Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

sem
3. led 2012

Jestli tu není nikdo další tak tabulku můžu klidně ráno aktualizovat to mi nevadí, u nás na jiné diskuzi jí aktualizuje vždy ten kdo ráno přijde jako první, ale jestli chcete klidně to akutualizuji.

lorreine
3. led 2012

@lenka5731 Mňa si tiež vystrašila. Strašne som držala palečky. Tak to je iba dobre, že ten hematom odíde, nie? A mimi bude mať dosť priestoru.

lenka5731
3. led 2012

@maximka33 pokud je to z toho hematomu, tak je to asi to "nejlepší" místo odkud krvácení nevadí (nevím jak to napsat), ale stejně se mi to zdá šíleně silné, takovou jsem nemívala ani MS. než jsem se za minutu osprchovala, tak jsem zakrvácela celou vanu apod, omlouvám se za detaily. vždycky jsem si myslela, že takové krvácení v těhotenství je vždy konečná. ☹ připadá mi to jak krvácení po porodu. ☹

lorreine
3. led 2012

@aluskaasimon Mrzí ma, že to postihlo aj Teba. Ale ak to odíde samo, tým lepšie. Odýchneš si jeden cyklus a budete mocť pokračovať. Asi naozaj bola nejaká genetická chyba. Príroda to proste takto zariadila.

hanysek.hanysek
3. led 2012

@safea7 Počkáme jak dopadne příští týden ta genetika, co mi řekne genetik a říkala sem si, že bysme se na jaro nebo od června mohli snažit. Přece jen od 3.října už to bude delší doba, kdyby sme zkusili ten červen, tak doufám. Akorát trpím na předmenstruační bolesti, ale to od té doby, co sem začala menstruovat a nevím, co na to zabírá. To vždycky před ms trpím!!!

martasl
3. led 2012

martinakl,zandi-moooc gratuluju,konečně nám ta spodní tabulka krásně prořídne,v tomto stavu se na ni nedá koukat.

hanysek.hanysek-já bych po té návštěvě genetu taky do toho šla.ale tam vám určitě řeknou,že se snažením můžete začít.

lorreine-krásná fotečka,jen tak dál 😉

lenka 5731-hlavně,že miminko je ok.ale ten pohled na tu krevmusí být pěkný psycho.myslím na tebe a tfuj tfuj ať je to i nadále ok 😉 ,neboj,ono bude.

aluskaasimon-vítej mezi náma.je mi to moc líto,člověka ty // vždycky potěší a pak takovej kopanec.ach jo ☹ ☹

martasl
3. led 2012

jahudko-to je fakt na prd s tím bytem.já mám pocit,že se naše finance taky nějak hroutí.doufám,že je to jen tenhle měsíc a pak už bude líp.ono je fakt těžký,platit dva nájmy,kdyby jste šli hned do toho náhradního bytu.ale třeba se brzo někdo ozve,ony ty první měsíce v lednu jsou na prodej čehokoliv na nic 😠

jane84
3. led 2012

@sem ahoj, tu tabulku nemusíš, já ji dávám téměř každý den, podle toho jak se dostanu na pc.
@lenka5731 jejda, to jsi mě vylekala. Jsem ráda, že tě pustili domů. Snad je to naposledy, co ten hematom zlobí a třeba se tímto vytratí navždy. Prcek je bojovník a každým dnem silnější.
@aluskaasimon ahoj. Vítám tě u nás, v našem smutném tématu. Pokud nebude nutná revize, tak se můžete začít po další MS začít zase snažit. Dopřej si vitamíny, kyselinu listovou a něčím se rozmazli. Je důležité se dát dokupy fyzicky i psychicky

zandi78
3. led 2012

@aluskaasimon To je moc smutné. Je mi to líto. Ted ti preji jen to, abys nemusela na revizi a bylo co nejdříve fit. Otěhotněla jsi na první pokus, to je dobré znamení...Tak se drž. ☹

martasl
3. led 2012

ahoj jani,tak co škola a doma?já přestávám od tohoto měsíce měřit bt a nějak to přestanem hotit.už došla energie a hlavně nervy.na spermio manžu asi nedokopu ☹ ,takže vše ponecháme náhodě,buď to vyjde nebo mám smůlu.ale už se nějak začínám pomalinku smiřovat s tím,že další potomek už nebude.

jane84
3. led 2012

@kixi že by nám všem blbly hormony? Já před svátky týden špinila, testy sněhobílé, pak dva dny silného krvácení a pak zase nic. Tak nevím, jestli raději zase netestovat a zkontrolovat situaci.

jane84
3. led 2012

@martasl Marti dnes první den po prázdninách, jako náročné to bylo. Děcka rozdováděná, tak jsem se snažila opakovat a nebrala nic nového, nemělo by to smysl. Já se snažením končím. Chtěla jsem tento týden volat k dr a objednat se, na prohlídku a pro antiko. Jenomže mám problém. Měla jsem divnou MS, tak ani nevím, kdy mám čekat další. Ale asi by mi antiko ani nenapsala. Minulý týden jsem byla na kontrole kvůli štítné žláze a dr mi bere odběry dost podrobně a vyšly mi špatně jaterní testy, takže jsem dostala nějaké léky na podporu jater, mám držet jaterní dietu a zákaz alkoholu. A teď mě den ode dne víc a víc bolí na játrech. To mi žádnou antiko nedá

safea7
3. led 2012

@aluskaasimon Beruško drž se vše se jednou v lepší obrátí!!!

