Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

kopretina82
14. čer 2010

Hel, taky zdravím...😢
Už jsem Ti psala v "dubnu", tak se nebudu moc opakovat...
Drž se a zítra na Tebe budu myslet 😉.U mě to bylo nevíc nejhorší (🙂)do revize a cca týden po ní, pak se to začalo pomalu zlepšovat...
A tobě srdíčko ani nenaskočilo, nebo proč Ti dávala týden čas? (Já u MA těhu zkončila v 8+2 😢)

Jinak my se máme furt stejně-snažím se být v klidu, ono to teda ani moc jinak nejde-spím i ve stoje a po pár krocích funím jak lokomotiva-by mě zajímalo co budu dělat za pár měsíců😲 😀
Celý víkend jsem musela trochu lhát-pořád se mě někdo ptal, jestli se jako už můžeme po potratu aspoň snažit, nebo jak to teda budu mít s tou prací....O těhu ví jen 2 nej kámošky a moje mamka, nikdo jiný a do výsledků screeningu to nechci nikomu jinýmu říct...A já zrovna nejsem moc dobrý a přesvědčivý lhář....Tak pořád musím vymýšlet nějaké neutrální odpovědi, jako že v práci mi místo drží, nebo že snažit se už můžeme a tak 😀

Holky mějte se tu krásně, jdem se provětrat, zas nakouknu, na KO jdu v pátek, tak dám vědět (jo a mmch, tuhle tu někdo psal, že jako těhu sem nebude přispívat, tak kdyby vám ty moje příspěvky nedělaly dobře, klidně mi to písněte😉, snažím se to moc nepřehánět, jenže někdy člověk neví a co je málo pro něj, může být až moc pro druhýho, tak spoléhám, že se kdyžtak někdo ozve-tohle myslím fakt upřímně😉 😀)

kopretina82
14. čer 2010

Jo, Nat a držím palečky 😉
A ostatním samo taky 😉

breberuska
14. čer 2010

kopre, je fajn, že vidíme, že to jde a máme aspoň naději na dobré konce 😉 mně osobně to vůbec neva 🙂 budu držet palce, ať kontorola dopadne dobře a zase nám sem můžeš hodit nějakou dobrou zprávu!

angelina987
14. čer 2010

Kopre jen piš, alespoň vidíme, že budeme všechny těhu 😲

helcenka
14. čer 2010

Lucko, srdíčko naskočilo, ale zastavilo se, když se zastavil vývoj.
Bylo to pravděpodobně nějakým virem, protože se mi vyrazil opar jako blázen, malej měl dost hnusnou rýmu.
Dneska tady byla mamka, tak se to dalo. Zítra na dva dny malýho k mamce stěhuju a manža má na zítřek volno, tak bude se mnou.
Už to chci mít za sebou a být zase zpátky doma u malýho, protože tomu se nedá odolat a vždycky mě rozveselí svýma rozumama.
Tak se zatím loučím a zase nakouknu, až to budu mít za sebou.

leheckova
autor
14. čer 2010

kopreeeeeeeeeeeeeeeeee tak to mam radůstkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu jeziši ty si mi udělala radost a ty můžeš psat každý den je to malý zazrak ja jdu udělat tabulku dnes jsme byli doma mam ošetřování malý stůně ma teploty a dnes začal plakat že ho boli ucho tak jsem se vylekala protože pichany to jeste nema a to by pro mě bylo utrpení jit s nim na píchaní

leheckova
autor
14. čer 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................5,5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................55DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................55DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 52DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................47DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................43DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................30DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................27DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................24DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................21DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................21DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................19DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................18DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................17DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................12DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................11DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová)..................................................................................................................11DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................8DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 5DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................2DC

kopretina82
14. čer 2010

Holky, to jsem ráda, že vás tu nějak netrápím 😉
Tak prskám bacilky, ať se na vás nalepí... 😀
Hel, budu zítra držet palečky, ať je to rychle za tebou a můžeš zpátky domů ke Kubíkovi-to je ta nejlepší medicína...
Nat a tobě taky, ať máš samý dobrý zprávičky 😵
No a když vám to teda nevadí... od rána bleju jak Amina 😲-MM se jen usmívá pod fousy a ševelí: "To Ti dává holka pěkně zabrat" 😀
Holky, mějte se tu krásně, mrknu na Hříšní lidé MP a jdu spát... Pa

fram
14. čer 2010

Ahoj holky ,
hlásím mrchu ☹ Už jsem ji obrečela ☹ ☹ a zase počítám dny do další ovulace. Lehe, až budeš dělat tabulku, přepiš mi tam prosím i věk na 35 - to je pro mě další rána, myslela jsem, že v 35 už budu mít miminko a zatím nejsem ještě ani těhu.
helcenka, zítra na tebe budu myslet, je moc smutný, že tě to taky potkalo a přeju hodně sil, aby to co nejdříve přebolelo
kopre, myslím, že nás tvoje příspěvky pozitivně nabíjí, tak tě vždy rády uvidíme
vendul, gratulka k mrše
jane, tak jsem opět den za tebou ☹ , sakra, příště už to musí vyjít!

