Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lenka5731
12. pro 2011

@safea7 jo, počkej jak se ukáže a kdyžtak jdi jinam ...

proč jsi k němu dnes šla (já vím, že už s tím nic neuděláš) 🙂 ?? Já kdybych nepotřebovala něco kvůli tomu Leidenu, tak mě tak brzo k doktorovi nikdo nedostane.. Jsou to s nima akorát nervy 😀 (byla jsem tam tuším 30 DC).

safea7
12. pro 2011

@lenka5731 Já jsem dnes měla jít na noční a to jsem se bála víš,jinak bych tam taky nelezla tak brzo,alespoň mi dal neschopenku a já jsem o něco klidnější,když nebudu absolvovat tu noční 😵

leeena_4
12. pro 2011

@safea7 😀 😀 😀 klasika najednou to pak vyjde. To neva, každopádně si myslím, že takhle bro nic vidět ani nemůže! 😉 bude to dobré, vím že se bojíš, ale věř 😉

safea7
12. pro 2011

@leeena_4 posílam pusinu 🙂

leeena_4
12. pro 2011

@safea7 🙂 😉

jahudka80
12. pro 2011

@jane84 Ahoj Jani, já se rozešla taky na vícekrát, vždy po návratu do vztahu jsem se přesvědčila, že je furt stejný a že se opravdu nezmění a ,že už je to teď opravdu!!! Hold to chce asi čas a před vánoci je to blbé... je mi to líto a uvidíš jak to dál půjde je to jen na Tobě. Ale určitě krá.. nejsi každá jsme se někdy takto zachovala, já neměla ale kam odejít, k našim to nešlo tak jsme vedle sebe žili a každej si dělal co chtěl. Pak jsme se zas dali do hromady, a za chvíli zas bylo vše na prd. Koupila si byt ( s pomocí mojí mamky) a odstěhovala se. A potkala manžela a začla konečně žít...

barbarucha
12. pro 2011

@lorreine Ahoj Lorreine, potichu ale velmi mohutně gratuluju!! Já si myslím, že vztahu to, že přijdou lidi o miminko nebo mají problémy s početím, potažmo oboje najednou, hodně škodí. Je to takový plíživý jed, který otravuje vztah každým incidentem, u kterého má člověk pocit, že partner nespolupracuje. Nenaplněná touha vytváří pocity napětí a to je na vztahu hrozně znát. Já si pamatuju, že když jsem začala být těhotná, spousta problémů prostě najednou sama od sebe zmizela. Pokud máte věci, které v partnerství řešíte (což má každý, akorát se to často tutlá), tak máte teď obrovskou šanci něco pro krásný společný vztah dělat, protože s tím nákladem štěstí přichází i velká dávka energie . Miminko vás hodně spojí a dělá to už teď 🙂 A to vyznání, co jste si řekli, že víte, že to spolu nebudete mít jednoduché, ale že se milujete a chcete do toho jít, je nádherné. Máte velkou výhodu oproti těm, kteří ještě neví, že to v tom vztahu bude těžké 🙂 a jestli se i za tu cenu budou i oni stále milovat. Posílám velkou gratulaci a přidávám vaše miminko do seznamu těch, na které myslím a modlím se za ně.
Jo a díky za milý komentář. Porozumnění jiným mám v krvi, ještě tak umět se takhle podívat na sebe 🙂 😖

barbarucha
12. pro 2011

@safea7 Testy jsou jasné, řeč tvého těla taky, doktora zastřel. 🙂 🙂
Moc gratuluju!!!

jahudka80
12. pro 2011

@lenka5731 neboj určitě to bude dobré držím moc palečky 😉 ať se mimí drží a je hlavně v pořádku 🙂 které Dr.jcheš přejít??. Jojo a každé těhu je jiné při prvním mi bylo špatně ale šlo to, při druhém mi bylo hrozně zlé ☹, při prvním chuť na sex 😀 při druhém ne 😀, při prvním jsme výletovali a těhu jsem si užívala, druhé udržované a stálo pěkně za prd, no a porod první fajn o když bolel ale s pomalým nástupem na konec moc krásný, druhý bolel už od začátku a konec porodu tedy nic moc.
@lorreine pocit na ms jsem měla týden a furt čekala se 7mi pozit.testama kdy příjde 😀 už nepřišla
@safea7 neboj určitě tam je, ale 32DC je ještě brzo 😉 něco vidět. Držím moc palečky 😉

safea7
12. pro 2011

@barbarucha Ježiš potichu děkuju a nemám jinou možnost než souhlasit! 😀

safea7
12. pro 2011

@jahudka80 Kuju jahůdko i tělíčko mi dává už druhý týden hodně znamení 😉

jahudka80
12. pro 2011

Holky dopoledne jsem byla s holkama ve městě, ze všech koutů volají vánoce, a já jak když by nic. Jen jsem si koupila jmelíčko a říkám si ,že to doženu až bude mít manža dovču a nakoupím alespoň drobnosti, pro radost. Já sama to co bych si přála stejně dostat nemohu takový dáreček se ani nedá zabalit a ani dát pod stromeček,tak si budu alespoň přát ať jsme všichni zdraví a ať se na nás příští rok usměje štěští s bytem a ať můžem konečně zas začít žít 🙂

