Pomohl vám Clostilbegyt k miminku a kolikátý cyklus?

petanevesta
31. kvě 2012

Chtěla jsem se zeptat, jestli Vám Clostík pomohl k mimču a kolikátý cyklus....jestli jste měli při užívání nějaký vedlejší příznaky a případně jestli jste u toho měly i nějaký další gynek. problém, třeba PCO atd....? Jen mě to zajímá, protože jsem ho začala tenhle cyklus poprvé brát (2tablety denně), tak bych si ráda dodala optimismu 😉

biedronca
14. čer 2018

@lela12 Je pravdou no, ze šance je mala. Postavil nas doktor pred realitu, je to jen 10%, otěhotní pouze 1 pár z 10!.
Vysetření jako pruchodnost vejcovodů u nás stojí 1000 Kc., IUI nic, jen doplatky za léky (a Clostylbegyt je navíce bez doplatku :D ).
To budete mít raketu za IVF.... Ja ted jsem uz 5 den co neberu Utrogestan a jako MS furt nikde! TT dnes rano negativní....

kristyn.g
14. čer 2018

@lela12 děkuji moc, jsi hodná, blbé je že nemá nikoho komu se také nedařilo, můj muž má v práci kolegu kamaráda kterému se také nedařilo, první zadařilo s velkými problémy po ivf a o druhé se bojí pokouušet už... tak měl s kým si pokecat. Jinak já ze svého okolí znám málo kterým to šlo hned raz dva. Mě je 31 a manželovi je už 37, tak jsem ráda že už se povedlo, už je to takový hraniční věk bych řekla, začali jsme se snažit když mě bylo 28, myslela jsem si že do třiceti se povede... také bychom začali dřív. ale na druhou stranu povedlo se přirozeně teď, doktorka se také divila a tak to asi tak mělo být a asi je ta nejvhodnější doba 🙂 už se těším až budeme konečně taky rodiče, hlavně tedy kvuli manželovi že má věk už na to 🙂 přeju si aby to dopadlo dobře a aspoň toho jednoho sviště jsme měli ok 🙂 Určtiě to dopadne neboj, jsou horší případy, je to jen prostě na bednu a možná si toho pak budeme víc vážit že ta cesta je trnitá 😉

kristyn.g
14. čer 2018

@lela12 jinak mě řekla doktorka že u IUI je několikrát vyšší šance než přirozenou cestou, takže je možné že mysleli že 10% navíc ta šance? Moc bych na to nehleděla na statistiky, mě se zdá že se otěhotňuje v nejméně statisticky možné doby :D

rubesovak
14. čer 2018

@lela12 ja jsem věděla že se to povedlo hned na poprvé tak jsem IVF nechtěli.jen mě zarazila ta cena☹ to je mazec. Každopádně držím palce

lela12
17. čer 2018

Tak holky ja dnes 1DC... takže dál nevím, chlap už IUI nechce a ani to nechce řešit prej to kdo konce roku necháme a pak už IVF.. ale to ja nechci 😞 tak nevím co bude dál... zítra budu volat do Caru tak jsem zvědavá co mi řeknou..

kristyn.g
17. čer 2018

@lela12 to mě moc mrzí ☹ ale tak není nemožné že to nakonec vyjde přirozeně, jako nám... folikulometrii už by asi si nezkoušela, to už ti dělali viď?

lela12
17. čer 2018

@kristyn.g jo to jsem chodila často, folikuly narostly krásně, ale sami většinou nepraskly.. tak mi furt pichali ty injekce... zkusim ještě aspoň tohle ze bych vždy jezdila na ty injekce no... do konce roku je času dost tak snad to vyjde.. Už ani nevím jaký vitamíny všechno jsem snad zkusila... od zítra chci zkusit ještě tu hormonální jogu.. ja už fakt nevím.. 😏

kristyn.g
17. čer 2018

@lela12 ono miminko přijde v pravou chvíli určitě 🙂 a pak to bude stát za to

dasenka25
17. čer 2018

@lela12 Ahoj a jaký máš problém, nebo kde našli příčinu? Já mám totiž PCOS a taky manžel zlomil hůl, že už to nebudeme lámat přes koleno... A ejhle, začala jsem držet nizkosacharidovou dietu, pít drmek a Fertipronu a přišly 2 cykly a třetí MS už nedorazila, byla jsme těhotná... Přirozeně, bez hlídání ovulace a bez lékařské pomocí.

