Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

dvoracek
2. pro 2015

@verca1508 nevim,delal mi stery minuly ctvrtek a rekl,ze kdyz to bude ok,pusti me do prace.driv kvulo infekcnimu prostredi ne.

dvoracek
2. pro 2015

@janarichla ja taky davala nohy nahoru 😁

verca1508
2. pro 2015

@ilonar No, tak já jsem to čekala hned první měsíc po návratu z líbánek a pak další měsíc jsem to nečekala vůbec, i když jsme byli opravdu hodně aktivní. Ale přišlo mi divné, že bychom já i moje svědkyně otěhotněly ve stejném měsíci a ejhle.

ilonar
2. pro 2015

Heslo této skupinky: NOHY NAHORU 😀

dvoracek
2. pro 2015

@verca1508 jojo jenze u me to bez hormonu nema ani cenu.nem jich dostatek,takze i kdyby se podarilo bez jak to v dubnu,tak by to dopadlo stejne.doktor rikal,ze to nebylo pripravene.m polycysticke vajecniky.

janarichla
2. pro 2015

@ilonar :D mas pravdu a ja jsem to rikala muzi smala sem se a on rika kdyz to rekl doktor, budes davat nohy nahoru :D :D takze po akci nohy hore min. 10 minut :D

ilonar
2. pro 2015

Ten nadpis té skupinky nám moc nesvědčí ale 🙂 , když sem někdo nahlédne a uvidí, co řešíme, tak si bude myslet, že se asi spletl 😉 Ba ne, my jsme holky po revizi a my se nedáme 😀

ilonar
2. pro 2015

@dvoracek V tom případě se dá to plánované sexování ozvláštnit třeba prádýlkem nebo něčím takým, aby to nebylo tak očekávané viď. Já si zrovna dnes koupil košilku 😀

janarichla
2. pro 2015

@ilonar presne tak jo holky a mi jsme byli na dovci v EGypte a dokonce jsem tam prosla branou plodnosti :D kdybyste se chteli pobavit :D

dvoracek
2. pro 2015

Holky stejne je to hrozny.nekdo otehotni ani nevi,pak to ve 25 nechce a jde na potrat,presto ze ma praci i pritele ale nevi jestli uz chce tak radeji jde.desny.(moje spoluzacka)

verca1508
2. pro 2015

@dvoracek Jj, to je jasné, to naprosto chápu. Někdo prostě musí vynaložit větší úsilí, ale určitě bude vše zase ok 🙂

janarichla
2. pro 2015

@dvoracek presne nekdo kouri, pije ani o tom pomalu nevi, nesnazi se a maji zdrave deti a ti co chteji tak to nejde...

dvoracek
2. pro 2015

@ilonar no ja pokukovala po krasne podprsence dnes.1500 ale nevim no.darky na a prachy ze socialky taky ne.😀ale peitel nevi ze mam menzes a mysli si ze sex nebude jeste dlouho tak ho chci prekvapit.tak doufam ze uz MS o vikendu nebude.ale musime s kondomem 😕blee.ten doma fakt neni.mozna nejaky stary a beztak uz deravy 😀

verca1508
2. pro 2015

@janarichla 10 minut, no, tak to budeme počítat, kolik minut celkem strávíme s nohama nahoře, může to být zajímavé číslo 😀 No, my jsme byli na Santorini a manžel hned třetí den po svatbě v moři ztratil snubák a druhej den ho tam našel!
@ilonar No, co je to jenom název skupinky, přece nemůžeme být pořád na hromádce, to nikomu nepomůže 🙂 No, taky si říkám, že by to chtělo nějak ozvláštnit, něco určitě vymyslíme 🙂
@dvoracek Jj, to máš pravdu, taky si říkám, prostě někdo to má a vůbec si toho neváží, taky jsem si to říkala.

