Pomohl vám Clostilbegyt k miminku a kolikátý cyklus?

petanevesta
31. kvě 2012

Chtěla jsem se zeptat, jestli Vám Clostík pomohl k mimču a kolikátý cyklus....jestli jste měli při užívání nějaký vedlejší příznaky a případně jestli jste u toho měly i nějaký další gynek. problém, třeba PCO atd....? Jen mě to zajímá, protože jsem ho začala tenhle cyklus poprvé brát (2tablety denně), tak bych si ráda dodala optimismu 😉

andy6230
14. črc 2020

@versatilka Cauky, na me zadny ucinek nemel. Uz si trochu pripadam jak spalek, protoze zadny z prasku, co jsem dostala se na me nijak nepodepsal :D Na kontrolu bys dle meho chodit jednou za cas mela, ale asi to zalezi na dr. Ja taky nechodila a moc se me to nelibilo, ale nic jsem s tim nedelala.

saja13
14. črc 2020

@julinecka24 tak uvidime teď 17teho jdu na kontrolu a možná bude iui když bude ovulka tam kde má... A kdyby se iui nevyvedlo tak bych ho mohla dostat další cyklus tak uvidime ale jestli chceš tak ho klidně pošli do světa

luska__
20. črc 2020

@andy6230 na mě údajně taky nefungoval 🙂 ale to, ze nefunguje ve chvíli , kdy jdeš na ultrazvuk- neznamená , ze to neprobíhá o několik dni jindy .. synovi budou 3 roky a údajně jsem byla nereaguji

lucies013
25. črc 2020

Dobrý den,můžu se prosím zeptat jak Clostilbegyt užíváte? Doktor mě řekl,že i když mě v lékárně řeknou jiné info,mám ho užívat vaginálně. Je tu někdo taky tak? Dekuji

luska__
27. črc 2020

@lucies013 ja ho mela uzivat od 5.dne do 10 2x denne, peoralne

andy6230
28. črc 2020

@lucies013 Ja ho polykala 3x denne a presne davkovani a zpusob brani mi rekl lekar.

maria3011
12. pro 2020

Ahoj taky sem začala brát ty tabletky a doufám že mi to pomůže už se snažíme dlouho o miminko 🙂

kitty_cat34
19. led 2024

Ahoj holky, oživuji diskuzi. 😇 Brala jsem Clostik 1-0-1, měla jsem 2 folikuly a jsem po IUI. Teď čekám jak to dopadne😇
Zadařilo se vám po Clostiku? Ráda bych si přečetla pozitivní příběhy❤️

vercas89
19. led 2024

@kitty_cat34 ahoj, já brala 1-0-0 a povedlo se hned první cyklus 👍

kitty_cat34
19. led 2024

@vercas89 to je super😇 nám se nedařil 2 roky.. tak trochu doufám v úspěch… příčina proč to nejde je nezmámá :/

vercas89
19. led 2024

@kitty_cat34 mě ještě pomohl malinikovy caj. Od začátku cyklu po OVU, 1-2 denně, třeba ti taky pomůže