biedronca
18. čer 2018

@lela12 To mě mrzí,že to nevyšlo :( Nám snad vyjde první IUI přístí týden, .. přístí utery jdu na UZ,snad uz vse naroste tak jak má..

jsmnk
10. črc 2018

Ahoj holky, tak jak pokračujete? Já jsem brala 2 měsíce Clostík (1tabletka), folikuly cca16-17mm 14DC. Injekce Ovitrelle 14 DC, kontryhel a nic. Uvidím zda bude třetí kolo, nebo vyzkouším gynex, maca, drmek (ten se nemá kombinovat s clostíkem)..

maja1111111
5. srp 2018

ahoj vsichni chci se zeptat kdo byl na nativu s minimalni simulaci..s clostíkem??

kristyn.g
7. srp 2018

@lela12 ahoj tak jak se ti daří?

lela12
10. srp 2018

@kristyn.g ahojda, ja jsem teď po hormonech femara, ale bez kontroli utz protože v caru meli dovolenou tak jsme zkoušeli doma ( teda jen jednou máme s chlapem trochu krizi) 😏 za týden čekám ms a pak znovu femaru a druhý IUI... a jakpak vám se daří? 😉

anita003
15. srp 2018

Holky, vidíte to, co já?! Ten zákon schválnosti fakt funguje, zrovna, když se mi slibně rozjíždí nová práce, tak objevím tohle...

bibinkas
30. srp 2018

Ahoj, prosím o pomoc. Sháním marně Clostilbegyt. Výpadek je už od března a volala jsem již asi do 30 lékáren a je nemožné ho sehnat. Mám recept, který můžu vyhodit z okna. Pokud někdo doma má nepotřebný, koupím.

lzii
30. srp 2018

@bibinkas já mám jedno balení které nevyužiji

kristyn.g
30. srp 2018

@anita003 jééé přesně jako já 😂 2 měsíc v práci potichu gratuluji a držím palce

kristyn.g
30. srp 2018

@lela12 ahoj, teprve jsem si všimla že jsi psala :-/ jak to dopadlo, moc držím palce! Krize ve vztahu přichází a odchází také jsme měli krizi loňské léto, to bude dobrý 🙂 Jinak u mě zatím dobrý, jsem už 25tt a držím si palce abych to vydržela a aby miminko vydrželo! 🙂

anita003
30. srp 2018

@kristyn.g děkuji, zatím to vypadá v pohodě, jsem teprve v 7.tt, ale probíhá to bez komplikací, tak snad to tak bude i nadále... Věřím, že i u tebe to bude úplně v pořádku 🙂

kristyn.g
30. srp 2018

@anita003 taky věřím že to bude ok 🙂 ono dlouho nic a pak když to nejméně čekáš ... :D něco na tom je

anita003
30. srp 2018

@kristyn.g přesně tak, příjde to vždycky, když to člověk nejmíň potřebuje nebo to nejvíc nečeká 🙂

saiimonka
3. zář 2018

Ahoj, užívala jsem první cyklus Clostibegyt, podle UZV mi nedozrál žádný folikul ☹ ale aspoň narostla sliznice..nic méně všude čtu, že užívání by mělo být 5dni..já mám dávkování 3-10 den setkal se s tím někdo ??Od 19-23 DC mám Duphaston. Děkuji za odpovědi

enka9
6. zář 2018

@lzii ahojky, máš ještě prosím ten clostilbegyt? Mám ho od včerejška předepsaný a nemůžu ho nikde sehnat 😞

enka9
6. zář 2018

Holky, kdybyste měla některá ještě balení Clostilbegytu, tak mi prosím dejte vědět 🙏 moc moc díky 😊

lzii
7. zář 2018

@enka9 bohužel už vše prodané. Držím vám palce

lucie1035
10. zář 2018

Ahoj holky, dnes mi lékař taky předepsal clostilbegyt a nikde jsem ho nemohla sehnat, tak jsem volala na gyndu, že není nikde k dostání a řekli mi ať si příjdu k nim, že mají zásoby.

maja1111111
11. zář 2018

@lucie1035 jo o je nejaky vypadek u vyrobce,ja dostala tamoxifen

maja1111111
11. zář 2018

@anita003 moc gratuluju !!a v kterem jsi ,a je vše ok?napiš sem nějakou pozitivni zpravu ,..hezky se to čte🙂

anita003
11. zář 2018

@maja1111111 teď momentálně jsem 7tt+2 (měla bych být 8+2, ale ovulace asi proběhla později). Ve čtvrtek jsem byla na utz a srdíčko už bilo, tak to bylo hezké 🙂