Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

daniela699
26. kvě 2011

@jahudka80 Jahu, ja si taky myslim, ze kdyby to bylo neco spatneho, tak by se vyjadrovali jinak. Verim tomu, ze to bude v poradku. A to ze chce, aby se na to podivala ta tvoje, to si myslim, je jen kvuli tomu, ze nekdy mi prijde aby si ti doktori jako nelezli do zeli. Ale bude to urcite dobry. Nestresuj se, to miminko citi ten adrenalin, takze pekne kliiiidek a pohodicka. 🙂 Obe jste zdrave a basta. Howgh. 😀

daniela699
26. kvě 2011

@lichtakova Joooo, ten pobyt doma ma neco do sebe, to je pravda. 🙂 Sice si jeste porad zvykam, po letech chozeni do skoly, na brigady, pak do prace, ale na lepsi se zvyka snadneji. 😀 Hlavne to, ze najednou nemusim nikam spechat, kdyz mi ujede salina, tak mi to je ukradeny. To je prijemny.
A s tim rokem.. tak to doufam, ze na konci uz budeme mit jen jednu tabulku. 🙂

fram
26. kvě 2011

@daniela699 a co ty tady ještě děláš? 😀 😀 😀

lichtakova
26. kvě 2011

@daniela699 jo, souhlas s fram, už tu ošatku ježků vyklop 😉 😀 , dnesk ase prý blíží bouřky, tak uvidíme, jestli nezahřmí i u vás 🙂

jane84
26. kvě 2011

@lichtakova 😀 😀 😀 ty mě dnes bavíš. Extremistka, vyklopit ošatku ježků

jane84
26. kvě 2011

@jahudka80 to je blbé když se střídají doktoři. Ale kdyby něco viděl, tak to určitě řekne. Přece by ti nelhal. Tvoje dr tě určitě uklidní. Jinak si myslím, že vyšetření od chlapů bolí víc. Ženské jsou opatrnější a citlivější

marulinka
26. kvě 2011

@fram děkuju...k tomu tvrdnutí-mám ho jaksi častý-když něco dělám,když dlouho chodím,prostě při námaze..jinak bolestivý to bylo jednou,jinak je to jen dost nepříjemný 😖
@jahudka80 nebuď nervozni,určitě je to v pořádku,když tam doktor nic nenašel,co by nebylo v pořádku 😉 včera mně ten utz taky dost bolel ☹ doktor na to tlačil...uff
@daniela699 děkuju...magnezium beru už od začátku,kdy sem často špinila a bolel mi podbřišek...

nikiss24
26. kvě 2011

@marulinka moc ti děkuji, jsi hodná 🙂

daniela699
26. kvě 2011

@lichtakova @fram - no co co cooo? Mne se jeste dneska nechce. 😎 A taky se tady te osatce chechtam 😀 a taky sleduju pocasi, ze se ma menit, tak jsem zvedava co to se mnou udela. 🙂 Holky ja to mam v planu tak z patka na sobotu nebo v sobotu, at je pritel se mnou doma a nemusim mu volat do prace. 🙂 Takze zitra zacinam jist meloun, pak zapracujem at to mame podle planu, ze jo? 😀

daniela699
26. kvě 2011

@jane84 Jani, no musim rict, ze za posledni rok me vysetrovalo tolik ruznych doktoru a doktorek (menila jsem dr, pak v nemocnici je pokazdy nekdo jinej), ze musim rict, ze to je tak pul na pul. Jsou i chlapi co jsem to vubec necitila a naopak zenske, od kterych to celkem bolelo.

daniela699
26. kvě 2011

@jane84 I kdyz jsem teda spis myslela normalni vysetreni a vy jste asi mluvily o UTZ. 🙂

jahudka80
26. kvě 2011

@daniela699 tak šup šup rodit , ty si to necháváš na sobotu viď 🙂 to je narozenej můj taťka 🙂
@fram - nejistota je hnus, aspoň že je ten čípek zavřenej. A tedy snad je vše ok když on tedy nic extra neviděl.
@jane84 no ten ULZ od něj bolel přišlo mi že s tím ani neumí 😀
Holky díky moc, jdu ležet. Kvůli tomu vyšetření jsem blbě spala tak si jdu teď odpočinout. Věřím, že bude vše v pořádku, hlavně aby ta placenta byla ok a dobře vyživovala miminko. Leontýnka je už hlavou dolu 😀 tak už ať si tak zůstane do porodu 🙂

jahudka80
26. kvě 2011

@lichtakova ošatka ježků no počkej až budeš mít před porodem onp tě to vtipkování přejde 😀 au au , u prvního jsem se ani porodu nebála, ale teď docela jo 😅

jahudka80
26. kvě 2011

@marulinka mě taky tvrdne bříško, musíš zvolnit tempo. Já když uklízela prala pak tvrdlo tak jsem druhej den odpočívala a bylo lépe. Teď tvrdne po tom ULZ tak jdu ležet je to nepříjemné.