jahudka80
12. pro 2011

@safea7 🙂 je tam drobek uvidíč příště budu na vás na všechny tady myslet 🙂 to je tak krásné vidět // 😀 až je mi docela líto že já už to nezažiju 😀 😀 😀

safea7
12. pro 2011

@jahudka80 Jsi vážně moc hodná,je to naše největší přání.Dokonce i dcerka se mnou čekala chvilku u doktora a ani nechtěla odejít,chlácholila mě jak dospěla hladila mě a říkala,že je nervózní jak já 🙂 A k včerejšímu výročí nám obě dvě robátka přála ať máme v srpnu miminko,že už se taky nemůžou dočkat 😉 Prosím tě nesmutni,vánoce nejsou všechno,důležité je,aby to bylo krásně celý rok přeci a já věřím,že za pár dní se budeš cítit o moc lépe,já si totiž zažila po Miriamce něco podobného 😉 Držím pěsti ať máme všichni moře štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lorreine
12. pro 2011

@safea7 Gratulujeeeeeem. Kde sa ja hrabem s mojim testom. Tvoje su jasne ako facka 🙂

kixi
12. pro 2011

holky, nechci merit bt a tim se na to moc upinat...ale zajima me, jake znate nazory na to jak casto se milovat, aby ta sance byla tak nejak nejvyssi 🙂 ja slysela ob den, kdyz to je kazdej den, vadi to necemu?

kixi
12. pro 2011

myslela jsem delat ovu testiky, ne BT

maximka33
12. pro 2011

@safea7 moc gratuluji
holky, to je fakt ta prosincová nadílka, dejte na moje slova, ještě možná něco přibude!!!!

maximka33
12. pro 2011

@kixi my do toho jdeme taky obden 😀

maximka33
12. pro 2011

@lorreine taky moc blahopřeju 🙂

martinakl
12. pro 2011

@safea7 @lorreine
Holky to super den dneska 🙂 Strasne moc vam drzim palce, at to jde vsechno, jak ma 😉

kixi
12. pro 2011

@maximka33 a vadi necemu kdyz je to kazdy den? 😀

barbarucha
12. pro 2011

@kixi Někdy se doporučuje řídčeji, aby se spermouši stihli vytvořit a byla větší dávka 😀

maximka33
12. pro 2011

@barbarucha ano něco takového jsem slyšela taky 😉

lorreine
12. pro 2011

@martinakl
@maximka33 Holky dakujem, moja druha ciarka nieje az taka silna, ale je tam, tak snad bude vsetko ok 🙂

barbarucha
12. pro 2011

@maximka33 My s naší jednou trefou měsíčně spolíháme na megadávku 😀 😀 😎

martasl
12. pro 2011

holky,v rychlosti nakukuju a tady takový krásný zprávičky a fotečky.
lorreine , safea7-holky,potichoučku strašně moc gratuluju.konečně se nám tady začalo dařit.myslím,že na obou vašich testech jsou čárečky ukázkové. 😀 🙂 😉
safea7-taky si myslím,že je ještě moc brzo na to něco vidět na utz.ještě tak minimálně 2 týdny,pak snad ano.holky nebojte,všechno bude dobré,zlé už jste si vybraly.to platí lenka5731 i o tobě.miminko je velkej bojovníček a určitě to zmákne i nadále.

jani-určitě nejsi kráva,ale moc zamilovaná ženská.prostě jsi udělala to,co jsi cítila.partner teď bude vědět,že dokážeš odejít a třeba si konečně uvědomí,co v tobě má.odejít můžeš vždycky.

maximka33-tak že by se vám taky zadařilo?,to by bylo SUPER,tolik štěstí na této diskuzi najednou 🙂

tak-a už nevím,co jsem ještě chtěla 😅

martinakl
12. pro 2011

Holky ja to nevydrzela a dneska jsme to prubli 🙂 Tak uvidime.. Treba na stedry den bude jeden darek navic 🙂

barbarucha
12. pro 2011

@martinakl Ve tvém případě bych si už chystala balící papír 🙂 🙂 🙂

martinakl
12. pro 2011

@jane84 Jani uz ti to tu reklo dost holek, ale ja to jen potvrzuji - nejsi zadna krava...
Ja vim, jak je to tezke od nekoho odejit. I kdyz mas pocit, ze s nim nebudes nikdy stastna, milujes ho a to je pak faaakt moc tezky to prekonat. Ale taky znam pripad, kdy kamoska se takhle vratila k byvalemu, taky si to zezacatku vycitala, ale on se fakt zmenil, takze ten kratkodoby rozchod pomohl, a ted jsou spolu moc stastni. Takze to nevzdavej, ja verim, ze clovek se muze zmenit. A i kdyby ne.. Tvoje chovani je naprosto pochopitelne a logicke a brzo uvidis definitivne, jestli jsi udelala spravne nebo ne. Drzim pesti (at to dopadne jakkoliv), at jsi brzo moooc stastna...