Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

iret
20. črc 2012

@sjussi držím palce na // 🙂

@hrhanka vítám taky nově příchozí, to bude zase porodnost 😀

@valea jeeee,až příští jo 😨 , no to je fakt dlouhé čekání, já pak testovala každý den,někdy i 2x,musela jsem se pořád ujišťovat 😀 , taky už máš sbírku testů?

@sabisek vypadá to,že dny D budeme mít nějak podobně, ikdyž já prostě nějak cítím,že bych to raději až za měsíc - jsem ještě vybíravá,místo abych byla vděčná,co 😕

@medria a nebo to tak bude 😀 , jůůů,kéž by! jinak smekám,že netestuješ každý den, já už tu mám pár testů a zrovna řeším,že jak půjdu do nějaké lékarny,musím kupovat pokaždé další (v té naší by si pak mysleli,že jsem úplně pitomá🙂)

valea
20. črc 2012

@iret
Já naposledy testovala tím Clearblue. Už mám v záloze jen jeden a ten si nechávám na víkend 🙂
Pořád se mi tomu nechce věřit. Je to jako sen. Myslím, že jako realitu to budu brát až po vyšetření u Dr.

sabisek
20. črc 2012

@iret Ja bych rada jiz tento mesic, ale zadne priznaky a celkem hodne stresu behem tydne...Nevidim to na // 😒

iret
20. črc 2012

tak to jsi fakt statečná,já ráno vždy letěla na to testování,abych ten den přežila 😀 ,neustále jsem si lítala na obláčku a vůbec nevnímala realitu, poprvé u MUDr. jsme neměli ještě srdíčko, za týden pak už jsem byla prohlášená za těhu 🙂 , držím palce,ať to máš podobné, případně rovnou to srdíčko 😵

holky, jak si hlídáte DC, existují ještě někde ty odpočítávací metry??? když jsem čekala malou,měli jsme metry na mrchu, pak na těhu a pak i na malou-kolik je stará,je to ještě někde? mě se to sakra nechce stále dopočítávat!!!! 😠

iret
20. črc 2012

@sabisek já myslím,že stresem to nebude, hodně lidí naopak otěhotní ve vyhrocených situacích, je to ale prostě příroda-a ta je potvora nevyzpytatelná! 😒 , doufám,že stres je jen pracovní a na pár dní!

sjussi
20. črc 2012

@iret
@valea @koolombina holky diky,netestovala sem jeste protoze nemam nakoupene testy a navic jedem k nasim na cely vikend tak musim vsechny sbalit a u nasich testovat nechci.Necham to na pondeli 🙂

medria
20. črc 2012

@iret no raději netestuju, abych nebyla zklamaná, přijde mi divné, že po 4 dnech zpoždění na testu ani náznak, že bych i přesto mohla být těhu. navíc i kdyby byl test pozitivní, tak jistá si budu až po potvrzení u dr. 😉 ten mi při plánování říkal, že navíc není třeba chodit co nejdřív, protože na ultrazvuku stejně ještě není nic pořádně vidět, takže není kam spěchat

za normálních okolností bych testovala už o víkendu, ale nebudem doma, tak to musí počkat na pondělí

sabisek
20. črc 2012

@iret dekuji, pracovni neni - jako ucitelka mam prazdniny, ale vybirame veco do domu - prijemny stres a vcera jsme byli u financniho poradce a po 3 hodinach manzel nevydrzel a na tu zenskou vylitl... Tak jsem ho pak uklidnovala (slunicko moje, rikal, ze je tak rad, ze ma me a ne jinou zenskou, ze kdyz videl tu poradkyni, a jak ja vse vim - obcas vice nez ona, tak byl na me hrdej!) 🙂

valea
20. črc 2012

@iret a kdy tak jde srdíčko vidět? Já bych měla být příští čtvrtek cca 5+4tt to je asi ještě brzy, ne?

sjussi
20. črc 2012

@valea nasemu malemu bilo v 7 tt

medria
20. črc 2012

@valea no myslím, že na srdíčko je opravdu ještě brzy, ale na UZ už vidět půjde 😉 takže asi dostaneš i obrázek 😀

a.n.e.t.t
20. črc 2012

@axonka to jsou vše pozitivní zprávy, tak hodně štěstí 🙂 . Já jméno Martínek znám, znám teda hodně velkých Marťasů, ale můj synovec, dítko mojí sestry je Martínek, je mu teda už osm a jmenuje se po taťkovi 😅 . A myslíš, že ta vybraná jméno už nezměníte? My jsme se taky s manželem dohodli na jménem, chtěli bychom Ondru a Klárku, ale já už pomalu začínám ustupovat z Klárky, ale té on se nevzdá 😀 . A taky se mi nelíbí jména Tadeáš, Tobiáš, Matyáš 😖 ...
@hrhanka ahoj a taky tě tu vítám 🙂 , pokud teprve začínáte, tak tomu nechte volnej průběh, ty ovu testy až později, já taky žádný koupený ještě nemám, zkoušíme už druhej cyklus.
@sjussi držím pěsti, ať to dopadne dobře 😉
@medria tak taky hodně štěstí, ať jsou // 🙂 , já už si taky vsugerovávám, měla bych to dostat v neděli, pondělí a už od včera mě pěkně bolí v podbříšku a většinou když mě začne bolet v podbříšku, tak začnu hned špinit a zatím nic, tak uvidíme 😅

