Plánovaly jste, kdy otěhotníte?

lobella
12. únor 2018

Ahoj vsem snazilkam, tehulkam i maminkam... Chci se zeptat, planovali jste, kdy otehotnite? S manzelem se snazime o prcka a jak se bavime treba o jmenech, nechceme, aby decko pak slavilo svatek a narozeniny treba tyden po sobe. A ted k veci, snazime se pres pul roku a zatim nic... Premyslela jsem, zda se snazit i v nadchazejicim mesici, kdy by porod teoreticky vychazel na obdobi vanoc, coz se mi moc nelibi...chceme prcka a moc, ale pripada mi sobecke, zrovna to vyjde a bude mit narozky na vanoce...nas je v rodine hodne a tak se ruzne oslavy spojuji.. Manzel ma narozky a svatek v jednom tydnu a vsichni mu preji jen jednou, proste to spoji... Mam takto vic zkusenosti a ti lide i ted v dospelosti rikajiproc, ze se citi osizeni... Jaky je vas nazor? Na jednu stranu si to moc prejemeale na druhou, az se decka dockame bude nam mesic navic prioadat jako nic... Premyslela nektera z vas i takto pokud jste tedy planovali?

journals
13. únor 2018

@lobella neres to 😉 podle me kravina. Hlavne at nejake tehotenstvi je. Na nicem jinem nez na zdravem miminku nezalezi

smyschek
14. únor 2018

@oveckaluky nebudte skodoliba k ostatnim. Ja neplanovala srpen, ale teple obdobi. Ne zrovna vanoce. At chudak nedostane darky 1x za rok. Ale myslim si, ze je to kazdeho vec. Tak nevim proc hned tady vykladat utopie a preji vam a podobne...

smyschek
14. únor 2018

@dzogobela az tak se to hrotit nemuze 😀 jsem rada ze jsem vanoce netravila v porodnici a zbytek se doladi.

oveckaluky
14. únor 2018

@smyschek nepřála jsem vam nic zlého, nebo jo? Mluvím jen o své zkušenosti. Mmch, já mám narozeniny, Vánoce i svátek během tří týdnů, pak zas celý rok nic, a nikdy jsem tím nijak netrpěla. Všechno je to o tom, jak to rodiče dětem udělají.

vendelinka08
14. únor 2018

Take si myslim ze je to jedno....nase deti rozhodne netrpi....i behem roku se najde spousta priletitosti....a kdyz slavime narozky tyden pred Vanoci...tak se sejdeme cela rodinka a je to takova predvanocni pohoda. A syn si uzije svuj den!!! Je to o tom..jak to tomu diteti udelame my, rodice. My slavime 4 narozky do Vanoc...v podstate temer kazdy vikend...je to mazec...ale ja mam advent rada a tohle me nemuze rozhazet. A syn rozhodne ochuzen neni....

olivv
14. únor 2018

Záleží, jak si to v rodině nastavíte. Já mám narozky tři dny před Vánoce a vždy se slavily a byly dárky. Prostřední dcera má narozeniny tři dny po Vánocích a nedovolíme, aby ji někdo ochudil o narozeniny 😉

bekyc
14. únor 2018

Já mám narozeniny 14 dní před Vánocema a v životě jsem s tím neměla problém, naopak jsem se celý rok těšila na prosinec, byl to pro mě takovej kouzelnej měsíc 🙂 A to jsme ani nikdy neslavili svátky, takže jsem měla dárky a oslavu fakt jen v prosinci. Dítěti je jedno kdy se narodilo, hlavně, když se udělá oslava se vším všudy, i kdyby to mělo být 3 dny před Vánoci.

mira123
16. dub 2018

Nikdy jsem nad takovou veci neuvazovala

Hlavne sem uvazovala at je mimco zdrave. Az se budete snazit 4 roky..pak ma clovek jine dulezitejsi mysleni..nez tyto.. hlouposti ..

dreana
16. dub 2018

@lobella tak ted sem se asi rozcilila a zasmala zaroven.. po tech letech snazeni a doufani je toto fakt blbost

mira123
16. dub 2018

@dreana přesně! 🙂

viki999
16. dub 2018

@dreana ona zakladatelka za to nemůže, že Vám to nejde.. tyhle odpovědi mě fakt baví :-/

dzogobela
16. dub 2018

Podle profilu je zakladatelka uz tehotna, takze netreba resit 😀

kaja2016
16. dub 2018

@viki999 Co tě baví na cizím neštěstí prosím tě? Myslím, že je dobrý napsat, ze neeew vždy jsou věci, jak si člověk plánuje a je lepší tomu nechat volný průběh. My rok šasili s antikoncepci ( po porodu) a teď vidím, že to byla blbost...

viki999
16. dub 2018

@kaja2016 Napsala jsem, že mě baví tyto odpovědi, ne cizí neštěstí.. každý at si v tom najde co sám chce..
Myslím si, že každý člověk chápe, že není vždy vše tak, jak si naplanuje, stejně tak nevidím důvod, proč to nezkusit naplánovat tak, jak by se mu líbilo.. jen se nesmí uplnout na to, že to tak bude..
Stejně tak nevidím důvod, proč se na někoho rozčilovat proto, že já jsem ten u koho to zrovna nejde.. Dá se to napsat jinak..

Jinak zakladatelce gratuluju..

kristyn.g
16. dub 2018

no až se budete snažit dva roky tak už ti bude jedno jestli se narodí na vánoce nebo někdy jindy... asi tak

mira123
16. dub 2018

@kristyn.g přesně.... ono v životě se plánovat jde málokdy 🙂 život nás poučí stanovit si DŮLEŽITÉ priority🙂