Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

terulin
24. říj 2012

@maximka33 Já vždycky jedla první ligu. A teď bych mohla jíst extraligu (beru to jako dobrý znamení, ale je to spíš alibismus)...

eva518
24. říj 2012

@maximka33 😀 Moc bych ti přála, aby ti to vyšlo tak, jak si přeješ. Myslím, že to máš rozumně promyšlené, tak uvidíš, co z toho bude 😉 Jsi šikovná a nová práce zní zajímavě 🙂

maximka33
24. říj 2012

@happyfrog80 tak to mě mrzí.. zkoušela jsi test?
@martinakl Marti, to už má malý 6 týdnů? letí to jako blázen. tak at na kontrole je všechno v pořádku. nám takhle akorát skončily prdíky, přeji vám to taky. můžu se tě zeptat, kolik máš mateřskou? nevím, jestli se to změnilo od doby, co jsem byla na mateřské já, byla docela štědrá.

eva518
24. říj 2012

@happyfrog80 Jejda, to mě moc mrzí. Lepší varianta by byla infekce, po antib. bys byla za chvilku určitě fit. Dej vědět, jak jsi dopadla, ju? Držím pěsti.

maximka33
24. říj 2012

@eva518 děkuji 🙂 mě ten pohovor tak nabudil, je mi fajn, břicho ani nebolí, to se mi už 4 dny nestalo 🙂

eva518
24. říj 2012

@aagnes Nedělal sis test? Už máš docela vysoké datum cyklu, možná by se něco pěkného ukázalo 😵 😵

eva518
24. říj 2012

@maximka33 To je dobře, že máš takový dobrý pocit. Já jsem to měla stejně, když mi o něco šlo - abych nevypadala před druhýma a sama sebou jako pako. Držím pěsti!!

happyfrog80
24. říj 2012

@maximka33 test negativni ,ale ta bolest maternice no dufam ze to bude skur ta infekce ,bo ze pri pri mimomat.by bila bolest na pravo abo na lavo no a ja to mam v strede

terulin
24. říj 2012

@eva518 A taky trpím stihomamem.... Pořád mě bolí břicho jako před mrchou a tak jsem z toho nervózní a čas odčasu utíkám na záchod, jen abych se ujistila, že jsem to fakt nedostala - jsem cvok...

eva518
24. říj 2012

@terulin Jejda, to naprosto chápu. Taky mě bolí břicho, halvně ráno a dnes jsem pořád zkoušela, jestli mě bolí prsa aono nic, teď už zase trochu, tak jsem taky jak magor, dneska ráno jsem znova dělala test - pořád stejná čárka, na méně citlivém testu hodně slabá, tak také se pořád ujišťuju, jestli je to na záchodě ok... Hrozně se bojím té kontroly, přistihla jsem se, že si ani nějak nepřipouštím špatnou variantu, mozek sice na to myslí, ale chová se tak, že je to prostě nepravděpodobné.. Už se těším, až bude po kontrole. Opravdu se modlím, aby to bylo v pořádku. Asi se rouhám, ale kdybych zvracela, měla bych asi lepší pocit, že je to v pořádku... 😖

eva518
24. říj 2012

@happyfrog80 Taky si myslím, že by tě spíš bolelo na jedné nebo druhé straně, kdyby to bylo mimiděložní. Ta kontrola bude určitě vhodná, než se nějak dohadovat a trápit bolestí a něco prošvihnout..

terulin
24. říj 2012

@eva518 Přesně, taky bych se cítila jistější, kdybych trpěla s hlavou nad záchodem - fakt mi hrabe

aagnes
24. říj 2012

@happyfrog80 tak to mě mrzí, že máš potíže. Určitě ti pomůžou a vše bude dobré. Můj draf už je rozlítaný, ale stejně nejsem moudrá. Dianka mi pomohla udělat účet na fertility a píšu si teploty i tam. Já příznaky nemám, jsem akorát unavená, pořád spím a občas je mi šoufl, ale to mi bylo i před tím. Včera jsem ms trošku cítila, ale dá si zase na čas.
Tak přeji štěstí, budu na tebe myslet 🙂

aagnes
24. říj 2012

@eva518 nedělala jsem si teď test. Dělala jsem ho asi před 5 dny a nic. MS příjde určitě později, mohla by přijít, ale přesně 🙂 Minule došla až 41DC, tak je ještě čas.

happyfrog80
24. říj 2012

@aagnes ty nas urcite necim prekvapiš 😉 ,nektere holky nemsju zadne priznaky enem to pobolivani bruška 😉

terulin
24. říj 2012

@aagnes Já taky mylsím, že žádná rudá kámoška k tobě nedorazí

aagnes
24. říj 2012

@happyfrog80
@terulin ale já ji čekám 🙂 a čekat budu 😀 Dneska jsem vařila obídek a musela jsem si jít sednout, měla jsem pěkné píchání v podbříšku. Včera byla teplota 36,7 a dneska šla o stupeň víš. Dneska je to přesně 3 měsíc co jsem rodila ☹
Víte, kamarádka mi tenkrát koupila knížku o kyvadle a pak jsem si pořídila i kyvadlo. Nechápala jsem proč mi ji koupila, když jsem jí neříkala, že mě kyvadlo zajímá. Má kamarádku, která se zabývá těmito věcmi a mě to taky baví a tak si myslela, že chci kyvadlo. No a tak jsem to zkusila, tenkrát jsem se ptala kyvadla jestli se malá narodí v záři a řeklo, že ne. TAk jsem se zeptala zda se narodí v srpnu a řeklo, že ne. Řekla jsem, že to asi kecá, tak jsem ho dala do šuflete a až se stalo co se stalo, tak jsem zjistila, že mělo pravdu. Když jsem se ptala kyvadla zda má malá co říkají doktoři (hydrocefalus) tak řeklo, že ne. No a časem mě došlo, že zase mělo pravdu.