medria
20. črc 2012

@a.n.e.t.t no přesně tak jsem to mívala i já, už při prvních křečím jsem to dostala a teď už tři dny nic 😕 no holt pondělí snad rozhodne

a.n.e.t.t
20. črc 2012

@iret já jsem měla zase metřík na svatbu 😅 , určitě to někde je, ale kde 😕 , asi to pohledám, protože vím, že jsem se hrozně těšila, až se budeme snažit, že si ho vyrobím 😅

a.n.e.t.t
20. črc 2012

@medria taky zkusím testík v pondělí, ale já budu teprve 28 DC 😅

iret
20. črc 2012

tak to bude holky teda pondeli plne ocekavani🙂 juu 😕

@medria treba to budes mit jako ja jednou kratky,jednou dlouhy cyklus a proste je to treba na 36 dni 😖 , nadeji umira jako posledni,ale kdyztak rozhodne preju alespon tu mrchu,ja si vzdy rikala,ze prvni den mrchy je vlasten super,jsem prvni den tehu,ne 😀

@sabisek jo ty jsi taky v klubu!! ja se nestiham orientovat, super,ze je na teba manza takto hrdej!! to je kraasnyy 🙂 😉

a prvni tehu:
-prvni duch byl 3+4tt
-prvni doktor byl 4+6tt v tuto dobu tam zřejmě byly dvě děťátka
-potvrzeno těhu 5+5tt tady už doktor hlásí jednu bublinku

valea
20. črc 2012

@iret já měla prvního ducha 3+5tt

iret
20. črc 2012

@valea no mozna uz bude i srdicko,ale taky nemusi, doktor rikal,ze to je fakt treba nahoda,ze uz je nebo neni a druhy den uz by bylo....ale asi je lepsi byt uz 6plus,ale ja taky pospichala a alespon tu dutinku byla omrknout🙂

@a.n.e.t.t jj,byly metriky na vsechno a ted nemuzu najit nic 😕

valea
20. črc 2012

@iret já nechala termín na sestřičce. Objednala mě tak, jak to asi běžně dělají. No uvidíme, necháme se překvapit 🙂

a.n.e.t.t
20. črc 2012

@iret našla jsem stránky s metříkama http://lilypie.com/create.html , dokonce se mi ho podařilo vytvořit, ale nevím jak a kam ho vložit 😀

iret
20. črc 2012

@a.n.e.t.t jooo,to je to,co hledááám!!!!! super, no musíme vytvořit album🙂

iret
20. črc 2012

tak me to do toho alba nikam vlozit nejde-jak slo posledne,no to teda budem muset fakt neco vymyslet,jinak je to dobry🙂, bohuzel pro dnesek musim letet,jdeme -jak jinak-za detma 😀 , pekny den vsem!

a.n.e.t.t
20. črc 2012

@iret já jsem ho zkoušela vložit jak máš ve fotoblogu ty krátké zprávy a nic to nezobrazilo a pak ještě v profilu, tam je něco o mě a to mi taky nezobrazilo, tak to asi nejde 😢

axonka
20. črc 2012

@a.n.e.t.t ahoj, ja moc velkych Martinu neznam, kdyz zapatram v pameti, tak asi tri. Jmena uz jsme nekolikrat menili 😉 nejdriv jsme meli Barborku a Honzika, pak jsme zmenili Barborku na Katerinu, pak Honzika na Martina a pak Katku na Johanku. Jmena uz menit nebudeme..... Kdyz jsem v dubnu otehotnela, tak uz jmena byly jasny a uz jsme o miminku mluvili jako o Martinkovi nebo Johance 😉 😉

Ja jsem mela prvniho ducha cca 12 den po OVU, pak uz carka krasne silila. Sla jsem k dr. cca 4 dny po zpozdeni MS a jeste nic na UTZ nevidel....

axonka
20. črc 2012

@musiiv Diky 😉

axonka
20. črc 2012

@valea taky jsem mela testy clearblue 🙂 🙂 . na nem jsem manzelovi ukazala tu fantastickou novinku 😉 .... Na pristi testovani si ho taky poridim 😉

jane_s
20. črc 2012

@a.n.e.t.t Přeju Ti Anetko hrozně moc štěstíčka, aby Ti to dobře dopadlo😉

axonka
20. črc 2012

@a.n.e.t.t Drzim Ti palecky, at testovani vyjde 😉

alyssa.anna
20. črc 2012

Ahoj holkx. Pŕidávám se, zkouśíme teorv krátce 🙂

saurer
20. črc 2012

Ahoj holky, tak ta moje OVU je úplně prapodivná jako sám cyklus 🙂 podle testů je a není zcela, ale aspoň, že se něco děje, že? 🙂
Všem, které už jsou "za vodou", přeju strašně moc štěstí a hlavně zdravíčka, abyste všechno v pořádku a hladce zvládly a nám čekatelkám na dvě čárky, aby se už ty potvory konečně ukázaly 🙂 zasloužíme si je všechny!!! 😉