Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

pavlina26
21. lis 2012

@fykyska jééé, no super, taky moc gratulujuuuuu 🙂

fykyska
21. lis 2012

@eva518 Je krásná, a dr jí dokonce ukázala i ve 3D to je prostě asi 14 cm miniatura těch 50 cm miminek co z nás lezou ven 😀 když jsou dopečený 😀 prý je krásná a taková hubenááá 😀 ale ne hubená ve zlým.... 🙂 a ukázala mi prdel 😀 😀 a záda abych viděla jakej má názor 😀 😀 A už mám objednávku na kardio a screning na 20 tt 😅 Já se picnu to to letí, a já pořád čekala Frandu a my máme mezi nohama frndůůůů 😎 😀 😀 😀

mircisek
21. lis 2012

@fykyska Tak super!!!!! Gratuluju!!!!! Jsem zvědavá na jména. Krásná zdravá čertice!!!! 😀
My pořád nevíme. Manžel jí říká Silvinko. Můj je to taky favorit, tak jí to asi zůstane. 😅
Poprvé jsme jeli do porodnice s Davídkem a ve finále odjeli s Filípkem, podruhé jsme jeli s Martínkem a nakonec to byl David. Takže u nás je to napínavý do poslední chvíle. 😀 😀 😀 😀

mircisek
21. lis 2012

@mircisek Teď koukám do profilu a ona to bude Rozárka. Jako Rozárie? Krásný jméno.

mircisek
21. lis 2012

A ještě to idiot píšu sobě. @fykyska 🙂

fykyska
21. lis 2012

😀 😀 😀 @mircisek Já myslela že je to Viktor,Petr - když teda nebudu počítat ty ,,nadávky" ve stylu malej terorista satan ďábel nezbeda 😠 😠 😀 😀 A pak to měla být Eliška,ale to jméno mě nějak přešlo - pak bych ráda Rozárku, ale tu nechce muž že prej Róza je koza 😀 Tak mě napadá Františka -fanny 😉 😉 Ema 😎 😎

mircisek
21. lis 2012

@fykyska Tak vidím, že jste taky 100% rozhodnutí!!!! 😀

fykyska
21. lis 2012

😀 @mircisek 😀 😀 Bude řežba 😀 😀 Já jsem totiž takovej tvrdohlavec dycky prohlásím že JÁÁÁ 😀 jej budu tlačit na svět mě tahá za žaludek střeva a ukazuje mi co je to pekelníkovo trápení 😀 Takže mám právo Veta 😀 😀 😀

eva518
21. lis 2012

@pavlina26 může se to střídat. Mě bylo tři dny ok a včera trochu zle, dneska dopoledne taky, pak nic a teď mám zase v krku knedlík a pocit, že jsem se přežrala, i když jsem jedla před 12... To bude dobré.

pavlina26
21. lis 2012

@eva518 u mě teď tak dva dny prostě nic, cítim se skvěle...dokud mi dr nepoví, že vidí srdíčko, budu jak na trní. Ať máš hezké odpo, Eví 🙂

mircisek
21. lis 2012

@fykyska Já jsem vždycky strašně chtěla Verunku 😵, ale my máme strašně dlouhý příjmení, takže potřebujeme krátký jméno (naši nad tím nepřemýšleli a já jako Miroslava Dvořáková jsem trpěla celej 1. stupeň jako kůň. Proto jsem si vzala chlapa a mám jméno ještě o tři písmenka delší 😀 )

eva518
21. lis 2012

@fykyska Moje kamarádka hádku o jména vyřešila nečekaně v pohodě. Hádali se celé její těhu, on chtěl, aby se jmenoval kluk po něm, ona ani za nic, protovilo se jí to už z principu a když přijeli do porodnice, manžel někam odběhl něco vyřídit, jí strčili papíry k vyplnění, kde byly i jména a než se vrátil, sestra je odnesla. Kamarádka na to zapomněla, protože zkrátka rodila, že.. a když porodila, tak už bylo pozdě 😀

eva518
21. lis 2012

@pavlina26 děkuju 🙂 tobě taky. už se jenom několikrát vyspíme a bude to 😉 😀

eva518
21. lis 2012

@fykyska jééé, no aby nebyla krásně hubená, když maminka měla dietu jak v Hollywoodu 😀 😀 😀 budete obě šlang! 😀

fykyska
21. lis 2012

@eva518 😀 😀 NO maminka začíná mít kozy jak z hollywoodu 😀 😀 a pupíček začíná být jako by byl plný prdůů 😀 😀 Ale je krásně hubená to je dobže 😎 jakože prostě odpovídá a aktivně se tam pohupuje 😅 😅
Já si pluju se svou lodí do přízemí do poschodí propluji Vám celý dům tadamtadamta da 😀 😀

terulin
21. lis 2012

@fykyska Já myslela, že holčička bude od V. Jinak Róza je hezká.

