Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

matysikovad
24. čer 2013

@kacernice tak šťastné a rychlé úřadování přeju!

cital
24. čer 2013

@matysikovad Nedošla ☹. Zatím jen špiním, včera to vypadalo tak nadějně, že dojde bez přípravy ☹.

kacernice
24. čer 2013

@cital třeba ani nedojde a je tam mimoušek, mooc bych ti to přála zlatíčko 🙂

kolino
24. čer 2013

@m_artasek už zííítra! já jsem napnutá jak struna...dostanu i průkazku, při minulém těhu jsem si šla pro průkazku a už jsem se ji nedočkala....tak mám strach ze zítřka! ☹ nervy pracuji a ne a ne se uklidnit, to se nechci vidět jak pojedem na screening to budu asi se houpat jako blázen a hrýzat si gelové nehty! 😀
držím palce a budu na tebe moc myslet! ♥
@kacernice doufám ,že dnes to vyřízování proběhne hladce, žádné fronty na úřadech!
@matysikovad Ahoj Danuško jak se daří? kdy jdeš na utz screeringový? a na krev už si byla??

kacernice
24. čer 2013

@kolino to taky doufám, ale spíš to zase bude lítání od úřadu k úřadu a každej v jiném městě, ale snad to vyřídíme za jedno odpoledne 😝 já se z toho papírování snad nevyhrabu 😖

matysikovad
24. čer 2013

@kolino budou mi brát krev ten den, jdeme už na 7 hodin ráno, aspoň, že tak.... čekat do odpoledne, by mě asi ranila mrtvice.... už se to blíží, jdeme tento čtvrtek
Zítra budeš mít mimouše ukázkového a průkazky se dočkáš 😉

matysikovad
24. čer 2013

@kacernice já myslela, že už běháte dneska 🙂 jak se má Tomášek? fotky ve fotobloku máš moc hezké!

kacernice
24. čer 2013

@matysikovad jo dnes, ale až odpoledne, až přijede mužíček z práce, busem půlku okresu s děckama sjíždět nebudu 😖 😖
Tomášek už dostal druhou dávku hexy (byla odložená kvůli těm vedrům) a teď spí, jestli bude nějaká reakce budu ho muset nechat u tchýně 😠
Děkuji za pochválení foteček 🤐

kolino
24. čer 2013

@kacernice to zvládnete .-) jak manžel to s tebou objezdí, to bude velká úleva času než busem to by bylo na celý den a ještě s dětma, no to by bylo peklo. musím kuknout do alba 🙂 pokud to nemáš jen pro přátele.
@matysikovad jéééé tak už tento čtvrtek! ♥ paráda u nás to je tak ,že krev berou na gyn. a pak až jedu tam i s výsledkem krve. tak jsem zvědavá.

kolino
24. čer 2013

@matysikovad a frčíš do zlína? jak dlouho se tam čeká na objednání a objednávala ses sama nebo tvůj gyn.???

kacernice
24. čer 2013

@kolino ne nemám fotky jen pro přátele 🙂

petulaho
24. čer 2013

@kolino moc budu držte palce,tentokrát průkazku dostaneš a hnusnej hematom bude fuč:-*

@m_artasek držím palce na velký uz,dej hned vědět...
@matysikovad Dančo,screening dopadne na 1* jak taky jinak😉ale chápu nervy,už aby to bylo za tebou...

m_artasek
24. čer 2013

@petulaho @kolino @matysikovad Holky, jedu zítra na ultrazvuk až na 16 h, tak nevím, jestli ještě zítra budu zapínat PC. Určitě přijedeme až večer. Pojedeme sice hned do poledne, chceme jet do Ikei. Snad bude vše dobré.

kolino
24. čer 2013

@m_artasek to mi holky nedělejte já chci taky do ikei!! 😀 ale jen pěkně výletuj aby ti to čekání uteklo! tak si udělejte s manželem pěkný den a písni jak ti to bude vyhovovat.

cital
24. čer 2013

@kacernice Děkuji jsi moc hodná 🙂. Ona dojde, toho se vážně nebojím 🙂.

sanuli
24. čer 2013

Ahoj holky.. ráda bych se přidala do vaší diskuze. Jsem po zamlklém těhotenství a minulý týden jsem prodělala revizi. Hned se na vás obrátím s otázkou.. používali jste po potratu nějaké bylinky, vitamíny nebo jiné vhodné preparáty? Pokračuji v zobání Femibionu a popíjím kontryhel (jeden, dva šálky denně).. ráda bych toho pro své tělo udělala více, ale nějak mě nic nenapadá. S bylinkami je to vůbec složité - někde jsem si přečetla, že šalvěj je po potratu skvělá na hojení, jinde zase píší opak. Jsem z toho jelen :o)

