Pomoc lékaře k otěhotnění, jak to probíhá?

lili01
2. čer 2014

Holky jdu za váma pro info....
Mám za sebou dva předčasné porody ve 36tt a v září 2013 samovolný potrat v 7tt. Když jsem byla na začátku května u dr. říkala mě, že tomu necháme ještě 3.měsíce a když neotěhotním, tak se na mě prý mrkne ( protože tento měsíc budu mít už 37let, takže hodiny tikají)...víme, že otěhotnět můžu., tak mi bude dávat nějaké hormony na podporu nebo se co mnou bude dělat??? nemám s tímhle žádnou zkušenost....

bibianca
2. čer 2014

Ahoj, já byla min. týden u dr. a mně říkala svým způsobem to samé, co tobě. Mě je, ale 27 a žádné dítě zatím nemám. Na místo toho jsem prodělala 2 x zamlklé těhotenství. Takže asi něco podobného co tobě. Když do srpna neotěhotním, tak se to začne řešit.

sarkad2856
3. čer 2014

@lili01 Ahoj, nejprve ultrazvuk,hormonální profil a krev,Záleží zda jsou nějáké zdrav problémy a pokud se z těchto vyšetření něco ukáže postupuje se dál.Potom se zasílá na genetiku.Každá Mudr má jiné postupy

lili01
autor
3. čer 2014

@bibianca děkuji za info

lili01
autor
3. čer 2014

@sarkad2856 nemám žádné zdravotní problémy jen mám kartičku trombofilie, ale neberu žádné léky ani se nijak neléčím.....otěhotnět normální cestou můžu

sarkad2856
4. čer 2014

@lili01 Asi bych zkusila i nějáké vitamíny vzhledem i k věku dobrý je i Femibion , je teda dražší 🙂