fykyska
21. lis 2012

@terulin VERUNINA VELKÁ VOPICE 😀 😀

eva518
21. lis 2012

@fykyska @terulin mě se taky Rozárka líbí, ale v našem příjmení by měla dvě l a protože jsem mimo jiné logoped, tak bych to nedala 😅

fykyska
21. lis 2012

@eva518 😀 Když mě se také libí Rozenka moje mališkatáá, ale třeba ho přemluvím no 😀 Je to chlap ten ty kozy vidí všude 😀 😀 😀

froka
21. lis 2012

Ahoj Verunko, moc gratuluju k holčičce. Po kom asi je co? 😀 Při výběru jmen je myslím důležité hlavně myslet na to, aby se líbilo tomu děťátku. Ono ho celý život ponese. Spousta jmen může být hezkých, ale chtěla byses tak jmenovat ty nebo manžel? Prostě, aby Vám pak nenadalo za to jak jste ho pojmenovali. 🙂

eva518
21. lis 2012

@froka Kačí, myslím, že je těžké se trefit dopředu do vkusu dítěte. Já jsem třeba svým jménem dost trpěla jako malá a teď už to vůbec neřeším. Podle mamky bych byla Simona, což mi přijde daleko horší než Eva. Takže díky, tati 😀 😀
Ale samozřejmě bych dítěti nějaké úplně extremní jméno nedala. Kamarádka chtěla Matyldu, tak mě tak napadlo, že je možná dobže, že mají kluka 😅 Já se jmenovat Matylda, tak bych si musela k sobě najít kámošku Gertrudu, abych si nepřipadala tak blbě...

eva518
21. lis 2012

@fykyska u nás je to jasné. Pro holku mám poslední slovo já, protože jsem mu slíbila, že syna bysme pojmenovali po něm. I když jsem to nikdy předtím nechtěla, aby se děti jmenovaly po nás. Ale pokud to bude cácorka, tak si vyberu jááá 😀 no, hlavně, ať je zdravý (á), ten náš budulínek. Zatím je pohlaví 50 na 50 😎

fykyska
21. lis 2012

@eva518 Určitě bude neboj 😎 podívej na mě vyblila sem si duši 😀 a jakého máme ďábla 😀

terulin
21. lis 2012

@eva518 Fakt? Já po Matyldě toužím, muž dřív říkal kategorické ne, teď už je to možná. Táta mě tak chtěl pojmenovat, ale mamka chtěla Téru, tak jí má. Já bych Matyldou byla ráda, aspoň by se tak nejmenovala většina spolužaček. Ještě jsem chtěla Rebeku a Josefínu, ale z těch nikdo kromě mojí mámy odvázanej není.

froka
21. lis 2012

@eva518 No právě myslím taková ta extrémní jména u kterých je skoro jasné, že by nám za něj nepoděkovalo 😀

terulin
21. lis 2012

@fykyska @eva518 Jo a taky jsem včera slyšela v rádiu, že jde do módy JENOVÉFA (nevim jestli se to píše takhle) a to mi přijde teda fakt úlet.

eva518
21. lis 2012

@terulin nesmíš to brát tak vážně. Mám klasické české přijmení (tak moje kámoška taky) a Matylda by byla fakt pěst na oko. To je těžké, každý to vnímá jinak. Taky mi vadí, že se jmenuju jako desetitisíce jiných, ale jedinečnost nespočívá ve jménu. S mojí povahou jsme měšla na základce i tak potíže 😅 měla jsem prořízlou hubu pořádně 😕 a ještě nějaké netypické jméno, to byla moje konečná 😀

eva518
21. lis 2012

@terulin tak to je fakt úlet jako prase. Každý ať si dá, co chce, ale když vidím v práci některé jména dětí, tak si říkám, jestli byli rodiče zrovna zhulení nebo co, že to vůbec dokázali vymyslet.

terulin
21. lis 2012

@froka U nás v rodině extrémní jména jedou skrz naskrz generacema, takže vim, že každý je hezký, když ho nosí osobnost a říká někdo s láskou. Ale fakt děsný mi přijdou Elišky a Anežky... je to hezký, když je to malý, ale 100 kg-vá, 60tiletá Eliška mi přijde jak za trest.

eva518
21. lis 2012

@terulin tak nějak.. Mě se třeba kdysi dávno líbila Erika, ale tam mi zase nejde dohromady to miminko a takové tvrdé dospělácké jméno. Z Elišek, Anežek a Amálek už jde hlava kolem. Jsou jich mraky! Amálka v 60 ti teda taky nic moc..