Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

alicie_k
25. led 2016

@ilonar Ahoj, zpoždění nemám, jsem 27.dc, ale na testu mám ducha 🙂 bolí mě snad úplně vše, tak uvidíme... měla jsem test z Benu lékárny, někdo je chválí a někdo zase ne, tak uvidíme... 🙂 kéž by...

ilonar
25. led 2016

@alicie_k No tak to je svkěléééééé!!!! Ono ti nebylo dobře a podbříšek viď.

alicie_k
25. led 2016

@ilonar No a už se přidaly i prsa, ale ten podbřišek vede... večer začnu s Utrogestanem a uvidíme co bude... Nechci se radovat předčasně ☹

ilonar
25. led 2016

@alicie_k Chápu rozumím. Tak hlavně ať jsi v pohodě, hezky si své tajemství střež, ať tě nikdo z okolí zbytečně nestresuje otázkami 😀 a nám se můžeš chlubit se vším.

matylda123
25. led 2016

Ahoj holky, jak se stavíte k radám "nemysli na to, to přijde samo" nebo "až na to přestaneš myslet a nebudete se snažit,tak otěhotníš"... MĚ BY Z TOHO TREFIL ŠLAK!! Když už mám bohužel po dvou potratech, jak na to nemám asi myslet,že? Tak moc si to s manželem přejeme...

julieta33
25. led 2016

@matylda123 Nejde to.Člověk chvily na to nemyslí a potom stejně ta myšlenka se v hlavě ukáže.Chce to prostě trpělivost

ilonar
25. led 2016

@matylda123 No to taky nevím, ale já to spíš beru tak, jako myslet na to ano, ale hlavně se z toho nezbláznit 😀 Protože když se rozhodneme, že chceme mimi, tak automaticky začneme zjišťovat, číst, ovulace atd. Já to poprvé očekávala a myslela na to, přála si to a taky jsem otěhotněla, takže spíš jde o ten vnitřní klid, že když se to nepovede tento měsíc, povede se to nějaký další. Když nebude sex dnes pro náladu, bude zítra. Když je manžel pryč a ovuluju, zbytek měsíce si budu užívat milování 😅 Já nevím, prostě na všem hledat něco pozitivního a neupadat do depek.

julieta33
25. led 2016

Hlavně se z toho nezblaznit .Měly jsme to doma.Byla krize. Strašná

evuska86
26. led 2016

Ja budu testovat zitra holky, pokud to v noci/rano nedostanu. Nikdy to nedostanu totiž pres den, to bych tl mela totiž moc lehke😀 uz takhle mam každy mesic šílené bolesti, prakticky jsem půl dne mimo.

ilonar
26. led 2016

@evuska86 Kolikátý den cyklu jsi? 😉

kika_21
26. led 2016

@ilonar Možná je dobré hledat věci mimo téma miminko.Malovat, dělat ruční práce, péct,co kdo má rád. Zkus poručit hlavě, stejně myslí, na co chce. Brát to jen jako problém, který je jedním z mnoha mých dalších.Odpověď v podobě někoho malého jistě záhy přijde. 🙂 😎

ilonar
26. led 2016

@kika_21 já jsem v pohodě 😉

evuska86
26. led 2016

@ilonar 31.

ilonar
26. led 2016

@evuska86 tak ať mrška nepřijde 😊

matinaurb
26. led 2016

Ahoj, chtěla bych se zeptat 20.12 jsme byla na revizi, zamlklé těhu v 9tt, na hystologii vyšla parciální mola☹ takže máme minimálně na půl roku klid od snažení, ale chtěla bych se zeptat jestli je normální že ještě nepřišla porevizní MS, před otěhotněním jsem měla MS nepravidelnou, tak nevím jestli se znepokojovat nebo ne.? Omlouvám se jestli tu už stejný nebo podobný dotaz byl ale je tu tolik příspěvků, že se to nedá dohledat. Moc děkuji za případné odpovědi .

alicie_k
26. led 2016

@matinaurb Ahoj, to je mi moc líto ☹ MS může přijít klidně až po 6 týdnech, ještě tomu chvilku dej 🙂 zkus pít kontryhelový čaj, mně se osvědčil 😉

kika_21
26. led 2016

@matinaurb Já jsem pila Ženský čaj od dr. Popova z prodejny Horoskop. Nechci mu dělat reklamu, ale tu mu dělá 2 letý čertík, narozený ve 43 letech poté, co jsem měla 2 podobné špatné zkušenosti za sebou. Takže vidíte, že netřeba zoufat. 🙂 🙂 🙂

ilonar
26. led 2016

@matinaurb ahoj,ja nedostala ms ani po osmi tydnech od revize,tak jsem musela na vyvolavacku. Jeste vydrz.

