Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

janarichla
22. lis 2015

@ilonar no to by byla teda... Tak uvidim zitra, co z toho bude. To ja ne udelala jsem si pred tim jeden potom po dvou dnech jeste kontrolni a novy jsem jeste nekupovala🙂 ten tvuj spoek urcite neni velky, ale kdybys chtela nejakou inspiraci zkus zadat na youtube 30 denni vyzva bricho a vyjedou ti tam videa, co a jak delat, taky jsem to cvicila 🙂

janarichla
22. lis 2015

@ilonar tak mi to nedalo a sla jsem si dnes pro test :D udelala jsem si ho kolem ctyr odpoledne a teda jestli tam ty fialove carky netisknout nejak predem je tam duch.... Takze druhy zkusim udelat za dva tri dny, ja se zblaznim... Jednou a hned tohle.

ilonar
22. lis 2015

@janarichla Ty krááááásoooo!!!

ilonar
22. lis 2015

@janarichla http://www.emimino.cz/diskuse/jak-dlouho-se-muz...
Je to různé, takže nezbývá ti nic jinýho, než čekat 😕

janarichla
22. lis 2015

No asi nezbyde... Moc diky za odkaz 🙂

ilonar
22. lis 2015

@janarichla To jsem zvedava. Tak ani jedna varianta nebude ve finale spatna,bud jo nebo ne. Co pritel na to? 😉 ja uz chci menses 😂

ilonar
22. lis 2015

Holky a asi si musime brzy zalozit novou skupinu, Snazilky s.r.o. (snazilky s revizí odbytou 😆)

verca1508
22. lis 2015

@ilonar Souhlasím, skvělý nápad 😀

dvoracek
22. lis 2015

Nejak vam holky zavidim,ze nemusite cekat a muzete se snazit.ale preju vam to moc ☺ja mohla tenkrat po dvou cyklech.doktor rikal,ze normalne staci jeden,ale ja mela predepsane hormony,tak asi abych je uzivala nejakou dobu pred.ted netusim kdy zase....ve stredu jedeme na genetiku a ve ctvrtek jdu k doktorovi,tak snad uz budou nejake vysledky z predchozich odberu at uz se neco dozvim...

verca1508
22. lis 2015

@dvoracek Já také ještě nevím, jak dopadou výsledky, jestli půjdeme na také na genetiku, ale necháme tomu volný průběh, co se má stát se stane. Každopádně se budeme řídit tím, co řekne doktor, abychom co nejvíce minimalizovali riziko 🙂 Držím pěstičky!

dvoracek
22. lis 2015

@verca1508 ja mam momentalne prisny zakaz od doktora do vysledku a domluvy co dal.a pry vysledky z genetiky trvaji tri mesice i dyl 😕

verca1508
22. lis 2015

@dvoracek Jj, to je jasné, my také počkáme na výsledky, lepší než si tím vším projít znovu. Jsem to myslela tak, že necháme volný průběh celkově všemu, nestresovat se různýma výsledkama, prostě žít dál, užívat si přítomnosti druhého i bez toho, abychom se snažili o další mimi. Uvidíš, třeba s tou genetikou to nebude tak dlouho a nebudou si dávat tak na čas. Každopádně držím pěstičky, aby všechno dopadlo co nejlépe! 🙂

dvoracek
22. lis 2015

@verca1508 diky.v taky at se vydari 😊ja se taky snazim nastavit si to tak ze necham volny prubeh.ale zatim mi to jde rikat nahlas jen tak pred rodinou ale uvnitr to je jinak.musim si to casto rikat a pak to prijmu i uvnitr snad.ja hlavne musim primout i to ze se vracim do prace.asi uz za tyden.a jsem clovek ktery spatne snasi zmeny.takze prvne jsem obrecela ze musim byt na neschopence ikdyz jsem se v tehu citila dobre,pak jsem si zvykla,pak potrat a ted znoca vratit se do prace.des na mou psychiku 😃

verca1508
22. lis 2015

@dvoracek No, já jsem také na neschopence a také se budu vracet, sice nejdříve za 2 týdny, ale také s tím nikdo nepočítal, prostě to bylo domluvené, že se vrátím do ukončení rodičovské dovolené a nakonec bum. Je to vlastně tak trochu podobné jako když jsem se vracela do práce, po tom, co na jaře umřela mamka. Taky jsem se toho bála, ale kolegové byli naprosto úžasní a věřím tomu, že budou nyní také a po úmrtí mamky mi práce pomohla opravdu nejvíc se ze všeho vzpamatovat a jít zase dál.

dvoracek
22. lis 2015

To je hrozny,to si nechci ani predstavovat.brrr. ja se nebojim kolegu.spis tech deti,rodicu,spis toho mbozstvi lidi.ja chci byt radeji nekde sama zavrena.nechci vubec mezi lidi,dona je mi dobre. Ale nema cenu to oddalovat.nekdy se vratit musim.pozdeji by to bylo horsi.

