Plodný hlen. Jak dlouho u vás trvá?

fiallinka
22. lis 2007

Ahoj holky,
zajímaly by mne zkušenosti těch z vás, které sledují plodný hlen. Jak dlouho u vás období plodného hlenu trvá, jestli je to víceméně stejné nebo se to mění, apod.. A pokud měříte i teplotu, tak jestli se plodný hlen objevuje jen do ovulace nebo třeba ještě chvíli po ní. Díky moc.

christla
25. črc 2008

Elano, já myslela, že se užívá v první části cyklu, tedy do ovulace, ale jak tak čtu, tak ne?!?! 😕
On se užívá jen pár dnů před ovu?

elana
25. črc 2008

Já myslím, že to stačí, vždyť plodný hlen jako takový se objevuje jen pár dní před ovu. Nemá asi cenu ředit hlen týden před ovulací, když v takovém těžko nějaké spermie vydrží. Lepší je počkat na předovu období a potom jim to prostředí kapku zútulnit🙂

christla
25. črc 2008

No jo, ale co mám dělat třeba já, když ovulaci mám každý měsíc jinak... 😕 😕 😕 😕
Já teda když pila maliník, tak jsem ho pila od začátku cyklu do té doby, než proběhla ovulace.

elana
25. črc 2008

Mně to povídej, jednou 20.DC, příště 11.DC. My se holt asi musíme spolehnout na to, že si tělo pomůže samo🙂 Bané, já to dělám tak, že počkám, až se plodný hlen objeví sám (ono ho vždycky trošku je, i kdyby jen na čípku) a potom mu pomáhám. Měřím i BT, tak vím, kdy ovu skutečně dorazí.

christla
25. črc 2008

Tak to jsme na tom stejně, já mám ovu jeden měsíc 18.DC druhý 16.DC, jindy i 20.DC .... 😠
Já právě hlen zase tak moc nesleduji a když, tak mi připadá furt takový krémový. Minulý cyklus jsem měa právě spíš jenom takový vodový.....
Tenhle měsíc chci zase začít měřit BT, teď jsem měla několik měsíců pauzu. Jinak já používám i ovu testy.

petra123
25. črc 2008

holky ahojte mam dotaz 🙂 holky piju ted maliník na dobry hlen pijete ho tady někdo nebo máte sním některá zkušenost jesli to funguje??díky moc jsem už zoufala ne manželka ale snažilka ☹

christla
25. črc 2008

Petro, já osobně, jak už jsem psala, jsem ho sice pila, ale ne nijak dlouho, abych spozorovala účinek.
Jak dlouho se snažíte?

elana
25. črc 2008

Ten vodový je taky dobrý, vyhovuje🙂 Já mám právě vypozorováno, že plodný hlen mám tak 2-3 dny, potom jeden den nic a až další den přijde ovu-takže asi nic moc☹ Zato hned po ní se hlen změní na neprůhlený bílý krémík, takový lotion spíš🙂 Ta BT je na to fajn, že to hezky dává dohromady. Ovu testy na mně nefungujou☹ mám dvě čárky stále a potom když je před ovu a test má zpozitivnět, tak se ta 2. čárka ztratí🙂

elana
25. črc 2008

Petruš, já ho taky pila, asi 3 cykly a potom jsem přestala. Ale musím říct, že vcelku fungoval.

christla
25. črc 2008

Tak to mě ovu testy docela vyhovujou.
Já právě plodný hlen vůbec nepozoruju, nějak to neumím, ale tenhle měsíc jsem si říkala, že ho mám nějak hodně. Až mě to překvapilo, to bylo snad poprvé od té doby, co jsem vysadila HA.

elana
25. črc 2008

Jako ze mně to taky nějak neteče a na tom čípku ho nehledám, neumím to, zkusila jsem jednou a dost jsem si ublížila 🙄 , pozoruju hleník na toal. papíru, tam je v plodných dnech vždy, bílek prostě🙂

christla
25. črc 2008

Já bílek nikdy neměla. Na čípek si občas sáhnu, ale taky se mi nechce často, abych si tam nezanesla nějakou infekci. 😝

petra123
25. črc 2008

holky díky za vaše zkušenosti no uvidíme ....a jinak snažíme se od dubna a to jsem taky potratila a od te doby nic tak proto zkouším různa alternativní medicínu a DR říka že se tím nic nezkazí,a potrat byl na uplném začatku tak jsem potratila samovolně tak jsem nebyla na revizi a děloha je jako obrazek a vaječníky bez srustu a cyst ☹ a stejnak nic

elana
25. črc 2008

No, já si jí právě zanesla (a to jsem si ruce fakt vydrhla, ale stejně málo a navíc jsem se tam rýpla a asi si to zavlekla pěkně hluboko).

Já bílek pozoruju, ale vodičku taky a zdá se mi, že když přichází ovu později (tj. od 13.DC do 20.DC), tak mám bíleek. Ale když je to taková ta pitomě časná, kterou vždycky prošvihnem😀, tak ta je indikována jen vodičkou večer před.

christla
25. črc 2008

Teda elano, ty to máš pořádně zmáknutý, fakt. 😀
To já jsem začátečník. A jak dlouho se snažíte vy?

