Pomohol někomu produkt Eregma MAX power k otěhotnění?

erika2011
17. kvě 2011

Popohol někomu z vás produkt Eregma MAX power k otěhotnění? Píšou,žeje širokospektrální produkt.
Mimo jiné příznivě ovlivňuje schopnost otěhotnění a dozrávání vajíčka a tím
pomáhá k plodnosti. Sloučeniny zinku podporují zdravou funkci imunitního
systému, dělení buněk a i plodnost a reprodukci. Vzhledem k tomu, že se
jedná o přírodní preparát, je třeba dlouhodobější užívání. Co na to říkáte????

😕 😕

kvokinek
2. zář 2011

Přeji dobré ráno, trošku to tady obnovím 🙂
Já s tím mám jen ty nejlepší zkušenosti. Než se nám podařilo poprvé, snažili sjme se 4 měsíce, pak už jsem to nevydržela a začala jsem pátrat, co by tak mohlo dopomoct k otěhotnění. Objednala jsem Eregmu, já ji brala do ovulace a manžel dál, ale ani nemusel, hned ten první měsíc se zadařilo! Ještě jsem chodila na injekce agolutinu, ale to už dřív, než jsem pořídila Eregmu.
Tento rok v dubnu jsme se začali snažit o druhé mimi a až do srpna nic, tak jsem opět objednala Eregmu, zase jsme ji brali jen první měsíc, já tedy jen 15 dní do ovu a dneska si dělám test a je opět pozitivní 🙂) A chodím opět na ten agolutin, ale to už 3. měsíc.
Takže jestli to není náhoda, tak to pomáhá ženám na dozrávání vajíčka a mužům na zkvalitnění spermatu.

snezenka123
18. lis 2012

Nám eregma také pomohla, manžel měl špatný spermiogram, brali jsme ho oba dva a za měsíc jsem otěhotněla!takže také doporučuji, navíc zvyšuje i chut na milování a prožitek z milování🙂
Druhé se zadařilo samo i běhěm kojení🙂 ale pokud má někdo problémy , tak eregmu doporučuji, obahuje i spoustu dalších viatmínů.
Hodně štěstí!!!