Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

ivcacekb
14. srp 2012

@olinkak hééj, nestraš 😖 , taky jsem čekala, že to bude hrc prc a ono nic, teda uvidím teď, jestli mrcha přijde nebo ne, zítra jdu na vyndání stehů, pletu z pedigu, půjdu uklízet a vpráci bude mraky práce, tak to nějak vydržím e než se uvidím s milým tak to bude zase nějaká doba ☹ než to budem moct zkoušet znova, kdyby se teď nezadařilo

olinkak
14. srp 2012

@ivcacekb Nechci strašit, jen prostě připravuji na realitu, taky jsem si napřed myslela, že to bude hup na krávu a je tele...no hold to tak jednoduché nebude...a asi si chvíli počkáme, aby jsme si uvědomili, že mít miminko je velký dar a patřičně si ho musíme vážit 😀 😀 😀 Hold nás to musí chvilku potrápit no 😀 Vrdrž prťka vydrž !!! Dobrá hláška ze sněženek a machrů a hodí se jak prdel na hrnec 😀 😀 😀

adelka21
14. srp 2012

@olinkak přesně tak, vydrž prtka, vydrž 😀

adelka21
14. srp 2012

@jane_s já se vydala práve opačnou cestou, nakoupila ovu a těhu testy 😀 😀 😀 a jinak moc příspěvků tu není, to asi tak usilovně makáte na mimi, tak to má být 🙂

jane_s
14. srp 2012

@adelka21 Tak to je opravdu jiná cesta😀DD já se vydala te´d dva měsíce cestou testů a byla jsem jak praštěná, tak na to radši kašlu nebo bych se z toho zbláznila🙂))) A jaký DC jsi kočko?

jane_s
14. srp 2012

@olinkak Přesně tak, přírodu nepřemůžeme, ta si sama určí co a jak..je to blbý vid? Hold všechno nejde za peníze nebo hned ale o to to bude krásnější kočko uvidíš😉 my to dokážeme postupně všechny jasan? Co MS, už se rozjela?

adelka21
14. srp 2012

@jane_s se musím přiznat, že jsem si musela vygooglit zkratku DC 😀 😀 😀 takže, teprve 8DC 😉

jane_s
14. srp 2012

@adelka21 No vidíš,už budeš profík ve zkratkách😀DD Já když jsem sem začala chodit, tak jsem si říkala, vo čem se to tady pořád mele, nějaký 10DPO, 9DC😀DD věděla jsem prd ty jo.. Jééé tak to je super, tak brzy bude snaženíčko vid? Já jsem asi o 2dny před Tebou, takže skoro stejně😉

adelka21
14. srp 2012

@jane_s přesně tak, nejenom kecat, ale taky i makat 😀 😀 😀 😀 😀

adelka21
14. srp 2012

@jane_s takze budem i stejne testovat 😀

olinkak
14. srp 2012

@jane_s Příroda je hold příroda, ale určitě to jednou zlomíme a všem se nám zadaří!!!! No MS zatím není rozjetá.pořád jen špiním...uvidím zítra...Břicho mám nafouknuté a začaly mě bolet záda, takže madam MS přez noc dorazí....☹

olinkak
14. srp 2012

@adelka21 Souhlasím, makat se musí, bez práce nejsou koláče, teda v našem případě fazole 😀 😀 😀 😀 😵

olinkak
14. srp 2012

@jane_s
@adelka21
@ivcacekb Kolik nás vlastně tady vůbec je?? Snažilek myslím....nebude to trošku deprese až tady třeba zůstanu sama....no docela jo☹

ivcacekb
14. srp 2012

@adelka21 to jsme dvě, taky jsem se ptala co to je a jak se počítá, ale holky tu jsou ochotný a poradí, viď Jani 😀