Petro, tak jestli se snažíte od letošního dubna, tak to máte chvilku a když jsi tak rychle otěhotněla, tak si myslím že podruhé to na sebe taky nenechá dlouho čekat!!!
Měříš BT?

elana
25. črc 2008

Christlo no rok😀 Tak abych to neměla zmáknutý😀 Vy jak dlouho?

Petro, vydrž. Když jsi otěhu jednou, povede se to zas. Netlač tolik na pilu a uvidíš, že Tě to překvapí🙂

vladunka
25. črc 2008

ahoj,tak já bílek nemám...jen vodu 😅

christla
25. črc 2008

Elano, my rok a půl s tím, že jsem otěhotněla, ale v 6.tt potratila. No, už to bude skoro rok od toho potratu a nic. 🙄
Byla jsem už i na laparce a všechno v pořádku.

elana
25. črc 2008

No, tak to jste taky zasloužilci 😒 chodíte někam do centra? My zatím ne, ale tak na podzim/zimu už asi poklušem. I když HP a spg vyšetřený máme. A laparka mě asi nemine-2002 jsem byla na slepáku a podle mně mám srůsty a proto se nedaří.

Vladu, já si i říkám,jestli neni voda lepší. Přece jen je ještě řidří než bílek🙂

lauritka
25. črc 2008

eli dakujem za rady 😉 takze staci dva -tri dni pred ovu ?? a davkovanie cca ??? ja tem malinik pijem stale spolu s alchemylkou, ale mne na hlien nejak nepomaha. 🙄

elana
25. črc 2008

Lauri, nevím co doporučila tenkrát té holčině ta ženská sestřička, já svůj Mucosolvan užívala dle indikace na kašel🙂, tj. 3x denně odměrku. A myslím, že opravdu stačí začít až když se prvně bílek objeví, dřív to podle mně je k ničemu, nač ředit neplodný hlen...

lauritka
25. črc 2008

elana jasne, tak budem pit aspon cajiky po mrche a potom skusim sirup, dam vediet, ako som na tom 😉 cca 14 dni. pa.

petra123
25. črc 2008

To ano asi moc tlačím máte pravdu ale už si moc přeji byt ale to je fakt na psychyce a neměřím to bych se už asi scvokla a za druhé dělam na 3 směny provoz tak nevím asi by mi to moc nepomohlo i když DR říka je to jedno kdy se změříte jak se probudíte tak se změřte

christla
25. črc 2008

My ještě do centra nechodíme, ale s manželem jsme si řekli, že pokud se do konce roku nezadaří, příští rok chceme aspoň IUI, tak uvidíme....

lauritka
25. črc 2008

DR pravdu nema, , ze je to jedno kedy merias. symptometralna metoda ma svoje pravidla. a BT sa meni neustale, staci ked vstanes z postele.
jedine spravne je odmerat v ten isty cas IHNED po prebudeni. 😉

elana
25. črc 2008

Lauri, určitě se ozvi, moc mě to zajímá! Až budeš mít chvilku, písni mi prosím, jestli pozoruješ po těch preparátech na menopauzu nějaký zlepšení růstu sliznice? Já pořád bojuju s tou slabou MS... 😖

Petruško, my všechny si už přejem...proto jsme tady. Ale ono to přijde až bude ten správný čas.

Chris, tak to jsme na tom stejně. Já mám taky v plánu do zimy aspoň nějaký IUI, možná první ještě bez laparky (nebo se nechám vyšetřit hsg) a když to neklapne, tak tu laparku a dallší IUI. Na IVF snad máme ještě čas, aspoň do jara...

christla
25. črc 2008

o, já se musím přiznat, že když jsem měřila, tak jsem kolikrát taky měřila v jinou dobu, ale vždycky ještě před tím, než jsem vstala z postele.

petra123
25. črc 2008

a to asi nepujde když mam noční když dorazím až o půl 7 na ranní vztavam o třičtvrtě na 5 tak asi to trochu nejde tak je to pro mě zbytečné

elana
25. črc 2008

Já BT naštěstí dávám, vstávám každý den ve stejnou dobu a o víkendu se budím taky tak (no, sem tam půl hodinky pospím, ale z toho se nestřílí...a když jde o podstatnou teplotu-tj. v době ovu hlavně, tak mě to nedá a stejně spát nemůžu 😉 ).

lauritka
25. črc 2008

alena zajtra asi dorazi mrcha, tak ti napisem ako som na tom 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/Lauritka
ale aspon teplotky su pekne od toho sarapisu.
slbau mavas , akoze ani poriadne nekrvacas?? ja nemavam silnu MS, ale to som nikdy nemala..tak prve dva dni normalne krvacanie, ale nic extra a potom to us postupne slabne, max 5 dni a aj to len spinenie.