angelina987
14. čer 2010

@fram to je mi líto, ale neboj, příští měsíc to bude 100%// a mocinky ti gratuluju k narozeninám a přeju jen súousty zfraví a splněných přání a štěstíčko a pusinu na čelíčko 😉

breberuska
14. čer 2010

fram, to je mi moc líto 😢 aspoň ty narozky pořádně oslavíš a užiješ si je!!! určitě to nevyšlo kvůli toho, abys mohlá náležitě řádit 😉 příští měsíc je tutovka!! 😎

hel, máš doma aspoň jednoho andílka, tak to společně lépe překnáte...

kopre, prskej, prskej, a pořádně 😀 😀 !!!

jahudka80
14. čer 2010

kopretina82 : gratuluji 🙂 a koukej psát, nikomu tedy mě určo neva, je to pozitivní zprávička, když víme, že se povedlo a že to čeká i nás 🙂

farm : nesmutni oslav narozeninky, přeji hodně štěstíčka a zdravíčka (já na tom byla minulí týden podobně ) jsem si tak bláhově myslela jako, že bych mohla otěhotnět a že by to byl krásnej dárek k 30tinám 😀 😀 😀 hold si musím ještě počkat. 😒

Holky tyto stánky jsou super nabíjí mě to energii a vždy každá dobrá zprávička mě moc potěší a při těch špatných bych vám nejraději nějak všem pomohla protože i vy pomáháte mě, a vím že až zase (třeba ne) dorazí mršule tak mě potěšíte, politujete a ...prostě mi je líp. Prostě si říkám nejsem v tom sama a to mi moc pomáhá a za to vám moc moc všem děkuji. 🙂

natulaaa
14. čer 2010

Fram 😔 to je mi líto,Fram myslím,že během léta budeš hlásit //,neboj.
kopretinko ten tvuj prdolka je fakt bojovník,je to nádhera,že to takhle dopadlo 😉 🙂
Holky já se oholoila,nabarvila jsem si vlasy a upekla řízečky zítra na cestu,po cestě zpátky se kdyžtak stavíme někde na oběd,ale nevím co bude do té doby a já když jsem v autě hladová,tak zvracím 😀 😀 😀 😀 ,mám už nachystané papíry,no jen se obleču ráno a frčíme 😵
Jdu udělat pohár,dneska jsem strašně žravá 😝 😝 😀

natulaaa
14. čer 2010

Lehe mi taky FF nevyznačil ovulku 😠 😠 😀 😀 ,jsem tam chtěla mít krásnou červenou čáru 😀 a nic

herbie
14. čer 2010

fram nezoufej to bude dobry brzy budem tehulky verim tomu 😉 a taky ti preju krasny narozeniny natulko at vam to dobre dopadne holky ja letim zitra uz do ceska takze se ozvu asi nekdy ve ctvrtek az budu u sousedky na pc tak vas budu kontrolovat ja to mam dostat tuhle nedeli tak jsem zvedava ale zatim zadny priznaky neceho nejsou takze tenhle mesic asi nic tak pa holky 😀

jahudka80
14. čer 2010

natul: na zítra držím též palečky. Jo a pohár ten už mám v sobě 🙂 a věř nebo ne dnes jsem si barvila hlavu 😀 😀 😀 😀 ale vůbec mi to nechytlo 😠 😠 😠 no máme hodně společného 😀 😀 😀 včetně poslední MS 😀 😀 😀 .

