Pomohly vám ovulační testy k těhotenství?

dolda
25. led 2012

A jestli ano, tak hned napoprvé, co jste si ovu testy dělali nebo to trvalo několik cyklů? děkuji za odpovědi

leontynkar
29. říj 2017

@alenkara a mas recept jak to odblokovat? 🙂 my uz dceru mame, tak snad bude vse v poho i donoseni měsíců 🙂

@mich1803 prijde mi silnější, ale furt ne stejna jak testovací / neříkám ale, ze u Tebe treba úplně musi byt/, ale prubla bych 2 testy jeste zitra v dopo a odpo ;)

alenkara
30. říj 2017

@leontynkar Cvičila jsem Mojžíšovou, úžasne to rozvolní páteř. A chodila plavat. A co se týče psychiky, nejvíc mi pomohlo, když jsem si řekla: Ní a co. Když to nevyjde normální cestou, tak tomu pomůžeme. Smířila jsem se s IVF a další měsíc otěhotněla. Po dvou letech 🙏❤

leontynkar
30. říj 2017

@alenkara to bych taky potřebovala. Uz mame skoro 2 leteho prcka doma, neříkám ze mam pohybu málo, ale žádný protahovaci ;) tak to vyzkousim 🙂 Dekuji.

mich1803
30. říj 2017

Tak dnes jsme si dělal další a na testu je jen jedna čárka...tak to mu neorzumím, znamená to, že jsem měla ovulaci včera?

mich1803
30. říj 2017

Dělala jsme znovu ted a opět jen jedna čárka...

leontynkar
31. říj 2017

@mich1803 omlouvám se za pozdní odp. vypadá to, že ovu byla asi včera. Dvě jsou 12-24h před samotnou ovulací. Tak jestli proběhlo něco v neděli nebo včera, určitě jste to neprošvihli ;)

mich1803
1. lis 2017

No v neděli bylo 🙂 a včera jsem si dělala další a už je tam opravdu jen jedna čárka, jen mě mate někde jsem četla, že pokud ta čárka není stejně silná nebo tmavší, tak je to negativní....ale nějak se mi to nezdá....měla jsem i bolesti břicha. Myslela jsem že v pondělí bude čárka úplně jasná a ona tam nebyla žádná.

leontynkar
1. lis 2017

@mich1803 to jste urcite stihli 🙂

markytankakajky
29. kvě 2018

Holky mám dotaz.Minulej týden ve středu mi doktorka řekla mám 16 mm folikul a že by mělo dojít brzo k ovulaci.Ve čtvrtek jsem si koupila ovu testy a testila každý den,ale do dneška stále jen jedna čárka.Je možné že test není spolehlivej?Nebo mám ještě testit?

biedronca
29. kvě 2018

Prisla jsem z Carz, hned mi smetli ze stolu, to nejhorší co při snažení můžete udelat, je, delat si ovulacni testy.
Hned chodit na ultrazvuk, at se vi jestli ovu je, nebo ne.Testama se stresujete, nikdy nevite jestli uz je pozitivní a hlavně nevíte, jestli ten folikul opravdu prasknul a vajicko, se uvolnilo.
Testy opravdu NEDĚLAT!
... A to mi moje gyn doporucovala testy naopak dělat.