Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

eva518
12. lis 2012

@terulin jo a na co jste byli? Třeba to bylo filmem.. 😀

mb85
12. lis 2012

@eva518 jo chápu děkuji

terulin
12. lis 2012

@matysikovad To teda! Kdy se chystáš do tabulky ty?

@mb85 Napiš mi věk, kdy se to nepovedlo a jak, vitamíny, který bereš a den menst. cyklu a já tě tam dopíšu. když budu vědět 😉 ...

terulin
12. lis 2012

@eva518 Byli jsme na 2. šanci, film byl super, já teď spim u všeho. A čurám taky furt.

eva518
12. lis 2012

@terulin 😎 hm, to neznám. Byli jsme v kině naposled na konci léta 🙄 My sledujeme přes net Dextera a já jsem předevčírem řekla, že jdu po prvním díle spát a jindy jsem dala i tři, protože jsem nemohla vydržet, jak to bude dál... Teď mi to bylo fuk, stejně bych usnula jak špalek 😅

eva518
12. lis 2012

@matysikovad Ty jdeš dneska do práce, že jo? V kolik? Budu na tebe myslet 😵

antymania666
12. lis 2012

@terulin to ti zavidim, ja totiz ne

matysikovad
12. lis 2012

@terulin já jsem teprve 11 den po revizi, já mám ještě čas...ale včera jsem měla dokonce pocit, že mám OVU! to by byl asi ale spíš zázrak a na ty nevěřím 😝 ale třeeba na začátku prosince už se za váma připojím na v lednu i s // 😉 konečně mi manžel řekl, že se začneme snažit hned, jak já budu chitít... uffff
@eva518 jo jdu se tam dneska domluvit. v jednu mi začínají vycházky, tak hned vyrazím...no ale mám strach, že mi řeknou, že už nemusím chodit.... ☹ děkuju, hodna 🙂

eva518
12. lis 2012

@matysikovad budu držet palce, aby to dopadlo dobře. Hlavně žádné černé scénáře dopředu.
A je to super, že to manžel nechává na tobě. Podle mě je nejdůležitější, jak se cítíš ty, ne nějaké doporučení doktorů.

eva518
12. lis 2012

@antymania666 já taky nebliju. bývá mi blbě, ale ne tak, abych zvracela. ješt to může přijít. Uvidíme..

antymania666
12. lis 2012

@eva518 ja nebliju, neni mi divne, coz mi bylo jeste tak pred 14 dni, nejsem unavena, necuram, prijde mi ze mi spdly i trochu prsa..kdo vi..ale obcas me picha spodek

terulin
12. lis 2012

@eva518 No u nás standartní večer probíhal tak, že si rozložíme sedačku, uděláme si na ní mrnik s večeří a koukáme na film, nebo si povídáme, čteme a tak. A kolem půlnoci jsem si šla vždycky lehnout. Teď si vlezu k tý večeři, pak se broberu, když mi manžel bere brejle a hází přese mě deku a pak když mě nese do postele.

matysikovad
12. lis 2012

@eva518 no víš on spíš nejdřív byl z toho všeho tak zdrcený, že nechtěl o dalším miminu ani slyšet ani vědět a celkově furt plakal a byl takový špatný, fakt jsme se na mimo těšili a pak když jsem se trochu oklepala po pár dnech, tak jsem mu říkala, že začneme brzo znovu, at nevěší hlavu a on úplně hysterka, že ne, že on nechce, že toto bylo hrozné...a včera večer mi říkal, že to záleží na mně...tak proto jsem ráda 🙂

terulin
12. lis 2012

@antymania666 V pátek jsem byla na večeři s kamarádkou, má 2 děti a ani u jednoho těhotenství jí vůbec nic nebylo. Jen v 7 měsíci, se jí chtělo spát....

