Pozitivní ovulační test 3 dny po sobě, máte zkušenost?

moncato
20. bře 2013

prosím o radu.....dělala jsem si ovulační test....je to již 3 měsíc za sebou a tento měsíc mám 3 dny po sobě.....pozitivní testy......nechápu to vždycky jsem měla jen jeden den.....a hnedka na druhý den byl test negativní...nemáte s tím někdo zkušenosti? děkuji

pajab
20. bře 2013

Co já vím tak ovulace trvá několik dní Minimálně tak 3 -4 dny

viperka
20. bře 2013

Kamarádka měla takový ten mikroskop, tam se plivlo a oběvili se krystalky když měla ovulaci a když neměla tak tam byli jak se říká jenom "flusance" 🙂. Tvrdila že ovulace tedy možnost otěhotnění které musí proběhnout ve vejcovodu je pouze 18 hodin. Pokud ti po 3 dny vykazuje pozitivní výsledek že máš ovulační dny, špatně jsi pravděpodobně očistila sklíčko na které se plive, taky se jí to stalo 🙂))

werumka
20. bře 2013

@moncato Ahoj, můžeš mít tento cyklus vyšší hladinu LH, může se stát. Pokud by ani dále neslábnul, zkusila bych těhotenský test.

moncato
autor
20. bře 2013

díky za info holky......každopádně já mám takové ty obyč testy....pošlu foto

fiallinka
20. bře 2013

No já myslím, že další den budeš mít už slabý. Taky to tak podobně mívám, ovulace jako taková je jen okamžik, takže se musíš trefit do nějakého toho období před a po, takže ideálně sexovat první den pozitivního testu... ale hladina LH se může takhle držet vysoko. Četla jsem na to zajímavý článek, tohle tam bylo celkem normální - akorát ten poslední den už je otěhotnění míň pravděpodobné... emimino.cz/denicky/domnela-neplodnost-versus-nespravne-urceni-ovulace-1665 tady to máš 🙂

moncato
autor
20. bře 2013

no právě manžel už je ze mě nešťastný ....vždycky přijde z práce a já mu už 3 den po sobě ukázuju pozitivní test......... 😀

hofka1
20. bře 2013

Neukazuje to silnou čárkou i že ovulace se blíží - a to je už vhodný čas začít? něco takovýho bylo aspoň v příbaláku u testů, co jsem měla. Já to beru prostě jako období, oni ti pulcové přežijí nějakou dobu a vyčkávají, když je vhodné prostředí🙂

procinko
20. bře 2013

To je zvláštní, to se mi nestalo. Vždycky jen jeden den a pak už slábla. Já bych to viděla spíš tak, že jsi už těhotná 😉 , proto je pozitivní už třetí den. Dělala sis těhu test???

nickylee008
20. bře 2013

já jsem to tak měla taky a nakonec už jsem byla těhotná🙂 Ovulační testy jsme koupili omylem a zrovna větší balení. O miminko jsme se snažili jenom chviličku, takže jsem to nějak neřešila, stejně se v těch grafech, měřeních, hlídání si plodných a neplodných dnů nevyznám🙂 No a tak jsem si hned třetí den koupila těhotenský test a byl pozitivní. A těch šestnáct dalších, co jsem si dělala potom, protože jsem tomu nemohla uvěřit, taky 😀

moncato
autor
21. bře 2013

tak teď už mi zase čárka slábne....akorát ty 3 dny pozitivní to bylo fakt poprvé.....nechápu nic 😒

fiallinka
21. bře 2013

@moncato a přečetla sis ten článek, když už jsem ti hledala odkaz? Tak by to přesně mělo fungovat, tři dny pozitivní, pak slábne... jsi podle tabulek 🙂. Nezapomeň, že hodně holek přestane po prvním pozitivním testu už testovat, takže o tom nemá přehled...

moncato
autor
22. bře 2013

@fiallinka jojo četla, díky moc...... 🙂doufám, že to klapne 🙂

raaaadka
17. srp 2013

@moncato pro mě je pozitivní pouze ten 21. den, protože jen na něm je testovací silnější než kontrolní. A jak to nakonec dopadlo??? 😉

moncato
autor
18. srp 2013

@raaaadka ahojky.... díky za info...no nijak to nedopadlo.....:( pořád nic

raaaadka
18. srp 2013

@moncato
Tak jako u mě, tento měsíc jsem se fakt snažila jít na to vědecky, v úterý pozitivní ovu test, ve středu sex ráno i večer, ale bazální teplota stoupla až v sobotu, fakt divné. 😒 a to jsem měla v pátek už uzavřený čípek. Ovulační hlen byl někdy minulý víkend. Takže všechny symptomy se rozcházejí!

