Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

meiki
22. zář 2010

@pe_t taky mam dneska pocit, ze tento mesic nam to proste klapne, jsem nejaka moc vysmata 😀 😀 😀 😀 😀

veraakubik
22. zář 2010

K tomu digitalnimu testu-jsem to videla u nejakemaminy tady na koniku v albu,kdyz jsem trosku smejdila u ostatnich jak e maji carky-pani tam mela psano 1-2 a pod tim,ze je to delka tehu..Nebo ze bych to blbe pochopila?! 😒

a.j.a.
22. zář 2010

Ahoj holky 🙂

@natulaaa moc děkuji 😵 poctivě jsme se tenkrát snažili 😀 jsem manželovi slíbila krásnou holčičku narozenou jako já ve Střelci, ať má doma o zábavu postaráno 😀 a překvapivě to tenkrát vyšlo hned napodruhé po vysazeni HA.

@fram super, za minutu půlnoc 😵 to by bylo, aby nebylo 😕 😉

@veraakubik Veruš, já si taky myslím, že sílí a už vypadají docela hezky 😵 tohle by nemuselo dopadnout jako minule. Testni v sobotu a hoď pak hned foto.

a.j.a.
22. zář 2010

Jo jo, ty digi testy jsem tu taky u někoho zahlédla. Ale řekla bych, že jsou asi jen v zahraničí, pže na nich bylo uvedeno např. 1-2 weeks...

a.j.a.
22. zář 2010

@meiki a já mám z tebe ten stejný pocit 😵 😀 tak už se těším, až bude u tebe čas testovat 😉

meiki
22. zář 2010

@a.j.a. ja mam doma dva strelce, uplne stejneho data narozeni a uplne se bojim toho az Vikule povyroste a budou tu na me dva strelci ve vsi sile 😀

meiki
22. zář 2010

@a.j.a. fakt vubec nevim ale kde se ve me ten pocit bere, ale su nejak moc v poho a to jeste ani snazenicko nejak moc nevypuklo, ani ovule, ale hlavne ze je pohoda 😀 😀 , mame 5 pokusu aby se nam zadarilo, nez budu muset do prace, coz je docela dost, to by bylo, aby nebylo 😀 😀 😀

pe_t
22. zář 2010

@meiki taky jsem nějaká klidná. Vůbec nepřipouštím myšlenku, že by to teď nevyšlo 😉

a.j.a.
22. zář 2010

@meiki jee, tak to budeš mít doma taky o zábavu postaráno 😀 Klárka už umí pěkně vystrkovat růžky a je tvrdohlavá a umíněná stejně jako já. Takže to bude fakt sranda. Můj taťka je taky střelec a to byly v dospělosti souboje 😝 tak doufám, že to s Klárkou budeme mít trošku jednodušší 😕
Manžel je taky 7.12. jako malý ?

Tak to má být s tím spokojeným pocitem 😵 tělo a psychika jsou aspoň dobře naladěné,a to se pak těhotní jedna báseň 😵

pe_t
22. zář 2010

@a.j.a. no to je pravda 🙂

martasl
22. zář 2010

veru-to není žádnej duch,ale super čárka,jasná na první pohled.kupovat test po netu mi přijde zbytečný.zavolej si k doktorovi,jestli by ti nevzali krev a ještě ten den budeš vědět na čem jsi.je středa a do pátku budeš mít jasno.při té cestě si můžeš koupit další těhu test,ale podle mě zbytečný(teda pokud půjdeš na tu krev).

no a já byla ve městě a opět jsem se zapoměla zeptat v lékarně na kontryhel nebo maliník.už s to svou brutální sklerozou budu muset začít něco dělat.

fram-no my sexovali když jsem byla 11dc a pak až 20 a 21 dc.holt manželova nepřítomnost 😠 😠 .a ani nevím,kdy mám ovulku,na testy kašlu.clostilbegyt jsem posledně při ms brala,tak čekám na další ms a doberu zbytek.prostě cítím,že opět nic a ani mě to tento měsíc nepřekvapuje.ach jooooo

a.j.a.
22. zář 2010

Holky, já jsem dneska v takové euforii 😵 že už vám to konečně musím říct, jinak prasknu 😅

.....dneska jsem byla na druhé kontrole na gyndě...jsem 9+0 dle poslední MS a dle dnešního utz 8+4 😵 😵 😵 miminko už je 1,9cm velké a srdíčko krásně bije 😵 😵 😵 termín porodu 27.4. dle MS nebo 30.4. dle dnešního utz. Já jsem taaaaaaaaaaaaaaaaaaak šťastná, že už to prostě v sobě déle neudržím 😅 a to jsem s tím chtěla jt ven až po tom 12tt 😅

martasl
22. zář 2010

a.j.a.
ty tajnůstkářko 😀 😀 😀 😀 !!!hrozně moc gratuluju.že by se nám to tady konečně začalo rozjíždět?? 🙂 .A kdy jsi to zjistila?stejně jsi dobrá,že jsi to vydržela.já bych to asi někomu řekla.ale hlavně,že je všechno v pořádku.ještě jednou velikánská gratulka 😀 😀 a prosím o těhu bacily,pokud možno hned,ať je stihnu chytit.za chvilku odjíždím pryč.

helcenka
22. zář 2010

@a.j.a. - moc gratuluju a pak že v srpnu jsem na // zůstala sama. Tak šup šup nahoru do tabulky a pěkný srpnový datum, kdy jsi našla //.
A koukám, že budeme mít skoro stejně staré obě dětičky. 😀

veraakubik
22. zář 2010

@a.j.a. Tak velka gratulace a hodne stesticka a hlavne pohodove tehulkovani-opatruj se a davej na sebe pozor!!!!

