Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leheckova
autor
4. dub 2010

😀 😀 😀 no jo maji se na co vymlouvat vid ja taky zitra čekam že přijde jak zakon káže

leheckova
autor
4. dub 2010

aha,no mě doktor vzal krev a zjistoval toxoplazmozu viry v těle štitnou žlázu a hormonalní profil..vše mam ok jistota je jistota ale u všech pripadu je přičina potratu....

natulaaa
4. dub 2010

Lehe tak ty máš všechno vyšetření ? to ti nabídl po jednom potratu a mi hernajs nic,ale jdu tam další středu,tak mu taky navrhnu,jestli by mi to nemohl udělat.mi jako řek,že první potrat se něřeší a,le já tak nechci aby to tak dopadlo po druhé a pak se konečně bude něco dít. Na štítnou žlázu jsem si zašla už sama k obvodákovi a je ok,ale z te toxoplazmozy mám strach,mám doma kočky .

herbie
4. dub 2010

ahoj holky 🙂 jeste jednou preju hezke velikonoce a taky vitam farm tak nas tu pomaloucku pribiva to je super snad se nam to tu rozjede 😎 no jako me taky po 1 potratu nikdo nic nedelal zadny vysetreni rekli mi ze polovina 1 tehotenstvi konci potratem, ze az u 2 potratu by se zacla hledat pricina hmmmm tak nevim no, ale se svojim doktorem nejsem vubec spokojena, takze si uz hledam noveho o nekom jsem, uz slysela je prej dobrej tak jsem zvedava.....me jako ani nebrali krev nic jenom mi delali test s moci a rekli gratulujem jste tehotna a tak ja jsem teda na to prisla brzy kdyz jsem byla ve 2 tt, ale i tak ... pak nakonec kdyz jsem o mimco prisla tak mi vzali krev a zjistili mi ze mam A negativni tak mi rekli, ze pri kazdym tehotenstvi budu potrebovat pichnout protilatky a dali mi karticku takovou 😖 ....kamaradka dela na krevnim a prave mi rikala kdyz je krev minusova tak se v tehotenstvi picha protilatka hned na zacatku pak pred a po porodem 😠 no ja proste musim mit vsechno extra 😎

herbie
4. dub 2010

holky uz jste meli nekdy spozdenou menstruaci ja ji mam presnou jak hodiny a mela jsem to dostat v patek a dneska je nedele a porad nic ale bricho me teda fakt boli festove i prsa jak kdyz to mam dostat a zatim nic (tehotna bejt nemuzu protoze jsme to ted flakali tenhle mesic).......mam i naladu pod psa 🙂

herbie
5. dub 2010

jeeee holky tak jsem to prave dostala takze po 30 dnech, ale jsem rada alespon bude snazeni a rekla jsem mu ze at se pripravi az mi to skonci ze bude snazeni obden 😉

fram
5. dub 2010

lehe, asi záleží na přístupu dr., máš výbornýho doktora, když Ti sám od sebe udělal vyšetření. Já to mám jako natulaa, štitku jsem si nechala vyšetřit u obvoďáka sama ještě před těhu a nic jiného moje gyndr. neřeší.
Herbie, gratulka k mrše a držím palce, ať už další nedorazí. To se manža zaradoval, jak hezky se budete snažit 😀

kopretina82
5. dub 2010

Teda, holky, vy si takhle souktomničíte... 😀 😀 😀 😀 😀
Tak snad se můžu zapojovat i tady 😉

leheckova.....31let.......2DC.........MA12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
natulaa..........28let.......24DC......MA10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
herbi..............28let.......29DC......SP8/2009 prenatal vit.
fram...............34let.......12DC......MA2/2010 listovka
kopretina82...28let........1DC......MA 2/2010 kys. listová, kontryhel
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f

leheckova
autor
5. dub 2010

Herbi ja to ted taky nebudu hrotit obden to stačí a možná před ovu nechat delší pauzu taky by neuškodilo je pak lepší střik 😀 😀 a ja mam ovulku 14,15den takže ja to vidim tak na 13,15 nebo 14,15 ale před tim nevim to bych už asi neryskovala

