit ten správný den a okamžik .
Také píšete že nejsou špatné ani jiné - https://www.benu.cz/ovulacni-test-comfort-prouz...
, ale jak jsem pochopil hlavně nekupovat nic od Dr. Max
chci se zeptat na názor a zkušenost s Clearblue ovulační test digital , prý je to nejúčinnější ovulační test pro domácí použití. Vyhodnotí nejvhodnější 2 dny pro otěhotnění. Přesnost vyšší než 99%. Snadno srozumitelné digitální výsledky. No ale tak vysokou přesnost přeci slibují u všech testů , pak babo raď 🙂 a nebo tento - http://www.lekarna.cz/ovulacni-tester-donna-pro...
každopádně každý jde opskovsně použít , tím myslím ty na které jsem zanechal odkazy ,
je mi jasné že tamty jsou na jedno použití , jenom pořád nevím co ty testy One step 1 ks , jsou také na jedno použití , a kde odebrat vzorek nejlépe ? Budu si hrát doma na Gynekologa a dělat stěr z pochvy ?
To se možná vyplatí koupit už pro tu srandu 🙂)
Děkuji za radu Milan

buldam
16. bře 2016

ještě jedna věc ty testy One step jsou asi myšleny tyhle
- http://www.babystart.cz/onestep-ovulacni-test-5...

potom už vše chápu a cena je jiná , byl jsem u špatného produktu na úplně jiný test , chlap no ... sorry 🙂

maggie_
autor
16. bře 2016

@buldam....Čauky .) uplně upřímně? První věc, ta soulož je vyloženě blbost 😀 Každých 10-14 dnů a nejprve 30 dní pauza :D ??.....Nevím kde to tvoje přítelkyně vyčetla, ale to je vážně pitomost 😉 ....klidně ji vyřiď, že každá gynekoložka doporučí spát spolu cca obden. Protože spermie po vícero dnech přezrávají a nemají takový výkon a výdrž vůči poševnímu prostředí. A pokud by jste spolu obráceně spali každý den - nestihnout dozrát.
- Takže uplně jednoduše nepočítejte dny a spěte spolu tak nějak normálně 1 za dva, tři dny a bude vše ok 🙂

buldam
16. bře 2016

@maggie_ Ahojky , děkuji za reakci ,ale s tím sexem mi to říkal takto odborník
Prof. Petr Weiss ,Sexuologický ústav , Apolinářská 4 ,Praha 2
říkal první měsíc bez sexu a potom každých 10 až 14 dnů ideální sexovat ,
, v ISCARE zase říkal Mudr. že každých 3 až 5 dnů ideál a tak jak je vidět co odborník to jiný názor .....
ovšem nejblíže je tomu asi tvé tvrzení , tak děkuji , také říkal že před sexem je dobré si dát malého turka (kávu) aby byli více živé a mrštné .
A nějakou radu na test ovulace ? Chtěl bych ho ještě dnes max. zítra koupit .
Děkuji

maggie_
autor
17. bře 2016

@buldam_ Asi máš pravdu 1000lidí 1000jiných názorů 🙂 a dle mého je pan doktor z Prahy vážně vedle a je vidět, že o tom moc neví i když je sexuolog :D bohužel i tací jsou 😉 .....Hele jakmile bude chuť tak do toho jděte a snažte se bez větších pauz, toť moje rada, aby se to nestalo spíše povinností 🙂
- Jinak k ovulačním testům bych doporučila tento: https://www.benu.cz/ovulacni-test-comfort-prouz... a nebo se podívala tady v konverzaci, co holky používají 🙂

elinkav
17. bře 2016

Ahoj, zbyly mi nevyužité ovulační testy. Je jich 6, z toho 4 comfort proužek a 2 Dr.Max. Dohromady je pošlu za 80Kč. Kdybyste měli zájem, napište 🙂

buldam
18. bře 2016

@maggie_ Ahoj , děkuji za odpověď 🙂
Nakonec jsem koupil jedno balení v Benu které jsi doporučila , a jedno balení One step
které holky doporučují v diskusi . Teď si budeme jenom užívat sexu když bude chuť, a sem tam uděláme nějaký test od 11 dne po menstruaci , abychom věděli kdy bude vyšší hodnota LH.

Co odborníků se týká , tak je pravda že asi nejlepší bude udělat si to po svém , a pokud bude třeba 6 měsíců bez úspěchu , půjdeme znovu do ISCARE a třeba zkusíme IUI která hradí pojištovna .
Samozřejmě o tom je ještě brzy mluvit ......
Přeji krásný a slunečný den .
Milan

buldam
18. bře 2016

@elinkav Ahoj,
myslím že jich bude potřeba více než jsem zatím koupil a tak se domluvme ,
vezmu co ti zůstalo bez využití .