veraakubik
22. zář 2010

@martasl Kdyz ja se bojim aby me zase na gynde nemely za blazna,ze uz tam zase oxiduju-ke vsemu tam ta mudra jedna nema ani ult. tak jeste zvazuje prehlasit se jinam..Zkusim pockat prez vikend-v sobotu pokud mrcha nedorati testnu a v pondeli bych si zavolala dokterce jestli bych mohla prijit na krev..

pe_t
22. zář 2010

@a.j.a. no tedaaaaaa to je krásný překvápkoooooo 😵 😵 😵 strašně moc gratuluju a přeju, ať se mimiskovi krásně daří 😵

pe_t
22. zář 2010

@a.j.a. teď koukám, že jsi nebyla ani v tabulce

meiki
22. zář 2010

@a.j.a. jeeeeee, to je super mooooooc blahopreji
jj oba jsou 7.12 a uz taky ruzky vystrkuje, rekla bych cely tatinek, kdyz neco nejde hned tak to leti hooodne dalo 😀 , no proste celej tatinek

a.j.a.
22. zář 2010

@martasl Marti, speciálně jedna dávka pro tebe 😵 prsssssssk prssssssk prssssssssssk prssssssssssssk prssssssssssk prssssssssk prsssssssssk prsssssssssssk prsssssssssssk prsssssssssk prssssssssskt

Já to zkoušela, jak tu jednou psala Natulka o té souvislosti ovu a těhu testů. Tak jsem 15.8. zkusila ovu a byly tam tlusté dvě a pak, když v út 17.8. MS zatím nepřišla, tak jsem zkusila i těhu a byly tam krásné // 😵 vůbec jsem to nečekala, počítala jsem s tím, že se jsme to projeli 😅

a.j.a.
22. zář 2010

a ještě samože pro všechny ostatní moje spolubojovnice 😵 prsssssssk prsssssssssssssssk prssssssssssssk prssssssssssssssk prsssssssssssk prssssssssssssssssssk prsssssssssssssssk prssssssssssssssssssk

Moc moc moc všem přeji, aby než se starý rok překlopí, byly těhotné 😵 😵 😵

a.j.a.
22. zář 2010

@helcenka Heli, jo jo, vypadá to, že budeme těhotnět a rodit společně 😵 tak doufám, že bude vše ok, z 14 opět kontrola, už mi budou brát krev na NT testy 😕 doktor si mě teď hlídá, takže chodím na kotrolu, co 14dní.

a.j.a.
22. zář 2010

@veraakubik Veruš, zajdi na tu krev. Ať si myslí, co si myslí. Ale ty budeš trošku klidnější, když budeš vědět na čem jsi 😉

a.j.a.
22. zář 2010

@pe_t hm, no nebyla 😅 jsem měla strach, že pak budu v depresi, jak uvidím, že se sunu nahoru a pak zase dolů 🙄 a pak, když jsem si řekla, že už se teda konečně nechám zapsat, jsem už byla těhu.

meiki
22. zář 2010

@a.j.a. douvam, ze jsem teda dostatecne poprskana 😀 a bude to ted v rijnu na me kouknou //
myslim, ze uz jsem to tady psala
Vikule se nam povedl za 4a pak hned, tak nevidim duvod, proc by to ted nejak melo trvat.
Prvni porevizni cyklus si myslim, ze byl bez ovu, druhy uz ovu byla, ale jeste se rovnal cyklus - proto to zpozdeni a ted uz neni duvod, proc by to nemelo byt 😀 😀 😀 a uz to jsou aji ty 3 doporucovane mesice od mudru
😀 😀 😀

a.j.a.
22. zář 2010

Holky, moc vám všem děkuji 😵 hodně mě toto téma a vy podržely v době, kdy mi bylo opravdu nejhůře. Jsem vám všem moc vděčná za to, že se tu člověk vždycky mohl vypovídat a ulevit si. A moc ráda tady s vámi zůstanu, budu nakukovat a psát si s vámi....pokud to nebude vadit.

Jo, a už jsem dneska vyfasovala průkazku 😵 a další fotečku, takže až mi je manžel naskenuje, hodím je sem 🙂

meiki
22. zář 2010

@a.j.a. a je mi jeste lip, kdyz TEHU ma pocit jako ja, ze to ted vyjde
muzu se zeptat, jak dlouho jste se snazili ted?

a.j.a.
22. zář 2010

@meiki já myslím, že jsi určitě kvalitně poprskaná a v říjnu budou dvě jako vyšité 😵 my se taky začali snažit po 3 porevizní MS. Takže s chutí do toho 😵

a.j.a.
22. zář 2010

@meiki teď to bylo napodruhé. Počkala jsem 3MS a pak jsme se začli snažit. 4MS ještě došla, pže ten měsíc to bylo celé nějaké divoké, i ovulku jsem měla posunutou a 5MS už nedošla 😵 takže to bylo fakt rychlé. Ale šla jsem na jistotu s hypermanganem a kapkami jeřábu ptačího. Pže po tom jsem otěhotněla i předtím, akorát to teda nedopadlo ☹

a.j.a.
22. zář 2010

@jane84 úplně jsem zapomněla reagovat na tvůj příspěvek. Mrzí mě, že už se ti chystal zase rozjet zánět, tak je fajn, že jsi to pochytila hned v začátku. Jak se to pozná ??