leheckova
autor
5. dub 2010

Ahoj Kopre jak je???ja už tahnu třeti den ale mrchu mam jako po revizi hruza nesnaším to velikonoce skoro za nami a jaro před nami tak to by v tom byl čert aby se nam nezadařílo vid??? 😀

leheckova
autor
5. dub 2010

leheckova......31let.........3DC.........MA12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
natulaa...........28let........25DC......MA10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
herbi...............28let.........1DC......SP8/2009 prenatal vit.
fram................34let........13DC......MA2/2010 listovka
kopretina82...28let........1DC......MA 2/2010 kys. listová, kontryhel
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f

fram
5. dub 2010

ahoj kopretina, vidím, že jsi byla na revizi taky v únoru jako já. Začnete se snažit už po druhé mrše? Doporučují až po třetí, ale chtěla bych dříve, to čekání je nekonečný. Co řekli doktoři Tobě?

leheckova
autor
5. dub 2010

Fram mě dokonce řekl až za 4měs. a ne-li pul roku chtěl čekat ale my se začali snažit už po druhé a vidis třeti je tu a nic takže ono si tělíčko řekne samo kdy je ten spravný čas 🙂

natulaaa
5. dub 2010

Dobré ránko holky,Kopre vítam tě.
Jinak já mrchu furt čekám a furt nikde,mrcha jedna 😠 ,jak ji čekám,tak nejde a příští cyklus ju nebudu chtít a ona určo dojde 😠 .Břicho už tak cítím,tak snad už to nebude dlouho trvat,já už chci taky sexíííkovat

natulaaa
5. dub 2010

Kopre já nevěděla co se stalo,já hledám,jestli to není nějaká chyba,že máš 1dc,ale už jsem si to přečetla,je mi to líto 😔 ,ale další cyklus to určo vyjde,holky je jaro,tak si myslím,že se ty naše vajca konečně probudí 😀

natulaaa
5. dub 2010

Kopre jé ty máš i grafík,super

kopretina82
5. dub 2010

Fram, mě Dr, řekl 2-3 cykly, takže po této MS chci jít do toho , pokud nedostanu stop stav (vypadá to na SP teď o víkendu 😢 )
Nat dík 🙂 No, stanou se horší věci, spíš mám strach, co mi po neděli řekne Dr., abych zas nemusela do nemocnice a nečekala další 2-3 MS, to by mě asi omyli 😲 😠
Jo a na jaro taky věřím-MM mi slíbil, že jak to Dr. dovolí vlítnem na to a mimi bude ani se nenadějem 😉 😵

kopretina82
5. dub 2010

Už se prolejvám kontryhelem, aby se příště mímo kloudně chytlo a mělo připravenej naducanej pelíšek 😉 😵 😵

leheckova
autor
5. dub 2010

Kopre neber to tak pokud přišla mrcha jakštakš v terminu tak to ber že nic nebylo ono občas i ty naše testy udělaji kiks hele Fafli totaky tak měla a vidis druhý měsíc a to prý bez ovulky ch achaaaaaaaaaaaa a podivej je v tom...takže pokud to je tak tak ty vlastně příště to bude jako když pohnojiš a budou tam //

natulaaa
5. dub 2010

Kopre to určo nééé,a máš ted silnou MS?ono to se bohužel stává, a oni radí,netestujte před MS,až týden po vynechání,právěě kvuli tomuto,ale holt my jsme nedočkavé 😵 Ale Kopre četla jsem,že po tomhletom se obvykle hned otěhotní 😵

leheckova
autor
5. dub 2010

Kopre pokud se ti MS rozeběhne a budeš normalně krvacet tak si myslim nevim to jo ale myslim si že to doktor ani řešit nebude fakt ty sis tam ted hodila hnojení a uvidis že příští měs.z kraje budes hlasat mam dve čárky 😀

leheckova
autor
5. dub 2010

no vzdyt to taky říkam podivej na Faflinu je taky těhu a to měla ducha minulý měsic a pak to dostala a dneska už je těhu

