Po revizi nebo potratu začínáme znovu

Ahojky tohle téma je pro všechny co prožili revizi nebo potrat a začínají od znovu. Já prodělala zamlklé těhotenství v 7tt. A následovně revizi dělohy. Už se těším až dorazí MS a budu vědět že je vše ok. A hlavně bna to další znaženíčko 😉
nikipa
13. kvě 2017
@lenik93 moc dekuji za povzbuzeni! Boli to nesmirne, obvzlast, kdyz se vsem okolo dari! Samozrejme jim to moc preji, ale zaroven hrozne zavidim..
Verim, ze se obe dame brzo do kupy a zadari se!!! Hlavne musime verit a myslet pozitivne..
nikipa
13. kvě 2017
nevesta2708 moc gratuluji, hlavne, at je vse stale v poradku a miminko zdrave!!!! Opravdu na nicem jinem nezalezi 🙂
nikipa
13. kvě 2017
@nita1984 to je hrozne 😞 verim, ze se vse nakonec podari! Jsi statecna!
nita1984
13. kvě 2017
@nikipa nejsem statečná.. zatím mám z dalšího pokusu hrůzu.. neumím si představit, že se to bude opakovat
lenik93
14. kvě 2017
@nikipa Vím jak se.cítíte, ale nesmíme se tim nechat položit na lopatky a nevzdat se, přesně jak říkáte, musíme byt pozitivni 🍀
masotri
22. kvě 2017
@lenik93 jsem na tom úplně stejně, taky jsem po revizi, měl to být 12tt ale odpovídalo 8tt bez srdeční akce, taky v dubnu, 13.4. a první MS pořád nikde 😞
lenik93
22. kvě 2017
@masotri To mě moc mrzi, chapu jak se cítíte 😞 Ale musite najít skrytou silu a nevzdat se 🍀
No mě se cyklus nastartoval po 30 dnech.. ale byl to extrem.. takhle silně sem to jeste nezažila a pak sem po skončení, ted je ještě sem tam nárazove krvacela.. teď sem 19DC a aspon krvaceni ustalo... Oni rikaj, že to může přijít za 4-6 tÝdnu, takže ještě buďte v klidu, treba to jeste přijde 🙂 A když ne, tak dr...
MOC držím palce a posilam mnoho štěstí ❤🍀
nikipa
22. kvě 2017
@masotri dejte tomu jeste chvili cas, mne na klinice rekli, ze se prvni MS dostavi az za 6 tydnu a pozdeji.
masotri
23. kvě 2017
@lenik93
@nikipa Já jsem docela v klidu, ale jsem netrpělivá. 🙂 Navíc jsem na kontrole po revizi, měla v děloze nějaké zbytky, které snad vyjdou samy s tou MS jinak půjdu na hysteroskopii. K Dr. jsem objednaná za týden, pokud teda nedorazí.
nita1984
23. kvě 2017
Ahoj holky, jsem 11 dní po revizi... jsou dny, kdy si neskutečně přeji být hned znovu těhotná, nemůžu se dočkat MS a dalšího KET (miminko jsme čekali po umělém oplodnění) a jsou dny, kdy jsem hrůzou bez sebe a už nikdy těhotná být nechci.... štve mě to, nevím, jestli to jsou hormony nebo už je toho na mě moc, ale hází to se mnou ze strany na stranu 😞
kolibricek36
23. kvě 2017
@nita1984 já jsem 5 dní od druhé revize - je mi děsně, prostě něco šíleného, zvlášt když je člověk sám doma ..... po první mi trvalo půl rok než jsem se vzpamatovala ... mo uvidím co bude ted 😢
ale chápu tě - asi hormony + bolest + strach dokupy - asi mám to tak samo - hrozně bych si dítě přála, ale bojím se jestli další těhu bude v pohodě, nebo zas ne 😢
boruvka92
23. kvě 2017
Ahoj holky. Já jsem byla na revizi v pátek. Bylo to naše první miminko a odešlo od nás v 9 tt 😞 pořád se ty nálady ve mě taky tlučou. Chvíli jsem optimista a říkám si, že to příroda tak prostě chtěla a pak se sesypu a brečím a nechápu, proč se to stalo zrovna nám... 😞
kolibricek36
23. kvě 2017
@boruvka92 ahoj asi jsme na tom stejně s dobou revize - myslím že pochopit to nejde - taky nechápu, že už po druhé katastrofa 😢
nita1984
23. kvě 2017
@kolibricek36
@boruvka92 koukám, že pocity áme všechny stejné. U nás ještě umocněno tím, že se povedlo až po IVF po třech letech.. a díky tomu, že po IVF se nesmí nic dělat, musela jsem to všude říct, v práci tahám těžké věci a podobně.... takže teď to zas všem říkat je peklo.... jedno vím naprosto jistě. Pokud se povede příště, nebude to nikdo vědět, vůbec, alespoň do toho 14. týdne.... budu si to muset zařídit jinak, ale už to fakt neřeknu nikomu kromě manžela.
