Pharmatex. Otěhotněla jste některá v kombinaci s přerušovaným sexem?

muffinka1
16. říj 2021

Ahojky ráda bych se zeptala jestli nějaká z vás otěhotněla po kombinaci globulí pharmatexu a přerušovaného sexu. Ráda bych ho používala a poučila o něm i svého partnera, antikoncepce mi nevyhovovala

lenkabukov
16. říj 2021

@muffinka1 my používali pharmatex globule i bez přerušování a účinek 100% ☺️

srnii
16. říj 2021

My používali pharmatex zásadně bez přerušovaného sexu 5 a půl let a otěhotněla jsem až jsme ho přestali používat. Takže úplně v klidu. Jen je třeba dbát na nějaký zásady, např. Že by ses předtím a potom neměla dole umýt mýdlem, kvůli narušení pH.

aselluska
16. říj 2021

@muffinka1 bez problému.

eviicka
16. říj 2021

Tady se připíchnu 🙂. Už nějakých 15 let se spoléhám jen na přerušovanou, účinek 100% (jinak 4 těhotenství). Teď jsem ale poprvé v životní etapě, kdybych chtěla něco jistějšího a pharmatex objednala, takže ráda si přečtu zkušenosti.

gretka103
16. říj 2021

Odporúčam 100%

marta6793
Autor odpověď smazal
Zobraz
jana_001
4. říj 2022

@lenkabukov
@srnii chcela by som sa spýtať ohľadne toho mydla pred a po styku. Včera som prvý krát použila pharmatex globule. Ja som mydlo pred ani po styku nepoužila ale priateľ sa sprchoval asi 3 hodiny pred stykom. Dočítala som sa, že sa mydlo nesmie použiť 2 hodiny pred stykom. Čiže 3 hodiny sú ok?

srnii
4. říj 2022

@jana_001 my jsme toto nikdy neřešili a dcera se nám narodila až po tom, co jsme po pěti letech přestali užívat takže tři hodiny jsou určitě ok, kor když to bylo u chlapa.

lenkabukov
4. říj 2022

@jana_001 vůbec jsem neřešila mýdlo. I když jsem mýdlo použila a následně použila i čípek, nikdy jsem problém neměla... 😁

jana_001
4. říj 2022

@srnii
@lenkabukov ďakujem, snáď bude spoľahlivý 🙂 ja síce užívam aj HAK len sa bojím aby nebola znížená účinnosť tak som použila aj pharmatex s prerušením 😅