kopretina82
5. dub 2010

Holky, dík, ani nevíte jak jsem přesně tohle teď potřebovala slyšet... 😉 😵
MS zatím silná nic moc, ale já nikdy 1DC moc nekrvácím, tak počítám, že se to teprve rozjede...
Taky doufám, že to bude v poho (a spíš myslím, že jo, když MS dorazila 😉 ), ale Dr. to řeknu-radši
S tím testováním, chyba já vím 😠 , ale já už vážně myslela, že meškám, ale co, aspoň vím, že aspoň něco funguje 😉
Akorát že v dubnu kolem ovulky jede MM pracovně pryč (doufám, že nás vezme s sebou, ale budou makat do tvrdejch, aby to stihli a tak nevím, jestli se mi povede ho "ukecat").Takže spíš až v květnu, ale je mi to úúúplně jedno kdy-nakonec třeba bude i to jarní mímo (z // jsem měla radost velikou, ale termín v prosinci, nic moc 😉 Jaro bude lepší 😉 😀 😵
A počítám, že mě v tom nenecháte samotnou 😉 😵

kopretina82
5. dub 2010

Hurá tak mám odbytý všechny nahlášený mrskáče a teď už mě čekají jen pohádky pohodička, nohy na stůl a cukroví.
Teď už se mi Velikonoce líbíííí-chlapi (MM a Domča) dojedou akorát na oběd a pak zas půjdou pokračovat, takže absolutní veget až do skoro večera, pak půjde Domča spát a veget bude pokračovat... 🙂 🙂

herbie
5. dub 2010

ahoj holky 🙂 natula neboj ona mrcha dorazi 🙂 me teda bricho boli festove hlavni ty prvni dva dny to je hruza, ale jsem rada, ze dorazila jak rikam alespon pak bude hned zase snazeni jinak milli vim, ze obden to nebude to snazeni to bych asi chtela moc hahahaha, ale tak jak bude ovulka tak pojedem kazdej den to jako jo a tak 2-3 do tydne 😎 pak nohy sup nahoru.......chudinka muj pritel ten musi bejt ze me hotovej i kdyz zatim teda je v klidku a pohode chce taky miminko hodne tak jsem rada 🙂 .... ahoj kopretino jsem rada, ze nas je tu cim dal vic 😉

kopretina82
5. dub 2010

Herb, ahoj, snad to nebude dlouho trvat a bude nás tu dvojnásobek (i když polovička jen inkognito v bříškách 😉 😵 )

jajkaz
5. dub 2010

Ahojky holky,
jen jsem vás tu přišla povbzudit. Já jsem prodělala zamlklý potrat v srpnu 2006 v 11tt a v lednu 2009 v6.tt. První snažení vyšlo vlastně hned. Druhé a třetí ale bylo nekonečně dlouhé...... Všechna vyšetření ok, jsme oba zdraví.... a přece to nešlo. Začala jsem cvičit Mojžíšovku (pod odborným dohledem!!!) a po dvou měsících cvičení máme krásné // hned na první pokus 😉 Ke gyndr. jdu ve středu, tak doufám, že bude vše ok. 😉 Tak nebojte se cvičení. Udělá vám dobře na záda a brzy tam ty // budou, držím palečky.... 😀

Jo a málo se taky ví, že Mojžíšovka neřeší jen neplodnost, ale ty stáhnuté svaly (které se cvičením uvolňují) způsobují nedostatečné vyživení a prokrvení reprodukčních orgánů = potraty!!!

herbie
5. dub 2010

hahahaha kopretinko chapu 😉 jajkaz moooooc ti gratuluju a klidne tu s nami bud a davej nam rady nebo alespon me to potesi hahahaha takze mojzisovka jo?

natulaaa
5. dub 2010

Jajkaz ahoooj,to mám radost,že píšeš o te Mojžíšovce,já na ni začínám chodit,už jsem se tam byla domluvit,jen ještě nemám termín,jsem 14 dní po laparce,tak až budu uplně fit,ale myslím,že další týden by to už mohlo jít,já mám totiž celkem problém se zády,ale jen s krční a hrudní a muj problém je právě ten,že jsem stresmenka a mám věčně stuhlé svaly.Tak to jsem ráda,že tu je někdo,kdo má s tím dobrou zkušenost

silvidee
5. dub 2010

Ahoj holky, můžu taky k vám? 🙂