Ovulační testy opakovaně pozitivní v měsíci.

kaja2016
4. zář 2018

Holky, kdo rozumíte ovulačním testům? O mimčo se snažíme delší dobu, tak si říkám, jestli něco nedělám špatně. Testy dělám občas, cyklus mám pravidelný, první test dělám 10DC a testuju dokud nevyjde pozitivní, což mívám plus minus 12DC. A pak už netestuju. Počítám s tím, že ovulace přijde 24-48hodin. Tento měsíc jsem byla zvědavá a udělala jsem test už 8den cyklu vyšel ještě negativní, ale první čárka už byla slabá a 9DC už vyšly stejně silné. Teď jsem opět ze zvědavosti po návratu z dovči udělala znova test v neděli 19DC a opět pozitivní (čárka dokonce silnější než ta kontrolní) a dneska 21DC opět pozitivní (čárky stejně silné). Co jsem četla na internetu, tak test by měl být pozitivní pouze jeden den v měsící a pak za 24-48 hodin by se měla dostavit ovulace. Nemáte někdo zkušenost s tím, že by testy byly pozitivní déle nebo opakovaně?

kaja2016
autor
14. zář 2018
zdenci16
14. zář 2018

ja jsem mela menstruacni cyklus pravidelny,ale ovulacni jsem mela spatny, jak slecna pise porad nejak jinak, tak me dal lekar v pulce zari leky - clostilbegyt (3-7 dc) 13dc jsem mela injekci a od 16-25dc jsem mela utrogestan a ted cekam miminko a uz jsem v 7 mesici

jaaaninda
15. zář 2018

@fatal_error to je jasný, držím moc palečky. Dej vědět 🙂

kaja2016
autor
16. zář 2018

@zmazalka No to jsou oni, jsou hodne citlive, me na nich vysla ovulace dvakrat v mesici, ale jednou falesne....

zmazalka
17. zář 2018

@kaja2016 To se mi stalo poprvé.Jenom nechápu proč mě bolí v podbřišku od ovulace až doteď

kaja2016
autor
17. zář 2018

@zmazalka tak chybna sarze. A proc by te nemohl bolet podbrisek? Bud jsi tehotna a nebo mas treba namozene brisni svaly, cokoliv🙂 Pokud to teda neni nejaka extremni bolest, to pak samozrejme pohotovost!

zmazalka
17. zář 2018

@kaja2016 Nikdy mě tak dlouho nebolel.Nemyslím si,že jsem těhotná.Uvidíme 5.10.

zdenci16
23. zář 2018

@zmazalka pak dejte vědět

zmazalka
25. zář 2018

@zdenci16 Určitě dám vědět

ondrasekkana
23. led 2022

Ahojte holky snažíme se o druhé dítě ale čelí cokoli mám stále takové testy je nějaká rada

anetka9
23. led 2022

@ondrasekkana zkus testovat v jinej cas. Ja napriklad mela vicemene pozitivni ovu test jen asi hodinu az dve v jednom dni a pak zas cely mesic nic…takze to nemelo smysl, to jsem testovala furt. Presla jsem pak na mereni bazalni teploty