ivcacekb
14. srp 2012

@olinkak jaká deprese? Otěhotníme najednou a přesunem se jinam 😀

jane_s
14. srp 2012

@olinkak Já taky nesnáším to čekání na MS, pak už to je jako trápení, vím přesně že to přichází ale pořád se to někde courá, nenávidím to, vždycky si říkám, sakra jestli to má přijít, tak a´t už to přijda je to za mnou..hurá na další cyklus..tak dej zítra vědět ano? Jinak je nás tady celkem dost, můžeme tady udělat tabulku😉 a´t víme, kdo tady s námi je😉
@adelka21 To si piš kočko, jsme skoro stejně, takže pak provedeme hromadné testování😀 Já jsem asi 10DC myslím🙂))))
@ivcacekb Jasnýýýý Ivuško, já jsem jedna velká poradna😀DD jen škoda že ne těhotenská😀DD

olinkak
14. srp 2012

@ivcacekb 🙂 nepřesunem vytvoříme si vlastní soukromou skupinku s názvem sláva jsme v tom, aneb hromadné těhotenství 😀 😀 😀

olinkak
14. srp 2012

@jane_s JJ, dám vědět, táhne se to nenápadně jako zloděj a v podstatě je to zloděj nadějí ☹ ale zase je to jistota toho že jsme zase na startu a můžeme novu 🙂 tedy bych řekla, že hlavně naši partneři z toho mají určitě ohromnou radost...tedy alespoň ten můj má...si to užívá, že ho občas svádím atd....On prej měl obavu, že do toho hned vlítnem a na první pokus to vyjde a bude po zábavě 🙂 Troubelínek, jsem zvědavá jak dlouho mu to nadšení vydrží než přijde rutina ☹ Břicho bolí záda taky..už i pupínky vyskakují...zítra ráno je tady...já to tuším !!! ☹ Qlespoň nebudu překvapená ...a zklamaná hlásí se s předstihem a dostatečně ☹ To zase budou křeče ☹A pak hurá na další sexování 🙂 A další čekání ...

jane_s
15. srp 2012

@olinkak Ahojkyyyy kočko, tak třeba to rázem přestane a bude po všem😉 třeba to zůstane jen u špinění hm?😉 Já jsem taky nedávno začínala zase od 1DC, je to na budku ale neboj se, my to dokážeme, jednoho dne to klapne😉 Tak a´t ta Tvoje potvora buď nechodí a nebo ať už je zase pryč a může proběhnout snaženíčko😉 No jo chlapi jsou z toho nadšení😀 to je fakt, my si to teď taky užíváme o sto šest🙂))

a.n.e.t.t
15. srp 2012

@olinkak tak jak jsi na tom, pořád je naděje, četla jsem, že spouta holek měla příznaky na MS a bylo z toho těhotenství 😉 a špinění může taky značit těhu 😉
a neboj sama tu nezůstaneš, já mám pocit, že se odsud nevyhrabu 😠
Jinak já jsem dneska 19 DC a nevím jestli jsem měla vůbec ovu 😕 , zkouším kontrolovat hlen a nejsem z toho moudrá, čekala jsem ukázkový bílkový (plodný) hlen a nic 😖 , takže testík tak za deset, dvanáct dní, jestli nepříjde MS 😒

lucika1503
15. srp 2012

Cavte baby.
Budem mi ctou sa k vam pripojit.
HA som vysadila v mali a tiez sa s manzelom snazime ....
Cyklus po vysadeni HA mam 28 dni, OVU zacina 11 dnom (bolo zaujimave citit novu bolest - v podbrusku 😀 , co som pocas brania HA nepoznala).
Chcem sa baby opytat na:
1. kedy robit TT
2. prve prinaky tehu

Dakujem.

zuzana_ka
15. srp 2012

Jsem tu taky🙂 sice moc nepřispívám, ale diskuzi čtu pravidelně min. jednou denně.
Ovu testy zatím nekupuju, vsázím na ovu hlen, četla jsem tu na koníkovi jednu zajímavou diskuzi🙂 Jinak věřím, že jedna po druhé se budeme posouvat do nové diskuze "začátek cesty za potomkem aneb povedlo se"

olinkak
15. srp 2012

@jane_s Ahojky Jane 🙂 tak zatím se to nerozjelo jen pořád špiním, břicho mě bolí, záda a pořád ještě není MS, ale vzhledem k tomu, že ji mám dostat v pondělí tak to může takto probíhat až do pondělka a pak to začne, už se na to i připravuji, jelikož jak se to rozjede ty bolesti v podbřišku přestanou a uleví se mi 🙂 Takže čekám, těhu test raděj nezkouím, znáš to naděje umírá poslední 🙂 Věřím tomu, že to všechny dokážeme odvahy kuráže a trpělivosti máme na to myslím všechny tady dost !!! Tak hurá do boje s přírodou 😀 😀 😀

medria
15. srp 2012

@lucika1503

ahoj vítej a přeji rychlé úspěšné snažení 😉 k tvým dotazům:

