Plodný hlen. Jak dlouho u vás trvá?

fiallinka
22. lis 2007

Ahoj holky,
zajímaly by mne zkušenosti těch z vás, které sledují plodný hlen. Jak dlouho u vás období plodného hlenu trvá, jestli je to víceméně stejné nebo se to mění, apod.. A pokud měříte i teplotu, tak jestli se plodný hlen objevuje jen do ovulace nebo třeba ještě chvíli po ní. Díky moc.

elana
25. črc 2008

Petro, to pro Tebe BT fakt moc není, jak říká Lauritka. Leda zkusit ovu testíky, jestli na Tebe budou fungovat nebo pokud máš pravidelné cykly, tak odečíst 10-16 dní a ten den tak nějak chodí ovu, takže stačí snažit se obden, to vychází v tomhle rozestupu tak na 3 řízené styky, to ještě ujde🙂

lauritka
25. črc 2008

elana pardon preklep🙂

elana
25. črc 2008

Lauri, nojo, zítra Tě to asi čeká🙂 Slabou myslím tak, že se mi zdá, že krvácím málo, někdy první den středně, ale i to mi stačí tak 1-2 tampony denně a to jen ze slušnosti🙂 Kdysi jsem měla MS takovou normální, ani hroznou, ale silnější určitě, pak jsem brala 2 roky HA a od té doby mám slabší, i když už ji neberu asi 6 let🙂

Tak budu ráda, když mi písneš, jak jsi se Sarapisem spokojená. Možná bych ho od příštího cyklu zkusila taky.

lauritka
25. črc 2008

dobre eli ;) ja som HAK nikdy nebrala. ono to niekedy rozhadze hormonalne hladiny. 😒 idem k TV.-tak pekny vecer prajem.

elana
25. črc 2008

Pěkný večer Lauri a dobře se na tu potvoru vyspi🙂

christla
29. črc 2008

Tak holky, dneska jsem si koupila Mucosolvan a teď už jen budu číhat na ovu. 😀

elana
29. črc 2008

Tak to jsem zvědavá😀 potom písni, jestli to na Tebe působí 😉

mamartinka
29. črc 2008

ahojte kocky.mam otazocku.ak ma zena plodne dni treba sa snazit kazdy den alebo staci kazdy druhy?dakujem.

andelka
29. črc 2008

Úplně stačí každý druhý. Spermijky musí taky trochu dozrát. V plodném hlenu krásně vydrží.

mamartinka
29. črc 2008

praveze ja mam pocit ako keby tam nechceli zostat a vzdy sa trepu kam nemaju.az na chrbate to mam. 😀

andelka
30. črc 2008

mama: Tak to se musíte lépe trefovat. 🙂

macc
30. črc 2008

checht 😀
holky, kde se dá koupit ten mailiník? 😎

andelka
30. črc 2008

V obchodě s čaji nebo v lékárně možná. Ale já ho sehnala v obchodě s bylinkama, zdravou výživou, vitaminy a podobnými věcmi. V sáčku, sypaný.

macc
30. črc 2008

andělka: když já nevím, kde takový obchod v Praze je 😒

andelka
30. črc 2008

Musíš hledat. Já taky nevím, kde tyhle obchody jsou, ale často v nemocnicích, poliklinikách, supermarketech, obchodních domech, nebo i jen tak samostatně. Musíš mít oči otevřené. 😉

grej
30. črc 2008

Macc - třeba v Letňanech u Tesca je obchod s čaji. Nebo i na Čerňáku naproti Globusu. V LEtňanech maliník kupuju já. Nebo třeba na VInohradský pod Jiřákem, směr na Muzeum po pravé straně je krámek se zdravou výživou, tam to maj taky.

andelka
30. črc 2008

Tak jsem se trefila, obecně. Pražandy poradí líp, to je jasný. 😉

len
30. črc 2008

Macc, vlez do první lékárny, ta je tu na každém rohu 😀
Dále super bylinkářství Dlouhá 6 🙂

len
30. črc 2008

Jo a ještě k tomu měření BT při práci na směny - jde to 😉 V tomto případě se kašle na podmínku ve stejnou hodinu, ale o to pečlivěji se dodržují ty ostatní - ihned po probuzení přibližně po stejné době spánku (minimálně 4 hodinách) - čili jeden týden třeba každý den v šest ráno a druhý týden ve dvě odpoledne - pokud byla práce na směny a tím daný i nepravidelný spánek a doba probouzení. Na FF jsou stovky grafů žen, co pracují na směny, a jejich grafy jsou vzorně dvoufázové 😉

macc
5. srp 2008

holky, díky za rady, zakoupila jsem zatím Mucosolvan a uvidím, jak na mě zapůsobí 🙂

luccii
5. srp 2008

holky, byla jsem v prirode pro malinik, protoze v lekarne maji jen sackovy 😉 takze mi doma schne a ceka... 🙂 nevim ale, kdy se pije? do ovu, po ovu a nebo cely cyklus? diky!

chrobacek
5. srp 2008

ahoj, do ovu!

luccii
5. srp 2008

chrobacku, diky, ja si to myslela 🙂 tak od zitrka piju 🙂

macc
5. srp 2008

lucci: v přírodě ? to jsou listy z malin ? 😕 😅

luccii
5. srp 2008

macc jasne 🙂

lauritka
5. srp 2008

macc ja ten mucosolvan pijem od vcera..ale zatial nic moc hlen..akurat som mala pocit vacsieho vlhka dole.. tak uvidime ako dnes a zajtra.

macc
5. srp 2008

lucci: já právě, že slovensky je to něco jako ostružina ... tak jsem myslela, jestli to nejsou listy z ostružiny jako z lesa 😎
laurit: já ho taky piju od včera 😀 tak schválně komu se objeví dřív ... já jsem 12 DC a ty ?

lauritka
5. srp 2008

macc ja som 10DC. 🙂

maxii
5. srp 2008

baby ten mucosolvan je na co, na dbry plodny hlien?? 😅 😅

lauritka
5. srp 2008

maxxi ..no ze vraj..tak testujeme 😉 ja pijem aj malinik, ale z toho nejak hlien nemavam. tak asi na kazdeho nieco ine plati 😝