Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ladydi
31. srp 2012

@fykyska tak jako já ji vidím 😀 a to máš z ranní a nebo z nynější moče?? Tak tfuj tfuj holka 😉

fykyska
31. srp 2012

ještě mám tuhle ta je tmavší 🙂 tak co myslíte je to takovej vykrmenější duch ale pořád duch 😀 aspoň nemá takovou tu anorektalniu nervozitu 😀 😀 😀 je vykrmenej 😀

fykyska
31. srp 2012

@ladydi asi před hodinou jsem ho počurala - ja chtěl testovat až v sobotu - ale dneska mě to nedalo cítila jsem se býti matkou 😀 a HLE 😅 DĚKUJUUU A kdybys mě slyšela na tom hajzlíku 😀 hmmtak nic - ty vole já mám halucinaci - néé to je stíín - ti hrabve Veruno - no nehrabe no nemám halucinaci - von tam je 😀 😀 nicméně jen co jsem vylezla z wc nahlas jsem poděkovala pánu Bohu a to nejsem věřící - ale musela jsem to udělat 🙂

hance09
31. srp 2012

@fykyska jéé gratuluju a ať se skřítek udrží! 🙂....občas sem nakouknu a teď jsem sledovala jak dopadneš,bylo to napínavý 🙂

ladydi
31. srp 2012

@fykyska se Ti klepaly ruce u toho focení, ne?? nebos počůrala i objektiv radostí 😀 😀 😀 😀 😀

fykyska
31. srp 2012

Holky - moje tak zase ať nejsem středem vesmíru dlouho není to dobře a sama vím že ono je to teda príma míttoho dušana a spadl mi kámen ze srdíčka ale pro toho kdo na něj čeká - no jednoduše nechci aby někdo byl smutný že ho zatím nemá jen kvůli tomu že jsem se tady o tom rozpovídala - dlouhá cesta je přede mnou - CHCI VÁM PODĚKOVAT - neznám Vás osobně ale mám Vás moc ráda - všem skoro maminkám, maminkám,slečnám i paním - DĚKUJU 🙂

nebo jestli to nevadí ?

fykyska
31. srp 2012

@ladydi no heleď to je foťák z roku skoč na mě z boku takže možná tím to bude 😀

fykyska
31. srp 2012

@hance09 Děkuji 😉

luuc_2012
31. srp 2012

@fykyska to musela byt velká radost, sledovala jsem netrpelive jak to s tebou dopadne a gratuluji, mam radost s tebou 🙂 nedavno jsem se citila stejne, porad jsem odolavala testovani a pak jsem tomu nechtela verit a pak obrovska radost a stestí, tak se opartuj

fykyska
31. srp 2012

@luuc_2012 😉 😉 spíš chvilkový šok představa že mám silnou halucinaci 😀 a pak seskok do reality budu se opatrovat - kuju -moc moc 😵

ladydi
31. srp 2012

@fykyska je vidět, nebooj 😀 ale musela jsem si píchnout 😀 no mě to nevadí určitě, já si občas taky říkám že tu moc kecám, jestli to někomu nevadí 😒 ale všem holkám to tady strašně moc přeju a je mi tady nejlíp.

fykyska
31. srp 2012

@ladydi No mě je tady právě taky dobře je to taková oáza porozumnění dokonce jsem koukala že naše forum - smim-li použít výraz naše je v prvních řadách v odkazu - KDE SE NEJVÍC DISKUTUJE 😀 a někdy si říkám jestli taky nekecám tady moc 😒

Já tomu tady říkám brebentiště 😉 😉 a všechny jsme tady krásné brebeny 😅

luuc_2012
31. srp 2012

dneska je doma strasny nůůůůďo, patrner spí po nocni a ja se tak mooooc nudim, uz jsem zkoukla na netu co slo a je to desny, kocarky, komody, povlecení, tehu oblecení a DOST!!!! Je to strasny kolik krasnych veci maji, ale kde vzit a nekract?

kolino
31. srp 2012

@fykyska tomu říkáš dušík? já ti nevím ,ale já ho vidím dost zřetelně! a to si fakt včera neměla ani náznak dušíka? co holky na MK dávají tak jsou daleko slabší...tak třeba budou dva ♥ ♥ 😀

fykyska
31. srp 2012

@kolino no když jsem čůrala naposledy tak ani ťuk - no já v tom vidím ducha protože při měm posledním těhu týden před ms jsem měla dalnici že jsem měla pocit že ten test prosvitily dva halogeny 😀 😀 😀 dva ??? ježkovy voči 😀

kolino
31. srp 2012

@maximka33 Ahojky jak si dopadla v CAR??

fykyska
31. srp 2012

@luuc_2012 babičkýýýýýý dědečkýýýý 😀 tetičky a je to 😀 😀

luuc_2012
31. srp 2012

@fykyska no jinak to nevidim, budu jim muset vyprazdnit penezenky 😀

fykyska
31. srp 2012

@luuc_2012 tááák správně 😀 😀

turcice
31. srp 2012

@fykyska JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maximka33
31. srp 2012

@fykyska moc gratuluji! je to y ranní či odpolední moči??
@kolino dík za optání. vše jde podle plánu, od další ms bude stimulace na IUI. doktor mě i zkontroloval kvůli minulému krátkému cyklu. žádné cysty nemám. mám radost, mám se na co těšit 😀

fykyska
31. srp 2012

@maximka33 moc gratuluji k dobrým vysledkům jen tak dál prííma 😅 😅 😅 bylo to z odpolední moči 😉 asi necelé dvě hoďky zpět - DĚKUJI 😵

fykyska
31. srp 2012

@turcice a je to tam 😅 😅

fykyska
31. srp 2012

a takhle se to dozví tatínek 😀 až přijde z práce

turcice
31. srp 2012

@fykyska JÁ UŽ CHCI TAKYYYYY 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fykyska
31. srp 2012

@turcice bejbééé a jak je tobě co noha neupadla :( moc bolíí neeee že nééé ☹ 🙂 na konci září :D jsem to tudle psala a heleď jak to hezky vychází 😀 teď mě napadlo a sex můžu mít ? a kdy k lékaři ? já jsem v takovém divném rozpoložení snažím se to vnímat každým kousíčkem těla a taky nevnímat abych se zbytečně nestresovala ....

martinakl
31. srp 2012

@fykyska Sexu bych se nebala. Aspon my se nebali 😀 Jen to bylo (a stále je 🙂) takove "stridmejsi" 🙂 Poprvé si me doktor pozval na 8t, podruhe uz dřív 6plus0, ale to asi byla blbost, protože jsme ještě nemeli srdicko, jen vacek, a ja se uplne zbytecne zase nervovala jak blazen.. Za tyden tam bylo 🙂 Takze ja bych to videla tak nejdriv na ten 8. tyden.

turcice
31. srp 2012

@fykyska Verunko...mě se chce brečet za tebe jak jsem ráda 😉 😉 😉 😉 jak jsme to tady prožívaly s tebou tak je to silná emoční radost 🙂 🙂 🙂 🙂 jsem tak moc ráda....no a ted je na řadě Kačenka a pak možná i já 😉 😉 😉

turcice
31. srp 2012

@fykyska Veruuu..dřív jak za 2týdny nic na ultrazvuku vidět nebude..tak nejdřív tak za tech 14dní..jinak sex ano 😀 😀 😀 A kdy si testovala naposledy??Před dvěma dny????Tak to opravdu ta ovu byla asi 18dc vid????

turcice
31. srp 2012

@fykyska jinak noha bolí ale když sedím tak pohoda...akorát jsem prostě nemohoucí tak musí makat jiní 😉