Tak holky jsu se osprchnout juknu na víkend a jdu spinkat, po tom víkendu jsem nějaká unavená 😀

fram
14. čer 2010

děkuju všem za přání k narozkám, naštěstí jsem z dvojčat, takže si z tý cifry házíme mašli dvě 🙂
herbie, zítra šťastný let
natul,zítra držím palce

natulaaa
14. čer 2010

herbi tak štastný let a neotevírej si okýnko 😀 😀 😀 😀
Holky moc děkuji ,že na mě myslíte,mám vás fakt ráda 🙂 🙂 ,škoda,že tu není smajla ,který by to vyjádřil 😉
Jahudko fáákt,tak to je dobrý,ale mě to chytlo ta barva a ješte si jdu udělat nehtíky 😵 a dívám se na jak se staví sen

herbie
14. čer 2010

dekuju holky tak pa dobrou noc 🙂

vendulak
14. čer 2010

@leheckova já jsem v tabulce taky nějak divně 😉. Jsem dnes 1DC, ale i kdybych nebyla tak bych byla 53 né 52, to jsem byla včera. Tak taky prosím opravu 😉. A když už budeš v tom tak můžeš umáznout ten vitamín E 400 😉. Díky!

breberuska
15. čer 2010

Ahoj holky!

herbie, šťastný let a natu tobě dneska hodně štěstí v Brně!!!

😉

natulaaa
15. čer 2010

dobré ránko,tak my za chvilku vyrážíme,jsem tak nervozní,že jsem nemohla ani jíst,tak jsem si uvařila na zklidnění heřmánek 😵 ,Pak se ozvu,máme to mezi 11-12 ,myslím,že po 2hodině budeme doma,záleží jaké budou cesty,tak papa

vendulak
15. čer 2010

Dobré ráno všem! 😉
Natu já nemohla taky při první návštěvě ani nic ráno sníst, vlastně ani skoro při žádné jiné tam 😀. Ale vždycky to bylo dobrý! Moc vám držím palce a budu se těšit s čím přijedeš! 😉

leheckova
autor
15. čer 2010

holky ja to přepisuju tak jak to vidim a pokud mi to nenapisete kolikrat to tu ani nectu mam nemocnýho kluka a jediný který jsem si všimla že to dostala byla Jane ☹ 😉

leheckova
autor
15. čer 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................5,5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................56DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................56DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................48DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................44DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................31DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................25DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................22DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................22DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................20DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................19DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................18DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................13DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................12DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová)..................................................................................................................12DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................9DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 6DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................3DC
fram(35let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................2DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800,čaj vitality a plodnosti)........................... 2DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak

leheckova
autor
15. čer 2010

Pokud někdo víte zda to Luciferek a Andriesek dostali tak mi to napište holky už se neozvali tak ani nevim když tak je vymaznu z tabulky když sem nechodi

mpetula
15. čer 2010

Ahoj holky, všechny zdravím. Dlouho jsem tady nebyla, ale poctivě vás čtu 🙂 Já nemám nějak co psát, stále ještě čekám na první porevizní. Jsem dosti netrpělivá, teprve v neděli to budou čtyři týdny, ale já už bych mršku moc chtěla - snad prvně v životě 😀 Breber, přidávám opožděnou gratulaci k porevizní mršce 😉 A Natu, držím moooooc palce, ať dnes uslyšíte jen samé dobré zprávy 😉 Jinak všem samozřejmě přeji ať snažílkování brzo vyjde 🙂

lichtakova
15. čer 2010

Ahoj holky, "ráda" bych k vám přidala,
po roce snažení se nám podařilo otěhotnět, bohužel jsme teď v sobotu o to nefinitivně přišli, samovolně, takže teď jsem doma, v pátek mám jít na kontrolu utz, zda je to všechno, v což moc doufám, a nebudu muset ne revizi....

iviska
15. čer 2010

Ahoj holky,
zdravím po pár dnech. Mám šťastnou zprávu, v sobotu přišla první porevizní MS. Ale že si dala na čas ... revize byla koncem ledna a MS teprve teď. Když vemu, že po revizi má přijít v rozmezí 4-6týdnů /to mi vychází na začátek března/. Takže jsem čekala přesně 106 dní 😝 ale jsem happy že dorazila, mrška jedna 😉 😀 😀 😀 😀

breberuska
15. čer 2010

mpetul, určitě se za chvíli dočkáš...to čekání je šílené, úplně si to pamatuju...furt jsem se hlídala a sledovala a furt nic 😉 držím palce, ať je mrcha poslušná a dorazí co nejdříve 😎

lechtakova, vítej...já vím, je to smutné přidávání, ale neboj, bude zase líp...jestli nemusíš ani na reveizi, tak je to "menší zlo", aspoň se budete moct snažit znovu co nejdříve...

ivis, ¨véééééélká gratulace! ale dala si potvora na čas🙂 třeba je poslední, tak si tě chtěla vychutnat 😀 😀