hojda
26. kvě 2011

Z

marulinka
26. kvě 2011

@jahudka80 no jo,zvolnit tempo...ale ono to někdy nejde 😖 včera mi břicho po utz taky ztvrdlo a pak ta cesta autem na našich krásných děravých silnicích-no to bylo něco....po takových silnicích projet Danielka,tak by porod byl raz dva...a ještě porodí v autě 😀 😀 😉

zzzzuuuuzzzziiii
26. kvě 2011

@daniela699 dani proc meloun? to ma nejaky ucinek na porod?

zzzzuuuuzzzziiii
26. kvě 2011

@jahudka80 jahud presne jak rikaji holky, to bude dobre. hezky odpocivej, at se date holky dokupy a klid.

zzzzuuuuzzzziiii
26. kvě 2011

@fram koule sem, jeden velkej spek 🙂 uz aby to bylo to tehu brisko... ted si taky nepripadam zrvona krasna, i kdyz manza prohlasil, ze se mu to libi, tak to je nejdulezitejsi. Me teda ted tak rozboleli litka, mam je takova tezka, jen si je hodin na stul, ale copak muzu v praci na urade v jednu odpoledne mit nohy na stole? 🙂

lichtakova
26. kvě 2011

@jahudka80 no hele, ty se bojíš, protože víš, do čeho jdeš, většinou ženský na první porod říkají, že když to přežily ty přede mnou..ale mám stejěn pořád v živý paměti, jak jsem na pitevně držela v ruce tu vypraparovanou pánev a to tam ani nebyla ty měkký tkáně, koukala jsem do tý díry a říkala jsem si, že to nějaký divný aby TUDY prošlo celý tříkilový dítě.... 😕

daniela699
26. kvě 2011

@marulinka 😀 Ze bych to zkusila kdyby do soboty nic? 🙂

daniela699
26. kvě 2011

@zzzzuuuuzzzziiii No slysela jsem, ze v podstate cokoliv, co ti rozhybe streva to muze spustit, pokud je miminko nachystane. 🙂 A pry ten meloun tak pusobi, no uvidime. Jeden jsme si koupili na chut, ale treba bude mit i takovej dopad. 😀

zzzzuuuuzzzziiii
26. kvě 2011

@lichtakova no tak to je husty a co jeste peknyho vypreparovanyho si v ruce drzela? 😀

daniela699
26. kvě 2011

@zzzzuuuuzzzziiii Zuzi muzes, ty dokonce musis. 😀 Ja mam ted ke konci nohy jak nejaka stara baba, natekly kotniky jak bambule a narty a jeste tam mam takovy fialovy fleky. Asi jak mi ta voda tlaci na cevky a ty pak praskaji, no neco jako modriny. Takze nozky nahoru. 🙂 Po prvnim trimestru je pak dobra proto otykani nohou lymfaticka masaz. Ja jsem ke konci chodila na masaze a tady na tu lymfatickou a bylo to uuuuplne super. 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
26. kvě 2011

@daniela699 fakt? ja se melounama cpu obden, miluju je a kdyz jsou vychlazene to je pokuseni pro chutove poharky a pro podrazdeny zaludek. Kupuju si schvalne bez jaderek, ale ze by to mohlo spustit porod to jsem neslysela. To abych ho mozna trochu omezila, ne?

zzzzuuuuzzzziiii
26. kvě 2011

@marulinka to teda, vzdycky pred kontrolou zacnu histercit...

daniela699
26. kvě 2011

@lichtakova Hehe, jo tak jak tudy projde, nad tim ted premyslim docela casto. 😀 Vcera me merila tim pelvimetrem, a pry ze jako dost siroka, tak doufam ze se tam vejde. 🙂 A mas pravdu i v tom ze si rikam, zvladli to ostatni tak ja taky. 🙂

lichtakova
26. kvě 2011

@zzzzuuuuzzzziiii já nevím, co by sis tak představovala, asi víceméně všecko....na skoro holých kostech zas tak nic extra zajímavýho není 🙂

daniela699
26. kvě 2011

@zzzzuuuuzzzziiii Neee, to se vubec neboj. To je jen v pripade ze to miminko je nachystane, jinak nic. A me prave rikala, ze jsme idealne nachystani, tak proto nad tim premyslim. 🙂 Melouny jsou moc zdravy, takze dobre delas, ze je papas.

lichtakova
26. kvě 2011

@daniela699 tím mě ještě nikdo nepřeměřil 🙂