matysikovad
12. lis 2012

hele holky, nevíte náhodou ( určitě víte ), jak se vkládají ty obrázky ( ne fotky ) do fotobloku? chtěla bych si jakože založit třeba co bysme jednou chtěli pro mimo aj á nevím, jak to tam mám nacpat , jsem PC vřídil 😉

antymania666
12. lis 2012

@terulin tak to jsi me trosku uklidnila 🙂

antymania666
12. lis 2012

@matysikovad ja si je vzdycky ulozim do pocotace jako obrazek a pak he vlozim stejne jak fotky sem

eva518
12. lis 2012

@antymania666 jak píše Terka, nemusí to nic znamenat, moje kamarádka má krásnou 11 měsíční holčičku a ta byla zpočátku jen unavená, ale nebylo jí vůbec blbě, žádné chutě ani pachy, nic... Kdy jdeš na kontrolu? Ty už jsi v 9tt? Uvidíš, že to bude dobré 🙂

matysikovad
12. lis 2012

@antymania666 aha, a jak si to mám uložit jako pbrázek do pc? jsem fakt debílek ☹ chtěla bych tam třeba to odpočítávání dle PM a všelijaké tyn dudlíky, to na nějaké stránce na netu musím pohledat, co ☹

eva518
12. lis 2012

@matysikovad jé, to ti asi neporadím, ještě jsem to nezkoušela.. Nemámk kabel od mobilu ani foťáku. Musím ho teď v nejbližší době koupit 😎
Každý chlap reaguje jinak, no. Většina chlapů to nedává najevo, i když je jim to líto, ten tvůj je jiný, no. Ale myslím, že stejně nejvíc to prožívá žena, protože jí se to týká na 100%. Takže to rozhodnutí by měl víceméně asi nechat na tobě. Nenutit tě dřív, ale ani neodrazovat, pokud budeš chtít. To je dobře, že je rozumný 🙂

antymania666
12. lis 2012

@eva518 jadu pristi stredu, bojim se ale nemuzu se dockat....at uz vim nejaky ortel..tohle je udesny

antymania666
12. lis 2012

@matysikovad najdes si na netu obrazek co chces, kliknes na nej pravym tlacitkem mysi a das ulozit jako...a pak si zvolis treba ze to ulozis do pbrazku..nebo na oplochu to je jedno ....

matysikovad
12. lis 2012

@antymania666 děkuji ti a přeju ti na kontrole jen samé dobré zprávy,mškoda jen, že ji máš za tak dlouho

antymania666
12. lis 2012

@matysikovad dekuji..jojo jeste tyden musim pockat je to strasny...

eva518
12. lis 2012

@antymania666 to chápu. Já jsem se po minulé kontrole radovala tak den a půl a teď už zase červíček hlodá, jestli je vše v pořádku.. Myslím, že je to asi normální, když se člověku stalo to, co se stalo 😖 To už do pozítří vydržíš, neboj. Na kontrole tě uklidní a budeš zase v pohodě. Kolik tt budeš? Budou ti už dělat prvotrimestrální scr. - odběr krve?

eva518
12. lis 2012

@antymania666 aha, tak ty jdeš až za týden. Přehlédla jsem se. To čekání je hrozné, chápu. Já jdu až 29.11. a nejradši bych šla aspoň o týden dřív..

turcice
12. lis 2012

ahoj holky..musím to někam napsat 😒 Jak jsem tady nedávno psala ohledně mladšího syna manžela že jeho ex.se ho chce zbavit tak dnes jsme se dozvěděli že kluka dala do psychiatr.léčebny 😒 Takže si ho vezmeme..Bůh nás opatruj ať to zvládneme ale v ústavu ho fakt nenecháme 😒 😒 😒 😒

antymania666
12. lis 2012

@eva518 pristi tyden ve stredu ne pozitri

antymania666
12. lis 2012

@eva518 nevim co mi budou delat nakou krev jo

eva518
12. lis 2012

@turcice Ježiši, Evičko... To je teda zpráva 😖 to je dobře, že jste ho na pedopsychiatrii nenechali, byla by to pro něho nechutná lekce 😒 😒 Myslím na tebe, ať je to co nejvíc v pohodě. Hlavně se tím moc nenervuj, mysli na miminko. Třeba se to časem ještě nějak vyřeší. Drž se, holka