1) testovat se dá už tak 12 dní po ovu, to už se může ale nemusí projevit, obvykle s doporučuje počkat na první den očekávané MS, to už bývá průkazné (i když u mě nebylo 😀 ) no a můj doktor doporučuje počkat s testem týden po očekávané MS, ale to asi málokdo vydrží

2) příznaky raného těhotenství: bolesti v podbřišku, jako před MS, někdo i slabě špiní - uhnizďování vajíčka, bolesti a napětí prsou taky jako před MS, někdo už je citlivější na vůně, chutě, najednou přestane něco chutnat, no a někdo může už od začátku pociťovat mírné nevolnosti

jane_s
15. srp 2012

@olinkak 😀 Snad ten boj jednou vyhrajeme kočko😀 musíme jako.. my to dokážeme uvidíš..tak Ti přeju ať to buď dopadne, nebo a´t mrcha už přijde a je zase pryč ať je nové kolo snaženíčka😉 nás to te´d čeká, ani už nevím kdy je OVU nebo není😀 neřeším to, pravidelně sexíkujeme, tak snad to někdy vyjde a mršky se uchytí😀

zuzana_ka
15. srp 2012

Zajímalo by mě jaká je optimální doba pro uzrání mužského materiálu, aby to nebyla jen doprovodná provozní kapalina??? 🙂

olinkak
15. srp 2012

@a.n.e.t.t Ahojky, je to děs to čekání na MS, ale neboj taky sše určirtě dočkáš...no já jsem na líbánkách měla všechno jak z učebnice, od hlenu až po // na OVu testu, chuť na sex před i po a hlavně jsem četla, že prej spermije putuje k vajíčku až 10 h takže jsme měli sex bych řekla, že fakt v dobrou dobu a výsledek 0, takže si z nás příroda prostě střílí 🙂, takže to že jsi nic nepoznala je možná dobře, bude to překvápko 😀 Držím pěsti ať to brzy vyjde 🙂 a sobecky mě bude mrzet, že mě budete opouštět do jiných debat ☹ Ale věřím tomu, že wpolečně se nám bude líp hrabat z kategorie začátek a snažení 🙂 ne že by se mi tady ten pokec nelíbil, líbí 🙂 Alespoň na ty pocity člověk není sám a když vidí tolik snažilek tak se to / snáší mnohem líp 🙂

olinkak
15. srp 2012

@jane_s Nenapadlo tě už taky tak trochu, že možná naše drahé polovičky mají tak trochu lenochy 😀 😀 😀 my vysíláme vajíčka a jejich lenoši si lážo plážo plavou znak, žádný kraul a pak vajíčko jim frnkne a my musíme ho zase měsíc připravovat 🙂 😀 😀 😀 By jsme jim měly asi trošku zvednout mandle 😀

lucika1503
15. srp 2012

@medria Jo dekuji moc, vice mene som to vsetko cetla..ale vies, ked to napise niekto priamo tebe tak je to trochu ine...
K tej prvej otazke...moze sa stat ze som tehu a dostanu nemstruaciu? Je to take blbe vies...clovek si mozno aj tie symptomy aj nahovara, lebo by velmi chcel 😖

medria
15. srp 2012

@lucika1503 MS můžeš dostat i jako těhotná, prý se to stává, mě teda ne ani nikomu koho znám. ale neboj, pokud jsi těhotná, poznáš to a mimi nijak neublížíš, když to zjištíš později, teda pokud nepiješ a nekouříš ve velkém. já jsem už při snažení začala žít, tak jako bych už těhu byla a asi se to vyplatilo. a příznaky jsem si taky vsugerovávala, i když já jsem teda spíš od přírody pesimista, takže jsem byla tenkrát 100% přesvědčená, že MS přijde a zatím pořád ještě nedorazila