Plodný hlen. Jak dlouho u vás trvá?

fiallinka
22. lis 2007

Ahoj holky,
zajímaly by mne zkušenosti těch z vás, které sledují plodný hlen. Jak dlouho u vás období plodného hlenu trvá, jestli je to víceméně stejné nebo se to mění, apod.. A pokud měříte i teplotu, tak jestli se plodný hlen objevuje jen do ovulace nebo třeba ještě chvíli po ní. Díky moc.

bianus
11. črc 2008

Ahojte kocky, neporadite mi ? tiez snazilkujeme, ale pustali sme az na posledny den ovulacie 14 DC /nasledujuci den som mala uuplne sucho/ mozem otehotnieť? inak si nemeriam BT a ovulaciu si urcujem podla bolesti vajecnikov a hlienov.....

misa.ottovka
11. črc 2008

jerry to mám ale kdy a jestli je ovulace to fakt nevím dodnes........Ale když říkáš, tak OVu musela být.......asi ten den........No u mně je to úspěch, po 4 měsících snažení jsem zjistila že taky existuje plodný hlen 😀

lucule
11. črc 2008

bianus: mozný je vsechno 😉 pokud jsi mela v den sucha ovulaci a den předtím jste se snazilkovali, tak mas velkou sanci otehotnet.

macc
11. črc 2008

bian: právě v tom plodném hlenu se udrží ty spermošky 3-5 dní prý, podle toho jak jsou kvalitní,

tanika.t
21. črc 2008

ahojte,neviete poradiť,čo pomáha na plodný hlien?

andelka
21. črc 2008

Prý maliník. Slovensky je to myslím ostružina malinová, nebo tak nějak. Listy z něho. Pít do ovulace.

yvett78
24. črc 2008

ahojte babenky, ja sa chcem opytat, teraz v sobotu som po dlhsej dobe spozorovala konecne hliena a dost vela, bola krasne prehliadny a tahal sa 🙂
Tak sa vas chcem opytat, ci je mozne, ze som otehotnela, ked: ten hlien trval 3 dni, v prvy den hlienu, ked ho bolo naozaj dost sme sa snazilkovali a pozorovala som ho este dva dni potom.Kedze sme uz spolu neboli nemohli sme to skusat.
Po tych troch dnoch sa zmenil na taky vodnatejsi a potom husty kremovy.
Neviem presne kedy sa mame teda snazilkovat.
Nenapadlo by ma sa pozriet akym mam hlien, ale citila som bolesti ako pri M a preto som skusila pozriet, ci nemam nahodou ovulaciu.
nemavam pravidelne cykly, ale beriem duphaston na upravenie,ale aj tak prichadza M az na 10 den po vysadeni, no a toto snazilkovanie bolo v 13 DC,

lenulinka21
24. črc 2008

ahoj holky.jsem tu nová a ráda bych se k vám přidala. já hlen v období ovu nemám na kalhotkách ale musím ho stáhnout z čípku a není jaký by měl být.myslíte že je to tím že beru Clostylbegyt?jinak snažilkujeme už 3 roky.

grettka
24. črc 2008

no, tento mesiac som hlien akosi nepostrehla, ale bolesti v podbrusku ano.... ak bol hlien, tak musel byt par dni pred tym, lebo podla niekolkomesacneho pozorovania mam najskor hlien, potom ustane a nastanu bolesti 2-3 dni... ale ako tu citam, tak je to v poriadku (my sa este nesnazime, ale kedze neberiem ziadnu HAK, tak si viac pozorujem mesacne pochody na tele)

lenulinka21
24. črc 2008

no grettka myslím že je to v pořádku hlen se často objevuje před ovu.pak můžou přijít bolesti.

christla
24. črc 2008

Yvett, podle toho co popisuješ si myslím, že jsi otěhotnět mohla.