ilonar
2. pro 2015

@dvoracek Já za 159,- 😀 stejně to na mě dloho nevydrží, tak žádné zbytečné utrácení. Vyprdni se na podprsenku a vem si nějaký náhrdelník, vem si "jen" ten náhrdelník a bude vystaráno 😉

janarichla
2. pro 2015

@verca1508 a potom omluvenky v praci, prisla jsem pozde, musela jsem, mit nohy nahore :D ty jo teda jeste ze ho nasel🙂

verca1508
2. pro 2015

@dvoracek No, krásné překvápko, ale jak píše ilonar, zbytečně utracené peníze,nevydrží to na Tobě, po mě manžel x let chtěl, abych mu dala dárek sebe s mašličkou, tak jsem se mu letos k narozeninám omotala mašličkama a byl nejšťastnější 🙂

janarichla
2. pro 2015

@ilonar ja jsem ho minule privazala k posteli paskem od zupanu :D :D nevypadal, ze by mu to vadilo🙂

verca1508
2. pro 2015

@janarichla No, hele, naše firma je zaměřená na zdravou výživu a cvičení, takže si myslím, že by to prošlo 😀

janarichla
2. pro 2015

@verca1508 tak tim lip :D

verca1508
2. pro 2015

@janarichla Díky za tip 🙂

dvoracek
2. pro 2015

@verca1508
@ilonar noo ale byla krasna.me jen tak podprsenka nesedi,ted jsem konecne nasla znacku ktera jo.takze podprsenky mam 3 po 1000,postupne dokupuju.jinak jsem mela vzdy nervy z nakupovani podprsenky,ted dojdu a vim,ze mi bude sedet.ale nechce se mi moc kupovat,protoze v tehu jsem mela hned od zacatku prsa snad o dve cisla vetsi.tak kdyz treba za par mesicu zas budu tehu...

verca1508
2. pro 2015

@dvoracek Přesně tak, taky nechci moc utrácet, když budu snad zase brzy nabírat. Je fakt, že jsem čekala na poslední kontrolu a chtěla jsem jít nakupovat prádlo a i oblečení, tak ještě že jsem počkala.

dvoracek
2. pro 2015

@verca1508 ja ten den co se mi to vse stalo jsem mela nabaleny kufr a mela jsem slavnostne odjozdet za rodinou,400 km daleko a mela jsem v planu nakupy,jak na sebe tak na mimi,kdyz bylo po screeningu vse v poradku,navic ty vysledky vysly uplne snově. Neda se.priste adi nebudu nakupovat dlouho....

ilonar
2. pro 2015

@dvoracek Nebooj, příště si to vynahradíš!!!!

verca1508
2. pro 2015

@dvoracek To jsi nemohla nějak ovlivnit, bylo to tak dané, že se to stane. Příště budeš nakupovat s radostí a nic se nestane, já jsem si hned i koupila knížku o těhotenství a pak jsem teda řekla manželovi ať mi ji zatím někde uklidi, abych ji neměla na očích.

ilonar
2. pro 2015

@verca1508 Taky jsem příteli koupila knížku. Mám schováno a připraveno na příště.

dvoracek
2. pro 2015

No jeste ze mi to nezacalo nekde na dalnici v aute. stejne se mi to porad vraci,ty kontrakce,to cekani a to jak jsem citila to mimusenko jak prochazi ven. Mela jsem hrozny strach co bude jak to bude probihat a hlavne jsem porad rikala ze to nechci videt. Potom mi nastoupil adrenalin,cela jsem se trasla,nekolikrar mi nabizeli lexaurin,protoze jsem dve noci pred tim koncem nespala vubec ale ja to zvladla bez,bojim se pak toho,ze bych si lupla pokazde kdyz by mi bylo na nic.ja se bala jit domu z nemocnice. brecela jsem jen prvni den a pak pri tom,ne bolesti. Bala jsem se toho ze jak dojdu domu tak to na me padne.a padlo uz kdyz jsem si prrebirala zpravu a odchazela jsem,brecela jsem a brecela,
Dosli k nam nasi ja se drzela a uz jsem potrebovala aby sli,
potrebovala jsem se vybrecet sama...

ilonar
2. pro 2015

@dvoracek Je to pro tebe pořád hodně čerstvé a bolestivé. My jsme to celé prospaly, tak takový hrozný zážitek nemáme. Ale časem se opravdu ta bolest otupí, uvidíš, klidně se vypovídej, vypiš to ze sebe, toto by zamávalo s každou z nás. Ale jednou, až budeš držet svoje děťátko v náručí, budeš vědět, že všechno zlé bylo pro něco dobré a že to čekání stálo za to.

verca1508
2. pro 2015

@dvoracek Snad že se na to už nemyslet, vím, že je to těžké. Heleď, s těmi prášky, já jsem brala prášky na nervy loni na jaře a pak i chvíli letos kvůli mamce a nosím je pořád u sebe a od pohřbu jsem si nevzala ani kousek, takže sis ho klidně mohla vzít, na to si nezvykneš za pár dní, ale pomůže to, opravdu.