kachnanek
27. led 2016

Tak já teda nevím. Už mám zpoždění deset dní, příznaky takový, že jsem byla přesvedčená že to vyšlo, udělala jsem si dneska test a byl negativní ☹ Že bych si to teda všechno vsugerovala?

ilonar
27. led 2016

@kachnanek Ahoj, to je zvláštní. Jak dlouho jsi od revize a první ms byla včas?

ilonar
27. led 2016

@kachnanek Už to vidím 30.10. revize a 16.12. ms. Ono jsi měla dost dlouhou pauzu- 46dní i mezi tímto, tak možná jen přijde dýl. Měla jsi dlouhé cykly?

kachnanek
27. led 2016

@ilonar Právě že ne, vždycky přesně po měsíci plus mínus jeden den…

juliemichal
27. led 2016

Ahoj holky tak dnes jsem byla na gynekologii a dr mi předepsal antibiotika na 5 dnů,a řekl mi,že ikdyž se to malé vstřebalo tak jsem v 6ti nedělí ☹ takže to co jsem měla bylo fakt čištění a ne ms ☹ ms by mi měla dojít do měsíce ☹ a jak jsem mu řekla,že si dělám ovu testy tak mi řekl,že to dělám zbytečně,že ještě mít ovulaci teď nebudu.no a za 3 týdny mám dojít na kontrolu.tak jsem zvědavá co mi pěkného řekne a jestli mě i vyšetří.dnes mě nevyšetřoval,jen jsme se spolu bavili

verca1508
27. led 2016

Ahoh holky, tak v prvni rade, vubec se necitim tehotne, ani bricho me neboli mi prijde, protoze od nedele trpim se zubem. Na vcerejsek jsem vubec nespala, tak me hned manzel rano vezl k zubari. Dneska je to sice uz lepsi, ale porad nic moc. Poctive beru utros, zkousela jsem znovu pro jistotu test a carka je silnejsi nez kontrolni, jenom mi prijde, ze ty priznaky se mi vyhybaji, az na prsa, ale jejich bolest zpusobuje utros, ale asi je to tim, ze pres bolest zubu necitim vubec nic.

alicie_k
27. led 2016

@verca1508 Ahooj, já začala s Utrogestanem včera, protože se testíky začínají hezky rýsovat a dnes hle - příznaky skoro nemám 🙂 taky jsem z toho trochu rozhozená, snad to je OK, dnes mám 29.dc. O víkendu jedem na hory a hodlám se chovat jakoby nic...
Držím palce teď hlavně s tím zubem 😉

verca1508
27. led 2016

@alicie_k No, ja utrogestan jedu uz tyden a psledni dny necitim zadne priznaky. Ja uz ani nepocitam kolikat den cyklu jsem, neco mezi 40 a 50 myslim. Dik moc, zuby jsou pekny potvory, takovou bolest bych neprala ani svemu nejvetsimu nepriteli.

ilonar
27. led 2016

@verca1508 Tak každé těhotenství je prý jiné, tak buď ráda, že je ti dobře, nemusí to znamenat nic zlého 😉 můžu se zeptat, kolikátý DC jsi testovala poprvé, že už jsi viděla dušíka?

ilonar
27. led 2016

@alicie_k K čemu je vlastně dobrý ten Utrogestan? Berete i listovku?

verca1508
27. led 2016

@ilonar No, ja vim, dobre mi je a neni. Jsem vycerpana z toho zubu a jinak nic nevnimam. No, nevim testovala jsem poprve 26 DC a byl slaby dusik. Jinak utrogestan je na podporu tehotenstvi, na jeho udrzeni - obsahuje hormon progesteron myslim a beru k tomu femibion.

ilonar
27. led 2016

@verca1508 Taky jsem dnes 25.den cyklu 😅 pártkrát jsem už měla nutkání testovat, ale odolávám, nechci prdlačit 😀 taky si říkám, ať to teď radši dostanu normálně bez injekce a budu vědět, že to vše funguje.. a kdypak tě čeká další kontrola? V kolikátém tt jsi?