Plodný hlen. Jak dlouho u vás trvá?

fiallinka
22. lis 2007

Ahoj holky,
zajímaly by mne zkušenosti těch z vás, které sledují plodný hlen. Jak dlouho u vás období plodného hlenu trvá, jestli je to víceméně stejné nebo se to mění, apod.. A pokud měříte i teplotu, tak jestli se plodný hlen objevuje jen do ovulace nebo třeba ještě chvíli po ní. Díky moc.

tynka07
17. črc 2017

Tak mi nejde poslat obrazek, jen rozepisuji:

PS byl: 2,4,5,8, 10, 11, 13, 15

tynka07
17. črc 2017

Ahoj holky

pridavam se do diskuze a prosim p radu co se tyka celeho cyklu a k tomu sledovani plod.hlenu abovulace.

Mam nepravidelny cyklus cca 33 dni. BT si nemerim,netusim jk dlohou mam lutealni fazi a ani tu folikularni, nejspis citim ovulaci (cca v prostredku ovu bolesti na vajecnicich).

Rekla jsem si, ze pri snazeni zkusim hrat na plodny hlen, ale dost se mi to zamotava a nevim jak dal. Tak prosim o radu (prikladam foto men.kalendare.

1DC byl 27.06 v delce 5. dni. Dle sledovani hlenu od zadneho do kremoveho.13.07. me vecer pred PS vystrasil krvavy hlen. To se mi nikdy nestalo. Dle kalendare mi ovu vysla na 14.07. Ten den sem mela i ovulacni bolesti a nasla jsem i plodny hlen. Stejna tak dva dny na to (15.,16.07 coz vychazi na 18,19 a 20.DC) . Kdy z toho mohla byt ta ovulka? A podle pohl.styku viz obrazek, je mozne ze jsme se tredili, nebo strelili vedle?

Moc diky, uz sem z toho jelen. Netusim kdy mela byt ta ovu a snazim se vlastnimu telu porozumnet. Snad mi to nektera trosku osvetlite. Dekuji

lavender19xx
18. črc 2017

@tynka07 čistě podle hlenu to nikdy netrefíš na den přesně.. Kalendářová metoda podle délky cyklu spočítá zase jen průměr, do kterého nemusíš spadat.
Ovulka mohla klidně proběhnout už toho 13.7., některé holky mají krvavou ovu 😉.
Kdybys to chtěla vědět přesně, nezbývá než měřit BT, tam to pak vidíš zpětně, že opravdu proběhla.

tynka07
18. črc 2017

@lavender19xx moc dekuju 🙂 ja prave od porodu nikdy krvavou nemela, proto mi to prislo hoodne divny :/ tak jsem si rikala, ze mi to neco rekne. Mereni se chci vyhnout. Ani na to nemam, kazde rano i noc jsou jine, takze to bych asi ani nedavala. Jen jsem si rikala, jestli sebto da vycist.
Treba podbrisek mne boli jeste ted vecer :O

lavender19xx
19. črc 2017

@tynka07 ono měřit BT není žádný med, i když má člověk práci jen na jednu směnu, navíc to chce ustát psychiku na výkyvy, které tam probíhají 🙂. S bolestí podbřišku to je taky indivindi, mě třeba bolel skoro 4 dny, přičemž 4. den (12DC) myslím, že proběhla ovulka, i podle teploty.
Pak už zbývá jen čípek, tohle jsem zase vzdala já, protože on se chová ukázkově jen do ovulky a pak si dělá co chce 😀. Tak držím palec 😉.

lavender19xx
19. črc 2017

@tynka07 jinak ta bolest může být i po- při ovulce se uvolní nějaká tekutina, která může tlačit v podbřišku, to mi řekla doktorka.

tynka07
19. črc 2017

@lavender19xx prave ze jsem kolem mereni cetla hodne diskuzi a clanku a na to fakt nemam a klobouk dolu tem, ktere to zvladaji leva zadni :D .

Sem se chtela ucit o svem tele, a spis zjistuju, ze mi akorat asi nefunguje jak ma :D
Cipek jsem take zkousela. Krasne poznam umisteni a tvrdost, ale jako otevreni hrdla mi prijde porad stejny :D ... Tes bych chtela mit gyndare za kamarada, kterej by mi rekl co a jak :D
A ta bolest je fakt hnusna. I dneska, to zase budu mit do MS :/ ktera by nemusela prijit :D strasne neprijemne.

Ale vazne dekuju 🙂

kacasa
19. črc 2017

já se též pokoušela..ale čípek nenahmatám ani omylem

lavender19xx
19. črc 2017

@tynka07 tak jedním porodem jsi už prošla, takže pootevřený už bude napořád 😉, ale na krátkosti a měkkosti bys to poznat mohla. A většinou to tak je, že jak se člověk začne pozorovat, tak prostě se tělo zvencne 🙂.

tynka07
19. črc 2017

@kacasa ani trošku v různých dobách cyklu?? :O

kacasa
19. črc 2017

@tynka07 ne..vubec :-O, pamatuji se, ze PA pri druhem porodu mela problem me vysetrit.ze to bylo nejak moc vzadu a desne to bolelo.. Muj gynekolog nerika nic.. ale ja si tam vazne nedosahnu

tynka07
19. črc 2017

@kacasa :/ aha, tak opět, každá jsme originál :D ... ale hlavně že se děti povedli 🙂 Co jsem tak četla, tak nízko položený čípek i pomáhá k otěhotnění (kratší cesta pro spermie), ale já pořád říkám, když se něco má stát, tak se stane 🙂 ... hlavně že tobě to nedělá žádné problémy 🙂

kacasa
19. črc 2017

@tynka07 ne ne..otěhotněla jsem vždy..(tedy 2x) na první pokus 🙂 Uvidíme co do třetice..

tynka07
19. črc 2017

@kacasa tak to je paráda !!! A teď se tedy znovu snažíte??

kacasa
19. črc 2017

@tynka07 zacneme asi za mesic 🙂

tynka07
19. črc 2017

@kacasa :D takže se zase rovnou zadaří :D ... u nás se na poprvé také zadařilo hned. Minulý měsíc jsme si řekli poprvé že ano, ale bylo to dost mimo MS, tak snad teď 🙂 Ale moc nadějí si nedávám, poslední dobou se mi docela vede, takže se to někde zase pokazit musí :D

kacasa
19. črc 2017

@tynka07 aaale, treba to bude v poho..ja jsem sama zvedava jak to bude..uz mi davno neni 20 ;)

tynka07
20. črc 2017

@kacasa sice píšou že na věku záleží, ale nezáleží až tolik ;) teda asi pokud ti není 50 :D

kacasa
20. črc 2017

@tynka07 asi jak u koho..ale je fakt, ze jsem byla u Dr a plodna jsem jak lecktera dvacitka 🙂 folikuly plne a AMH hormon ve vyssich cislech..tak snad se to povede 🙂

bazarky
22. lis 2019

Čauky holky, ovulační nebo těhotenský výtok/hlen?.. 12tyho byl sex chceme miminko.... Testy jsou zatim negativni...