PCO a laparoskopie.

ja_osobne
25. říj 2019

Ahoj všem, v úterý jsem byla na laparce vaječníků. Že mám PCO mi dr řekl jen tak ledabyle. Vše mám průchozí, vše funkční a že bych měla PCO se ve zprávě vůbec nepíše, tak nevím. Hormony mam v pořádku, manžel spermio taky v pořádku a přesto se nám od loňského srpna nedaří. Tak nevíme, kde je chyba. Ms vcelku pravidelná, jen s ovu si nejsem úplně jistá. Testy mi ji nikdy neukázaly. Takže se ptám, je tedy možné, že mám PCO, ale ve zprávě by se o tom nepsalo? A naběhla někomu ovu hned po laparce? Vcera mi prisla ms, tak necim, kdy muzu ovu očekávát a zda mám vůbec testovat. V úterý jdu na vydání stehů, tak se s dr Domluvim, zda bych mohla přijít na folikulometrii. Měla jste to některá podobné a podařilo se vám otěhotnět? Beru fertipronu a listovku. Brala.jsem 3 cykly duphaston + clostik.

katka_nedo
26. říj 2019

@ja_osobne obvykle po te laparce to vetsinou funguje.Pokud skutecne mas PCO,tak u nej otehotneni byva tezke.Ale me to dr tenkrat taky rekla a slo to.

ja_osobne
autor
26. říj 2019

@katka_nedo uvidím v úterý, to jdu na kontrolu a na vyndani stehů... 🙂

nina004
26. říj 2019

@ja_osobne Ahoj mne dr v 17stich povedal, ze mam PCO a terajsi dr sa k tomu vobec nevyjadruje. Mavam teda dlhsie cykly, ale tiez som si nebola ista ovu. Snazime sa uz vyse roka a nic. Tak som si zacala merat bazal.teplotu, aby som mala istotu. Je to lepsie ako ovu testy. Pri PCO byva zvyseny LH hormon a ovu testy mozu klamat. Ale tiez ich robievam. No uz sa mi stalo, ze podla nich mi ovu neukazalo a pritom podla teploty prebehla. Skus merat teplotu ak chces mat istotu, ze je to ok. Meraj aspon 4 mesiace, aby si mala istotu, ze obe vajecniky dobre funguju. Ja mam viac zasiahnuty pravy vajecnik a obcas mi ovu nepride, prave keby mal ten pravy vajecnik produkovat vajicka.

zuzanaj93
29. říj 2019

@ja_osobne já mám PCO a také jsem byla na laparce (na začátku roku), po ní jsem brala duphaston ... a po 3 měsících jsem našla 2 čárky 🙂 teď jsem ve 27 týdnu 🙂 držím palce, ať se Vám také brzy zadaří

ja_osobne
autor
29. říj 2019

@zuzanaj93 děkuji! A gratuluji!! Tak já nakonec PCO nemám, dnes jsem byla na vytažení stehů a dr mi řekl, že PCO nemám, tak jsem rada!

zuzanaj93
30. říj 2019

@ja_osobne děkuju moc ... tak to je super 🙂