Polycystické vaječníky. Je někdo, kdo neměl rizikové těhotenství? A jak probíhalo?

22. únor 2022

Dobrý den , dnes mi zjistili ze mám PCOS po 3 letem snažení . Bohužel na to přišly až na klinice , ale chci se zeptat.
Teď pročítám různé články a docetla jsem se , ze těhotenství je automaticky rizikové . Je někdo kdo nemusel být na rizikovým ? A jak probíhalo těhotenství ? Zatím mě čeká léčba a doufám , ze se díky ni zadari a otěhotním 🙂

veunka17
22. únor 2022

Mám diagnostikované PCOS s nikdo se o rizikovém nezmínil. Otěhotněla jsem cca po 3/4 roku snažení. Teď se snažíme o druhé od října 😏

linducha90
22. únor 2022

Mám pcos a nikdy mi nikdo neřekl, že bych kvůli tomu měla rizikové těhotenství. Těhotenství probíhalo naprosto v pořádku

pampeliska1313
22. únor 2022

Mám pcos a taky žádný rizikový těhotenství ))

autor
23. únor 2022

Tak to jste mě potěšily 🙂 děkuji

autor
23. únor 2022

@veunka17 my jsme už na klinice a až se srovná problém s vajíčky tak jdeme na inseminaci

fatal_error
23. únor 2022

PCOS sam o sobe neznamena rizikove tehotenstvi, ale zeny s PCOS trpi casto inzulinovou rezistenci a maji pak spise tehotenskou cukrovku, ja ji mela v tehotenstvi pokazdy a to sladky nejim. Takze ano, v rizikove poradne jsem skoncila.

klarice894
24. únor 2022

Mám Těžké PCOs,10 let snažení a nikdo se o rizikovým nezmínil

uzivatelkapetra
24. únor 2022

Silné pcos, otěhotněla jsem po prvním ivf+et a pracovala jsem normálně až do 34tt a bylo mi úplně dobře, krom břicha jako bych ani nebyla těhotná🙂

annoonniimm
26. únor 2022

Já mám PCO a mám rizikové těhotenství kvůli tomu, že to máme z ivf a mám problémy