Holky, já u sebe vůbec plodný hlen nepozoruju. Tenhle měsíc jsem měla takový vodový hlen. Může se tento hlen považovat za plodný?

yvett78
24. črc 2008

Christla, tak to som zvedava lebo ked som bola prvy krat tehula, tak som presne pozorovala takyto hlien a aj sme sa v ten den snazilkovali.
len bohuzial som o male prisla v 5tt a odvtedy som hline nepozorovala az tak ako teraz, tak myslim, ze sa mi to po tych 5 mesiacoch uz konecne upravilo.
Inak aj dnes mam pocity ako pri M a to je uz 6 dni od toho dna snazilkovania.Nie je mozne, ze mam ovulku az dnes, aj ked hlien uz mam minimalny a kremovy a teplotu 36,5?

yvett78
24. črc 2008

ozaj a ked je zena tehotna, tak ma normalne dalej ovu hlien? ci uz je iny. 😒

lenulinka21
24. črc 2008

christl vodový hlen ber jako plodný určo je lepší než krémový nebo hustý.holky bere některá z vás Clostilbegyt?četla jsem že vysušuje plodný hlen.

elana
24. črc 2008

S tím Clostilem to může být, je to antiestrogen a za hlen jsou zodpovědné právě estrogeny🙂...zkus maliník nebo něco na odkašlávání, popisovali tu Mucosolvan např. dokonce to jedné holce doporučila právě sestrička na gyndě🙂

lenulinka21
24. črc 2008

elana: dík za radu zrovna sem dojela z tesca a koupila maliník.

dupinka
25. črc 2008

baby, pred dvoma dnami som mala riedky ale tahavy hlien, vcera som bola doslova pocikana, dnes take zhustnustie,... Myslite, ze by to mohol by t plodny hlien? Mam dnes 14DC, a snazime sa, tak by to mohlo vyjst, nie??

lauritka
25. črc 2008

tak ten mucosovan skusim dalsi cyklus?? je to sirup na kasel ??? ja som pila aj malinik aj alchemylku, teraz som brala aj sarapis, ale strasne malo hlienu mam 😒
dupinka hlien sa po ovulacii rychlo zmeni..najpolodnejsi den mas, ked mas vrchol plodneho hlienu, ak uz zhustne, uz je neskoro. takze vcera si mala pravdepodobne najplodnejsi a bola ovulka ;)

kukulik30
25. črc 2008

ahojte, ja som to pocula s Robittusinom, sirup od kasla 😉

lauritka
25. črc 2008

kukulik a nevies ake davkovanie ?? a este by ma zaujimalo co chuti lepsie 😀 so sirupami od kaslu nemam skusenosti..alebo su to kvapky ??? 😕

kukulik30
25. črc 2008

ja som kedysi velmi davno brala ten Robittusin, ale davkovanie si nepamatam, za mi zda , ze 2x denne, ale isto neviem...a bol celkom chutny...taky sladky 😝 husty 😉 myslim, ze bol s nejakou ovocnou prichutou...

lauritka
25. črc 2008

kukulik a pomohlo ti to na hlien ?

kukulik30
25. črc 2008

noo....ano, mal som ho pekny, ale neviem ci to sposobil ten sirup, lebo aj predtym som ho mala rozpoznatelny 😅 ja som ho brala preventivne 😉 lebo som to vtedy precital v nejakej starej knihe a tam to odporucali, ak chcezena otehotniet...ale za pokus to stoji

lauritka
25. črc 2008

kukulik dakujem ;) vyskusam 😀 zacnem brat po mrche. dufam, ze to staci.

christla
25. črc 2008

Já jsem Clostilbegyt brala taky, ale jestli vysušuje hlen, to nevím, ale taky jsem pila maliník.
Příští měsíc začnu zase s maliníkem.

elana
25. črc 2008

Lauri, ten Mucosolvan je sladký sirup, ono to ředí hlen obecně a nejen v krku, holt i jinde🙂 Já na to úplně zapomněla, ale předmin. měsíc jsem měla kašel v době ovu a užívala to a jsem si říkala, že ho mám nějak moc...no aby ne😉

christla
25. črc 2008

Holky a není tak trochu i škodlivé užívat Mucosolvan, když kašel nemám? 😕
Ale je to dobrý nápad, asi to zkusím, ale právě mi vrtá hlavou, jestli to třeba nemá nějaké vedlejší účinky....

rintintyna
25. črc 2008

chris a Tobě ten maliník pomohl, já s ním začínám teprve

christla
25. črc 2008

Jé Rinty, ahoj. 🙂
Já nevím, jestli pomohl, já s ním začínala chvíli před operací a od operace do ted jsem nic neužívala, ale tenhle cyklus s ním znovu začnu. Myslím si, že je lepší než ty kapky, co tady holky píšou....

elana
25. črc 2008

Christlo, já myslím, že zrovna Mucosolvan není zvlášť škodlivý, užívají ho i dětičky a navíc, ty dva tři dny v měsíci, to se určitě ztratí😉