Moc vám děkuji za rady a rozumy a přeji prima (konečně chladivý) den!

matysikovad
24. čer 2013

@kolino no volala jsem si tam sama, akorát mi moje dr. udělala UTZ a vypsala žádanku, tam mě objednali vlastně od 10+6 tt za 14 dní, krev i UTZ zároveň, tak uvidím, kdy budeme vědět výsledky.... JJ, jedu do Predika na Polikliniku ve Zlíně

matysikovad
24. čer 2013

@sanuli ahoj, vítej v tomhle smutném tématu... já brala Gynex, vitamín B6, B-komplex, ještě chvíli ten Femibion a pila kontryhel.... o šalvěji nic nevím 😒 jen to, že se dělá obklady na vytrhnuté zuby 😀 jo a potom i rakytníkový čaj jsem pila vlastně

matysikovad
24. čer 2013

@kacernice to je šikulka, zvládne i druhou dávku. to je dobře, že je dneska dlooouhý pracovní den na úřadu a že si to pojezdíte autkem 🙂 😉 u tchýně? a už se uklidnila paní máma?

matysikovad
24. čer 2013

@kolino prosímtě s tou Ikeou - byli jsme teď s mojim v Brně kvuli jeho srdci, jezdíme tam zhruba co půl roku až rok, a byla jsem tak zdechlá, že sem mu zrovna řekla, at jedeme domůůů... jsem byla velká hrdinka, měla jsem naplánované tolik obchodů a jedna z hlavních byla Ikea- dostali jsme i nějaký keš od tchýně, at si tam něco koupíme.... no museli jsme prachy vrátit 😀

matysikovad
24. čer 2013

@m_artasek Jo však v pohodě, my jsme doma, počkáme si na výsledky 🙂 😉 hlavně, když budete mít pěkný den a všechno bude dokonalé, hlavně miminko 😉

@petulaho Petruško, děkuju zlatíčko. Stejně se hrozně bojím, snad nemám čeho, ale člověk nikdy neví. Ani vytoužené a vymodlené miminko nemusí být tak jak má.... 😒 Ale moc mu věřím, věřím, že je zdravoučký a krásňoučký 😉

kolino
24. čer 2013

@matysikovad aha tak možná to bdu mít taky tak, protože pojedu taky do predika, jen nechápu proč mi řekl minule na kontrole můj mudr. že mi veme krev na screening a pak tam pojedu na podrobný utz. tak to se dovím zítra jak to vlastně bude. asi si těch 14 dnů čekačka než mě vemou počkám, to je tam prý takový standart.
no onon v tom horku jít nakupovat se asi nechtělo moc nikomu i když obchody jsou klimatizované tak přece jenom člověk je utahaný z toho dusna a horka, dnes u nás konečně chládek, hned se lepší dýchá!

terulin
24. čer 2013

Takže u nás absolutní pešek! Já a máma máme stejný termín, já porodu a ona operace ramene, který si o víkendu rozdrtila.

matysikovad
24. čer 2013

@terulin jo, chudina, četla jsem to u tebe 😒 to je fakt na pytel

matysikovad
24. čer 2013

@kolino no on ti to možná tvůj dr. vezme a pak to pošle do toho Imalabu na Poliklinice ve Zlíně a pojedeš zrovna s výsledky té krve.... no já jsem zvědavá, jak dlouho si budu čekat na výsledky té krve

essa
24. čer 2013

ahojte baby potrebovala by som odvas radu,,bola som tehotna v maji mala som piati tyzden a spontane som som prisla o dietatko,,,,28.5,,,bol moj zli sen,menzes som mala do druheho juna,,,,kedy by som mala dostat menzes a kedy by bolo najvhodnejsie pracovat na druhom babetku,vsetkim dakujem za rady,,,,,,majka 😢

kolino
24. čer 2013

@matysikovad no možná tak to bude...jééé já jsem napnutá jak kšandy 😀 budete si nechávát udělat fotečku z 3d? stojí 200kč jedna ,ale určitě to stojí zato! ukazovala mi ji paní na pokoji co se mnou ležela v nemocnici a super, bych ani nečekala, jak pěkně už půjde kolem toho 12tt vidět detailně vše. na utz u mudr je to taková kulička a tam už miminkooo!

matysikovad
24. čer 2013

@essa a dělali ti kyretáž v nemocnici?

matysikovad
24. čer 2013

@kolino fakt? safra, budu muset ještě vybrat 😀 no jestli ta fotka půjde, tak si piš, že si ji nechám vytisknout... 😉

essa
24. čer 2013

@matysikovad nie nerobili potratila som spontane,