petrusejenc
18. srp 2013

😒 krásnou neděli přeji.........mám dotaz: vždycky jsem měla ovu testík jeden den pozit a druhý už ne 🙂 ale dnes je to 5den co testuji a pořád tam čárka je 😨 sice ne mega výrazná,ale je........ovu jsme měla podle hlenu a bolesti 10dc dnes je 14dc...to jsme z toho jelen....a ještě se zeptám po ovulce se čípek zavírá,že???? Děkuji moc za radu 😎

oldana
19. srp 2013

@petrusejenc...ahoj, nemáš foto? já se potýkám s tim že mám již třetí den dost tlustou čárku, sem 17dc a jsem z toho taky jelen 😎 😀

pellullinka
19. srp 2013

@petrusejenc ahoj,to že čárka na ovulacnim testů je,je naprosto normální. Pozitivní test je ale jen tehdy pokud je čárka minimálně stejně silná jako kontrolní,takže pokud máš několik dní čárku slabší,je to normální 🙂

petrusejenc
20. srp 2013

Oml.se za kvalitu,ale je to pres tel.a ve spechu v praci...

oldana
20. srp 2013

@petrusejenc to u me to vypada zase tak...taky to moc nechapu :-\

zuzana.79
7. zář 2013

@oldana 17. den jsi měla pozitivní test (bere se ten poslední, kdy je testovací čárka stejně silná, nebo silnější, než kontrolní) cca 24 - 48 hodin po té nastala ovulace 😉
Doufám, že už máš // i na úplně jiném testu!! Držím palečky!!!

eficenka
7. zář 2013

@oldana
@zuzana.79
taky sem měla 3 dny po sobě pozitiv. ovulační test ( testovací čárka byla silnější než kontrolní) a pak začala blednout...
LH test sleduje Lutein hormon v moči a někdy je ho prostě vyšší koncentrace, tak i když je ovulace jen "1" den, tukazuje vyšší hodnotu pár dní po sobě...

megina87
10. říj 2013

Ahoj holky můžu se zeptat jak dlouhé máte cykly? Dle fotek máte některé ovu až kolem 20 dne i později, ale já sem někde četla že k uhnízdění vajíčka je potřeba 14 dni před ms. Já jsem dnes 13 den a čárka tam sice je, ale slabá. Cyklus mám 28 dní tak se bojím jestli když by proběhla až někdy kolem 20 jestli to není pozdě. Díky za info 😉

iwww23
22. říj 2013

holky jaké kupujete ovulační testy?A cenově jaké balení je nejlepší?děkuji

toga25
26. říj 2013

Ahojky, já kupuju z DR.MAXE, přímo jejich, stojí 79 Kč a je jich tam 7 🙂 Nevím, jestli to má vliv na kvalitu, ale zrovna dneska jsem měla ovu test pozitivní 🙂

leia1
12. pro 2013

ahoj holky, chcci se zeptat, mám už také tři dni po sobě pozitivní ovulační test, čárka je stejně barevná, jako ta kontrolní a vůbec neslábne. je to možné? a v tom případě, kdy byla ovulace?

loafeer
17. pro 2013

@moncato teď jsi mě hodně pobavila...Nejen, že mám stejně jako ty, poztivní ovu test několik dní po sobě, ale manžlovi už musím být taky protivná, když mu to oznamuju:o)

mikracek
2. čer 2014

Holky, v příbalových letácích ovulačních testů se píše, že pokud je test pozitivní více dní, nastane den ovulace za 24-48 po posledním pozitivním ovu testu. Tzn., když máte 3 dny po sobě pozitivní ovu test, a ten 4.den už je negativní, tak pravděpodobně ten 4-5. den přichází ovulace 🙂 tak snad jsem někomu pomohla a poradila, i přesto, že tazatelka se ptala téměř před rokem... 😉 Někdo prý má LH hladinu zvýšenou i více dní před ovulací, tak proto je více dní pozitivní 🙂 pěkný den všem

frapik
7. srp 2014

@mikracek jojo mě si pomohla

mikracek
7. srp 2014

@frapik tak to jsem moc ráda 😉 vyčetla jsem to přímo z příbalového letáku ovu testů Life Light 🙂