Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

cuddle
28. lis 2011

ahoj holky, ja byla dnes na ultrazvuku, jestli jsem se zvladla vycistit sama, no sliznice skoro zadna, ostatni ciste, krvacela jsem jeste vcera docela festovne, dnes uz je to lepsi, porad spinim, ale uz se mi to zda byt fakt dlouho od minule nedele... ☹ uz by to mohlo skoncit

werinka1
28. lis 2011

@cuddle Ahoj cuddle, tak máme každá opačný problém. Ty chceš přestat, já začít 😅

tina74
28. lis 2011

@cuddle Je to dlouho, ale asi Ti narostla opravdu vysoká sliznice.

jane84
28. lis 2011

@werinka1 zkus víno a taky sex. U mě to zabírá vždycky, i když ji přivolat nechci 😠

werinka1
28. lis 2011

@jane84 Díky, ten sexík zkouším(e), vínko asi taky přijde na řadu 🙂

jane84
28. lis 2011

@werinka1 A nebo zkus kontryhelový čaj

werinka1
28. lis 2011

@jane84 Kontryhelový čaj piju od revize, která byla v srpnu téměř neustále (na čas jsem přestala, protože se asi pít pořád nemá). Taky nevím zda ho pít od MS do ovulky nebo od ovulky do MS. Tak ho pro jistotu piju skoro pořád 🙂 Ale moc díky. Byla jsem teď na wc a objevilo se trošku špinění, sice jen malilinko, ale možná, že se to do zítřka opravdu rozjede a snad by to příští úterý klaplo a nastoupim. I když.....naposledy (to byla 2.porevizní) se mi mrcha táhla skoro do ovulky 😒

werinka1
28. lis 2011

@jane84 Tak jsem našla jen domácí víno - červené, ale účinky snad bude mít jako kupované 🙂

cuddle
28. lis 2011

@tina74 hmm asi jo, malej tam mel perinku a stejne to nepomohlo ....

cuddle
28. lis 2011

@werinka1 vymenime ....🙂

werinka1
28. lis 2011

A v osm jdu asi spát, protože po tom víně jsem normálně piclá 😀

herbie
28. lis 2011

vanilka super jen tak dal ted, uz to musi vyjit to IUI to jsou nerviky co a poradne cvic drzim palce leeena_4 svatbu jsme meli mit ted v cervnu, ale nejak se nezadarilo z mistem a hodne lidi nemohlo nebo listopad jsou tu sami svatky takze jsme to presunuli na srpen ted to vypada ze v srpnu je tezky tu najit vhodny misto a hlavne musis mit misto zamluveny skoro rok do predu takze dneska nebo zitra se dozvim datum zatim to vypada na 25 srpna. Premyslela jsem o barve jak to vsechno vyladit, ale zustanu u klasiky a svatbu si udelam do bilo stribrno a malinko zlata nevim jak popsat budu jsem hazet fotky postupne v tom altanku budeme mit obrad kde jsi reknem ano jak tam k tomu jsou prichozi cesty tak obe chci si zasypat od bilich ruzi kvitkama a ten kruh ve vnitr altanku taky a jeste dame do velkych sklenic bile svicky na tu cestu mozna jeste neco zatim nevim.....z altanku je vyhled na more a plaz je to na velkym kopci takze je krasny vyhled

herbie
28. lis 2011

chtela jsem napsat ze svatbu jsme meli mit ted v listopadu hahah jsem to popletla a budeme ji mit v srpnu pristiho roku

lenka5731
28. lis 2011

ahoj holky, jdu vás pozdravit 🙂

v noci na sobotu jsem začala krvácet, ale fakt hodně, takovou nemívám ani ms, tak jsme dopoledne jeli na pohotovost (do porodnice) a protože to byla 3.návštěva na pohotovosti během 5 dnů a krvácení nepřestávalo, tak si mě tam nechali a dávali mi infuze na zastavení krvácení. Byla jsem tam tři dny. Miminko za ty tři dny podle utz porostlo přesně o 3 dny, takže to vypadá, že roste. Hematom má rozměry 5,5 x 3 x 2,5 cm, takže mám ležet, ležet a zase ležet. Já nemůžu mít nic jednoduché. Ale nikdy bych nevěřila, že se miminko může udržet v tak velkém krvácení ...

herbie
28. lis 2011

lenka5731 budete mit peknyho bojovnicka

martinakl
28. lis 2011

@lenka5731 Tak drzim moooc palce, at bojuje dal 🙂 Urcite to zvladne.. Moc na tebe myslim a drzim pesti..

zuzula01
28. lis 2011

Leni i ja drzim palecky, aby se malej probojoval az do konce... 😉

vanilka31
28. lis 2011

@herbie Jj jsou to nervy, ale zkusim na to radsi moc nemyslet, pokud to pujde. Cim vic na to clovek mysli, tim hur. Nastesti mam ale jeste dalsi pokusy.
Ta svatba a vsechno kolem vypada moc hezky. Urcite uz v ty dobe budes mit mimi v brisku.

