Potrat v 5tt

alcadous
14. říj 2016

Ahojky jsem tu nová a mam dotaz. Včera jsem byla 5+3 (mé první těhotenství) v noci sem jela na pohotovost, krvacela jsem a rano mi potvrdii ze jsem potratila slo to ven s krví ☹ ale v nemocnici mi vubec nerekli jestli mam jit ke svemu gynekologovi jestli mi ma hlidat jestli mam cistou delohu atd.. Dnes me tak divne boli bricho ale da se to vydrzet trosku krvacim ale jde ze me spis neco jako srazena krev ale spis mi to pripada jako kdyby jste neco "rozdrolily" vubec nevim ☹ jen mi v nemocnici rekli ze si mame dat mesic pauzu a po menstruaci se zase muzeme snazit o miminko. Mela jste to tak nektera ? :-/ je to pro me vse strasne nove...

ilonar
15. říj 2016

@alcadous Ahoj, já jsem taky dnes začala hodně moc krvácet, jsem taky nějak okolo 5tt, k doktorovi jsem měla teprve jít. Dnes jsem začala ráno krvácet a šly ze mě i velké kusy sraženiny. Tak je mi jasné, že je po všem. Do nemocnice jsem nejela, na ultrazvuk pojedu až zítra. Pokud ti řekli, že je to v po řádku a vyčistila ses sama, je to v tuto chvíli to nejlepší. Kdyby se něco změnilo a schylovalo se třeba k zánětu, měla bys velké bolesti do břicha.

alcadous
autor
15. říj 2016

Moc děkuji za uklidnění včera ne břicho bolelo dnes je to uz lepší, spis po té psychické strance je to nic moc ☹ mrzí mě to ale treba se to v tobě mohlo udržet kamarádce se to podařilo i přes krvácení ale ji dali prášky no ... Nechápu někomu je daji někomu ne ...

ilonar
15. říj 2016

@alcadous Já mám léky od začátku, jsem po IVF. Tam jsou dané automaticky. Kdyby dnes viděli, že se drží, jistě bys je taky dostala. Buď ráda, že se tělo popasovalo samo. Buď na sebe opatrná, mě bolelo břicho ráno, při těch největších kusech, co ze mě šly, teď už ne, jen malinko tlak. Počkala bych ještě na jednu MS a můžeš otěhotnět znova 😉

alcadous
autor
15. říj 2016

Prave doufám ze to do dalsi menstruace rychle uteče a zkusíme to znovu všude slyším ze pak to bývá trochu jistější ze se to povede 😉 tak držím palce i u Tebe 🙂

ilonar
15. říj 2016

@alcadous Jojo říká se, že je to "pohnojené" 🙂 . Máš teď ověřené, že otěhotnět můžeš, tak se brzy dočkáš.

kastinka2
21. říj 2016

@alcadous Ahojky, jsem tu také nová a o tyhle věci jsou pro mě také nové. Stalo se mi něco podobného. Jen jsem otěhotněla s pomocí Clostilu a různých dalších prášků, a co ty? Jinak já jsem po potratu v 6tt krvácela-spíš špinila, tři týdny. Vůbec nechápu, že to trvalo tak dlouho. Revize nakonec také nebyla nutná. Jak jsi na tom teď ty, už je lépe?

viridie
21. říj 2016

@alcadous Ahoj a je mi moc líto,co se Ti přihodilo. Těhotenství bylo velice rané, je opravdu pravděpodobné, že se vše vyčistilo a byla to prostě jen silnější menstruace. Pro klid si ale určitě tak za 2-3 týdny dojdi k Tvému gyn na kontrolní USG. A ať se brzo znovu zadaří..🙂

ruzenkas
21. říj 2016

@alcadous Ahoj, taky jsem potratila, byl to nějaký 6tt. V nemocnici mi chtěli udělat revizi, já jsem ale nechtěla, chtěla jsem to probrat se svou dr. Ta mi brala 2x týdně krev a měla jsem 2 utz. Vše odešlo samo, na revizi jsem nemusela. Já osobně bych si ke svému gynekologovi zašla...

alcadous
autor
22. říj 2016

Ahojky uz je to v pořádku asi 3 dny po tomto "incidentu" sem začala menstruovat trvalo to cca 4 dny, první den sem volala gynekologovi poslal mě na krev tak sme zjistila ze hCG klesá jak ma a v pondělí si mě pozval na kontrolu aby jsme zjistili jestli je vse v pořádku ... Ja doufám ze příští měsíc by se mohlo znovu za dařit 🙂

jednoducho_maria
Odpověď byla odstraněná
Zobraz