verca1508
22. lis 2015

@dvoracek Jj, to verim, neni to lehke, ale jak rikas, cim pozdeji to bude, tim hure. Na jare jsem sla do prace tyden pohrbu a doktorka se divila, ze chci jit. Bylo to tehdy nejlepsi rozhodnuti. Mne se taky urcite nebude chtit a tak jsem zacala planovat akce,na ktere bych s neschopenkou nemohla. V tydnu mam v planu postupne zacit delat predvanocni uklid a taky udelat adventni vyzdobu, tak se odreaguju a zabavim. Dobrou noc

dvoracek
23. lis 2015

@verca1508 no ja mam tolik planu ze nestiham.potrebovala bych tu neschopenku aspon o tyden delsi 😀

janarichla
23. lis 2015

@ilonar ja jsem mu to vubec nerikala, ale tim jak mi bylo zle se ptal - nemela jsi mit nahodou uz ms? Rikam nevim :D a on no jo proto jsi tak naladova a pes porad u tebe :D ale byl rad, tak jsem mu rekla, at to radeji necha zatim tak, ze to neni nikde potvrzene, muze to byt zbytkove a stat se muze cokoliv 🙂

janarichla
23. lis 2015

Tak tohle je z dnesniho rana... Fotila jsem mobilem .... :D

janarichla
23. lis 2015

@dvoracek urcite budou vsechny vysledky dobre, drzim ti pesti, at zvladnes nastup do prace, nejhorsi jsou nekteri lidi, kdyz se na tebe divaji a ptaji, ale ty jsi silna a urcite to zvladnes 🙂 ted budete mit urcite vanocni besidku, pripravovat se na Vanoce a potom to utece jako voda,ani se nenadejes a budete se moct snazit a pracovat na miminku🙂

ilonar
23. lis 2015

@janarichla Je tam duch viď. Tak to jsem teda fakt zvědavá, to bys trhla rekord 😀

janarichla
23. lis 2015

Je no a jde to vidět víc než ten že včera.... Když se snažíš 4 měsíce, ležís s nohama nahoře tak nic a jednou praskne a hned tohle to mě po..... 😀

ilonar
23. lis 2015

@janarichla Asi jsi fakt řádně pohnojená 😉 ale ještě je brzy na závěry. Co plánuješ, pokud nepřijde MS?

janarichla
23. lis 2015

@ilonar no vzhledem k tomu že přímo dneska je to šestý týden od revize počkám ještě týden a pak si zavolám na gyndu🙂 asi jsem pohnojena až na půdu 😀

ilonar
23. lis 2015

@janarichla Dobrý nápad 😀 já mám ve čtvrtek volat na výsledky histologie. Taky ti je sdělovali?

eve77
23. lis 2015

@janarichla Nooo tak to tedy vypadá, že bude mimi. 😀 Je to opravdu brzy, zřejmě jste se trefili do ovu...držím palce ať je to jak má. Říká se, že ta první porevizní sliznice bývá slabší tak, aby se vajíčko mělo jak dobře zavrtat. Ale ty jsi psala, že jsi pila kontryhelový čaj? Tak by to mohlo být OK 🙂 Přeju Ti to a samozřejmě všem, kterým se to napoprvé nepovedlo. Pokud čárka bude během 3 dnů tmavnout tak je to 100% 😀

janarichla
23. lis 2015

@ilonar gynekolog říkal že prostě to asi bylo tou virozou co jsem měla, žádné abnormálity tam nebyli a že to vychází na každou třetí ženu, ale že jeden neúspěch vůbec nic neznamená

janarichla
23. lis 2015

@eve77 jo jo pila hned od druhého dne po revizi každý den jsem si udělala do půllitru 🙂 tak to jsem sama zvědavá co z toho bude, zítra nebo pozítří udělám další test a budeme chytřejší 🙂

eve77
23. lis 2015

@janarichla Já to taky měla stejně...já ani nevěděla, že jsem těhotná, ale při prvních zářijových plískanicích jsem si vyjela na vystátém koni, zmokla, ofoukla chytla bacil a bylo to. Začala jsem brát amoksiklav 1000mg. Určitě to má vliv takhle na začátku, protože mi na histologii na nic nepřišli. No a teď mám zdravý, pořádný dítě. Fakt jsem zvědavá, ale přesvědčená, že jsi těhotná, protože to odpovídá 😀

janarichla
23. lis 2015

@eve77 no prave, hlavne me u prvniho tehu bolely strasne trisla a minuly tyden zacaly taky... Podle toho mi to prislo podezrele. No zatim se moc neraduju a uvidim co bude a jestli to bude vsechno v poradku, ale tak rychle jsem to teda necekala :Drano delam dalsi test :D