vanilka31
24. říj 2012

@ladydi No tak naštěstí ten můj občas pomůže, ale někdy má taky řeči jako že musím fungovat v domácnosti normálně, že mi nic není. To je sice pravda, ale v těhu by se každá měla víc šetřit a ne se snažit mít všechn tip top a lézt po žebříku a umývat třeba okna. Já když mě asi před měsícem chytl záchvat, že musím umýt trochu okna, tak mi pomáhal.

vanilka31
24. říj 2012

@ladydi Jinak já taky mluvím pořád jen o miminku - nebo ne pořád, ale hodně často a snad si už zvykl, že to musí poslouchat a sám se často ptá, jestli kope a tak a zajímá se.

vanilka31
24. říj 2012

@terulin Ha ha to snad ne, 14 párů.

terulin
24. říj 2012

@vanilka31 14 párů přesně! kde je malinká mezera tam vyplní prostor fuseklema... ale protože ho miluju tak čas od času mezery vyberu a ponožky vyperu....

Tak teď jsem byla u sousedky natrhat si pár jablek na koláč a nějak mě bolí břicho.... Jsem fakt paranoidní, asi se přestanu preventivně úplně hýbat.

mircisek
24. říj 2012

@vanilka31 @terulin Taky mě to pobavilo! Hlavně že jsou do páru. Já mám pořád hromadu plonkovních ponožek. Ale držím se hesla jedné paní, že pračka ponožky nežere, ale naopak se tam rodí nové. 😀

terulin
24. říj 2012

@mircisek No single ponožky mám z pračky taky, ale manžel je systematik ponožky schovává vždycky v páru 😀

pavlina26
24. říj 2012

...tak teda nevím...bolí mě podbříško, jsem teprve 10DC, včera mi začal dost silný průhledný hlenovitý výtok...nikdy jsem při ovulce takový výtok neměla, jinak žádné obtíže, krom té bolesti břicha- mám jít k doktorovi?? Nebo mám zintenzivnit snažení? 😀

maximka33
24. říj 2012

@aagnes to je až děsivé s tím kyvadlem..
@vanilka31 to se musí mluvit o miminku. my ho cítíme v bříšku, ale muž ne, tak je aspoňn masírován slovy, aby si postupně zvykal 😀
@pavlina26 a nebrala jsi nějaké hormony? mě se tím zhoršily bolesti. ale k doktorovi jsem s tím nešla..

pavlina26
24. říj 2012

@maximka33 nn, právě jsem nebrala nic ☹ na ovulku se mi to zdá ale brzo...chjo, snad to neni nějaká infekce 😒 ale žádný svědění nic, jen průhledný výtok a bolest.

maximka33
24. říj 2012

@pavlina26 a nemůže to být močový měchýř? je ta bolest řezavá při čůrání?

martinakl
24. říj 2012

@eva518 Moje babicka a manzelova bydli pomerne daleko a Kubiho babicky pracuji.. Nejdyl do podzima by mohla obcas hlidat moje mladsi segra, ale pak dostuduje a zacne pracovat taky.
@maximka33 No leti to 🙂 Ja dostavam peknou materskou - kolem 20 000. Ale uz jen par mesicu. Pak to bude zajimavy..

eva518
24. říj 2012

@mircisek No, přítel má pračku na lichožrouty - po každém praní najdeme aspoň jednoho sirotka. Moje to zatím nedělá, tak až se sestěhujeme, ta jeho půjde na směťák 😀

aagnes
24. říj 2012

Bože holky, někdo zazvonil, tak jsem šla otevřít a dvě starší paní se šly ptát zda věřím v Boha a tak jsem s nimi chvilku skecla a daly mi nějakou brožurku a že se příjdou zeptat na můj názor tak za 14 dní, řekla jsem jim, že když mě zastihnou tak jim řeknu svůj názor na ty brožurky. A ony prý, jestli nebudu v porodnici a co to bude? tak jsem jim řekla, že jsem po porodu a ony na to, no že taky měly ještě nějaké to kilo navíc a že přejí hodně zdravíčka. Čekala jsem, že se zeptají co máme nebo jestli jim dítko ukážu. Donesla bych jim ukázat urnu ☹ naštěstí se nezeptaly. To je fopa jak sviňa. Ten jejich bůh by jim asi moc nepomohl při takové trapné situaci. ☹ to teprve asi začne, když vylezu mezi lidi. ☹