A co vaši muži? Můj manžel je skvělý v tom, že se postaral, vzal si volno,a by mě odvezl do nemocnice, po zákroku se mnou byl,s taral se o mě a podobně, ale odmítá o tom mluvit 😞 Což mě hrozně mrzí, chtěla bych s ním probrat, ajk to bude dál, ale nějak to nejde 😞
kolibricek36
23. kvě 2017
@nita1984 my se snažíme už 5 let dokupy a pořád nic jen ty dvě revize.... jedna v 11tt a druhá v 8tt
manžel si taky vzal propustku z práce na to aby mě zavedl a přivedl - stará se doted, ale musí do práce a já jsem sama, je to na nervy ... taky mu vadí o tom mluvit, ale říkal že než se pustíme do dalšího snažení půjde tedy na tu genetiku, jestli se mi povede přemluvit dr. aby mě tam poslala už ted.... ale nejprv o tom nechtěl ani slyšet....
nita1984
23. kvě 2017
@kolibricek36 koukám, s chlapama je to všude stejné 😞 Jsou skvělí, ale mluvení jim prostě nejde. Přitom já bych tak potřebovala o tom mluvit.
Nevím, jestli jít do dalšího transferu hned nebo počkat, dost mě tlačí i věk.... je to těžké rozhodování 😞
kolibricek36
23. kvě 2017
@nita1984 no, největší nápor byl když jsem den po revizi musela pogratulovat k narození dítěte - no sice jim to přeji, ale nerada bych tedy skončila na psychině ....
nita1984
23. kvě 2017
@kolibricek36 hele chápu... u nás celý víkend strávila sestra a její dvě malé děti.... bylo to extrémně náročné. Neteř a synovec mě milují, ale pro mě je to ted strašně těžké.
lenik93
23. kvě 2017
@kolibricek36
Já tohle chápu :/ V den kdy sem se dozvěděla, že miminku přestalo tlouct srdicko,semnou kamaradka měla potřebu pořád řešit její dobrovolny potrat.. začala o tom pulhodiny po tom, co sem ji řekla, co se stalo mě... a v den revize, když sem se probrala po narkoze, byla nastvana, ze sem řekla, že me nemůže chapat, ze je to oboje něco jiného... ten den se moje pocity a city zablokovali...
Takže nenechte se tim nějak vystresovat... Věřím, že to ohromně bolí a tu bolest pochopi jen člověk, kdo si tím prošel... Držte se a držím palce 🍀🍀🍀
Pardon, že reaguju do cizi konverzace, snad vam to nebude vadit, pokud ano, omlouvam se ❤
kolibricek36
23. kvě 2017
@lenik93 nevadí - já se jaksi u oběda sesypala - tak mě manžel zavedl ke své mamce - že v tomhle stavu nemůžu být sama doma....
je docela líp - ono spíše potřebuju rozpýlit, než když jsem sama doma a futr dumám na neřešitelným
jinak dobrovolný a samovolný je úplně jiná situace - taky nedovedu pochopit proč některé ženské jsou schopné zabít život, který se rozvíjí ....
lenik93
23. kvě 2017
@kolibricek36
Tak to mě mrzi 😢 Zase bude lepe, uvidíte. Jen tomu teď nepůjde věřit... ja sem po revizi mesic a pul a je to jako včera... Ale nesmite se vzdat, priroda vi co dělat a pokud ma byt mimco, tak bude.. jen zivot je nekdy tvrdy.. :/
Víte at si kazdej dela co chce.. ale takt neco říká malo lidem ... bohužel... ranilo me to neskutečně...
boruvka92
4. čer 2017
Holky nevim, jestli je nektera z vas na tom podobne 😞 v patek to bylo 14 dni od revize a ja se porad citim bidne... prijde mi, ze je prakticky nemozny vydrzet jeste mesic bez milovani... chapu, kdyz bych mela doma miminko a starala se o neho a szivala se s nim, ze na to treba myslenky mit nebudu, ale ted, kdyz bych miminko hrozne moc chtela a potrebuju pritomnost meho muze i tu fyzickou... doktor mi doporucil 3 mesice pockat s dalsim otehotnenim.. Prijde to i nektere z vas jako nekonecna doba? 😞
mili34
4. čer 2017
@boruvka92 ahoj,ja se priznam,ze jsme sestinedeli nedodrzeli.Hlavne z me strany.Vim,ze muzu riskovat ,ale nemohla jsem si pomoct.🙂
mili34
4. čer 2017
@boruvka92 a jsem 16 dni od revize.Citim se ale v pohode,jen obcas jeste spinim.
sassanca
4. čer 2017
@boruvka92 my jsme počkali akorat na první MS a další uz nepřišla.
verusch
4. čer 2017
@mili34 mela jsem to stejne nevim proc ale v sestinedeli jsem mela takovou velkou touhu se milovat uplne vsude bylo mi jedno kde jsme v tuhle chvili byli 😀 ...v unoru jsem byla na revizi a stale nic a to jsme zacaly hmed po prvni ms dohoto tedka dostal pritel zanet varlat takze mimi se odklada na dobuneurcitou 😔 ale touha velika
mili34
4. čer 2017
@verusch prave ze ja jsem take porad pri chuti,asi je i ta touha byt zase tehotna,ale chute mam porad.Bud a nebo..🙏
mili34
4. čer 2017
@verusch tak snad ten zanet nebude trvat dlouho 😉
verusch
4. čer 2017
@mili34 no uz jsem myslela ze to tento mesic vyslo pac jsem mela 14 dni zpozdeni a nakonec dorazila mrcha ....taky doufam bobek muj trpi jak pes a chute ma jak blazen a nemuze 😅
mili34
4. čer 2017
@verusch treba se zadarilo,ale neudrzelo.Pry to je caste a zena to ani nevi.No alespon vime s pritelem ,ze jsme plodny 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli