Plodné dny, mohou být po menstruaci?

sarlotapagi
20. říj 2013

Ahoj holky chci se zeptat mám cyklus 26-27 dní ted MS 4 den,myslíte,ze mohou být už plodné dny po MS,když mám tak krátký cyklus? Má to taky nějaká z vás podobně a ví,že otěhotněla těsne po MS? 🙂

dora13
20. říj 2013

podle tehle kalkulacky by ti plodne dny vychazely zhruba na konec rijna: http://www.plodne-dny-vypocet.cz/?idm=&ds=&newdz=1 . nicmene, kazda kalkulacka je jen velmi orientacni, doporucuju bud merit bazalni teplotu nebo vyzkouset ovulacni testy, ty ti reknou, kdy presne ovulujes.

veri2424
20. říj 2013

Ahoj, ja právě řeším to samé. Měla jsem ovu hned po MS a to mam cykly 32-34 dní. Teď to vypadá, že snad jsem i těhotna. Tak určitě to možné je, když máš takto krátke cykly. 🙂

andelka
21. říj 2013

Určitě, při takto krátkých cyklech bývá ovulace v rozmezí 11-16 den cyklu, a spermie vydrží až 5dní (3dny standartně),takže i ze sexu brzy po MS můžeš otěhotnět.

xveronikaxx
21. říj 2013

@sarlotapagi mam také tak krátký cyklus, MS 5 dní, ovulaci 11. den (potvrzeno bazální teplotou i ovulačním testem)

sarlotapagi
autor
21. říj 2013

@xveronikaxx Myslíš,že kdyz probehlo mazlení 5 den tedy dnes od začátku MS,že se spermie udrží do toho 11 dne? 🙂

xveronikaxx
21. říj 2013

@sarlotapagi myslím si, že ne. Pokud chceš skutečně otěhotnět, tak bych doporučovala sex ob den... ale neuraž se prosím, jen vyvozuji z toho, že jsi se registrovala 17. října, přidala sem 4 příspěvky, tak mi spíš přijde, že vám to ustřelilo, a že si moc přeješ, aby z toho něco bylo... jestli se pletu, tak se omlouvám, jen mi to tak přišlo....