aluskaasimon
3. led 2012

@maximka33 @sem @lorreine @martasl @jane84 @zandi78 @safea7 Dekuju moc holky za privitani, tedko moc nevime co budeme delat. Nechceme to se snazenim priste uspechat, mame veliky strach, ze se to bude opakovat znovu. Clovek ma blbe myslenky, premyslime, jestli to nemuze byt necim co jsme udelali, nebo jedli, a nebo jestli to neni nejakym zdravotnim problemem. ☹

safea7
3. led 2012

@aluskaasimon Určitě za to nemůžete!Musíš věřit,že to byla náhoda a už se to nikdy nestane,to jediné ti dá sílu a víru 🙂

martinakl
3. led 2012

@lenka5731 Leni moc gratuluju k NT vysledkum! A z hematomu si nic nedelej..Vim, ze to jde tezko..ale tim to preci miminku dost usnadnis, kdyz nbudes mit dobrou naladu, psychika je preci hrooozne dulezita 😉 kamaradka mela hematom cely tehu a musela lezet, ale vsechno jinak bylo v poho a ted ma krasnou holcicku 🙂 Ja taky mela hematom, nakonec se do dvou tydnu vstrebal sam, tak snad to tak taky bude i u tebe 🙂

Jinak holky ja jsem dneska rano testovala znova, carka skoro stejna jako predevcirem, jen o malinko silnejsi.. No tak snad to neni zas mimodelozni ! Co myslite? Jak rychle carky silily vam?

lenka5731
3. led 2012

@martinakl ahoj, děkuju. no mně se za 6 týdnů zmenšil jen o polovinu. jinak mám vcestnou placentu, ale doktor říkal, že ta krev je z hematomu (jenže jen bůh ví, z čeho to vlastně je) 🙂

marti, mně sílila dost znatelně... akorát okolo 30 DC byla asi dva dny dost podobná, ale už nevím, jestli to byla stejná značka testu.. máš stejnou značku? nechceš si dojít na krev na HCG? pak bys měla jistotu.

lenka5731
3. led 2012

@martinakl já bych ti vyfotila, jak mi silily, ale jsem lempl s měla jsem to seřazené a nenadepsané na komodě - nenalepené na papíře a jednoho dne se divím s čím si to dcera hraje - a ono to asi 15 těhotenských testů. takže je mám volně v obálce 🙂

martinakl
3. led 2012

@lenka5731 Ja je mam vyfoceny, ale zase nemuzu najit kabel k fotaku 😀 Jenze to bych musela na to HCG nekolik dni po sobe, aby se to dalo porovnat... Tak ja jeste testnu zitra a pozitri rano a pokud to bude porad stejny, tak zajdu rovnou k Dr na UZ asi...

safea7
3. led 2012

@martinakl podívej se na stranu 910,tam jsou moje 4 dny po sobě ode dne vynechání MS 😉

martinakl
3. led 2012

@safea7 No tak tolik ty moje nesili.. testovala jsem 2x obden a jsou skoro stejne ☹ Ja se z toho holky zblaznim.. Jdu testnout zas 😀
Jinak testy mam porad stejne - Mamatest 10.

aluskaasimon
3. led 2012

Holky je tu nekdo komu v tehotenstvi byvalo blijno a stejne potratil? Me totiz nebylo vubec nic a porad me desilo to porekadlo kdo zvraci, nepotraci... ?

martinakl
3. led 2012

@safea7
@lenka5731
Holky tak ja jsem asi pres noc byla namesicna a chodila pit nebo nevim, ale ta carka je ted silnejsi 😀

safea7
3. led 2012

@martinakl tak vidíš,jo a mamatest je nej 😉

martinakl
3. led 2012

@safea7 Prikladam nekvalitni foto z mobilu 🙂 Nahore je 1.1., pak dnesek rano a dole pred chvili 🙂

jahudka80
3. led 2012

@martasl no jo hold smůla musíme zas jen čekat a doufat 😒
@martinakl jukni mě do fotoblogu mám tam těhu.testy porovnání den po dnu
@lenka5731 to je dobře že je prcínek v pořádku. 😉
@aluskaasimon vítám tě, a přeji ať je Ti brzo lépe 🙂
@jane84 to raději neriskuj s antik.se špatnýma jater.testama to je důvod proč nechci brát antik.já asi dám tělísko nehormonální 😉

jahudka80
3. led 2012

@martinakl 🙂 hezká čárečka 🙂 to určije je další zavrtanej bobíšek

jahudka80
3. led 2012

@herbie holka kde jsi kde jsi a jak to s Tebou vypadá 😉

maximka33
3. led 2012

@martinakl Marti, tak to vypadá slibně!!!! jsi 5tt? myslím, že podle testu se mimoděložní nemůže poznat. to až na utz ne? jinak při mých dvou těhotenstvích, které jsem shodně odhalila až v 8tt, čárky stejné nebyly. takže je to zvláštní.

martinakl
3. led 2012

@maximka33 No pri mimodeloznim HCG stoupa malo nebo temer vubec, takze mozna by to mohlo byt znameni, ze to mimon je. Ale podle posledniho testu snad ne 🙂 Mela bych byt tedy 4plus5 myslim.