mircisek
28. lis 2011

@lenka5731 Holka, tak jen lež a lež, pak se kolem miminka naběháš.
Holky (co jste tady už dlouho), dnes jsem hledala, jak tenkrát Monika Jahůdka našla novej nick Natulky (samozřejmě jsem to nenašla), ale narazila jsem na spoustu holek, který sem chodily a teď mají nebo čekají miminka, tak mě trošku zamrzelo, že se ani nepřišly pochlubit. Ale mám z toho hroznou radost a strašně jim to přeju, takže @martinkka, @lenkajiraskova, @ia GRATULUJU a @ivasa, @majjka24, @petruska01 držím palečky.

herbie
29. lis 2011

vanilka31 urcite to ted vyjde no nestras protoze jestli budu tehulka tak se nevejdu do satu to bych pak ale s radosti si na rychlo porizovala nove vis co ja nemuzu planovat nebo mimi se naplanovat neda ted se snazime tak dlouho a nic tak nechceme svatbu kvuli tomu oddalovat no uvidime co prijde driv 😉

barbarucha
29. lis 2011

@lenka5731 Ahoj Leni, je to klíšťák, ten se tě nepustí!!! Myslím na vás 🙂 😉

denca2000
29. lis 2011

@lenka5731 Hodně štěstíčka, já byla 5.9. na revizi v 9 tt, ale bylo to zamlklé těhotenství, takže jsem to nesla statečně. Navíc život nekončí 🙂

leeena_4
29. lis 2011

@vanilka31 krásná úroda 😉 🙂 Hodně štěstí 😉
@werinka1 to je s ní vždycky tak, když ji člověk potřebuje, fláká se. Na mě fakt pomáhá větší množství červeného vína 😀

leeena_4
29. lis 2011

@herbie krásné místo, kdepak to je?
@lenka5731 moc jsem na tebe myslela a jsem moc ráda, že se malinké drží 😵 Snad hematom brzo zmizí 😉

vanilka31
29. lis 2011

@leeena_4 Děkuju. No já tu pěknou úrodu měla zatím vždycky 🙂

leeena_4
29. lis 2011

@vanilka31 co já bych za takovou dala 😀

Jinak holky, včera jsem byla v CARu na utz: 12DC - ovaria klasického PCO obrazu (po potratu mě to na měsíc opustilo, ale už je tu zas 😠 ), bez jediného dominantního folikulu (minule byl 12DC aspoň 10mm), sliznice jen 6mm. Takže až to dostanu (koncem prosince), tak 2-5 den jdu pro injekce a začínáme další IUI. snad to brzo klapne.

ivasa
29. lis 2011

ahoj holky 🙂
@mircisek jé, ty si mě pamatuješ? 🙂 No já si pak dala od MK pauzu, abych se trochu odreagovala a ono to nečekaně přišlo, tak ani nevím, že jsem to někam nenapsala 😅 V květnu jsme si řekli, že to necháme po létě, abychom mohli mít akční dovolenou a najednou jsem to v červnu nedostala a na testu krásná druhá // 🙂 Bylo to nečekané a krásné, od začátku teda zase problémové a rizikové, ale náš chlapeček je stejný bojovník jako byla dcera a drží se jak klíště - a doufám, že ještě bude, od min. týdne se zase otvírám, dle mudry mám po 7 potratech tak "zdevastované" děložní hrdlo, že se to dalo čekat. Beru magnezko, mám klidový režim a každých 14 dní kontroly, ale věřím, že Tobiášek bude mít tak krásné datum narození, jako dcera - ta je 19.9.2009 😀 Tak chci rodit na termín, nebo jen lehce před ním 😀 termín dle ms mám 20.2., dle utz 22.2., ale 2.2. nebo 12.2. taky nejsou špatná data 😀 😀 😀
Jinak všem, co se snaží držím pěsti, všem, co jsou také těhotné, tak ať vše dobře dopadne a všem, co porodily gratuluju a ať si prcky pěkně užívají, protože ten čas tak hrozně letí, že mě to až štve 😒 😉 🙂

vanilka31
29. lis 2011

@leeena_4 Ty jsi sice třeba měla menší úrodu, ale otěhu jsi na poprvé 🙂 Tak to budeš mít za chvíli IUI. To vypadá hodně nadějně!

leeena_4
29. lis 2011

@vanilka31 Snad to bude nadějné 😵 Bojím se i těším najednou 🙂. Moc ti přeju, ať z těch 3 folíků je aspoň jedno miminko. 😉

vanilka31
29. lis 2011

@leeena_4 Děkuju, už by bylo na čase 🙂 Jsem půl roku po potratu, no ale to je ještě pořád v limitu 🙂
U tebe to bude nadějné určitě, když se ti to už jednou podařilo na první pokus 😉