Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

adelka21
15. srp 2012

@jane_s no, tak tebe se neptám, ty budeš testovat se mnou, to vím, se chci těšit na co nejbližší testování, my budeme testit az v září, to je za dlouhooooooooooo 😀 😀 😀

olinkak
15. srp 2012

@jane_s To by byla hláška při orgasmu pozor dou k vám kužááátkááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to by se sousedi divili 😀 😀 😀 😀 😀

olinkak
15. srp 2012

@ivcacekb teda lichotník jeden 😀 😀 😀 😀 😀 ten ví jak zvednout sebevědomí 😀 😀 😀 Jestli vypadáš jak dorostenka tak závidím 😀😀 To už se mi dlouho nestalo 😅

olinkak
15. srp 2012

hihihi teď mě pobavil vtip :Nejsem muž na jednu noc - jsem unaven už po pár hodinách. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hihihihi kolik je na tom pravdy 😀 😀
hihihi a další : Co je impotence?
Stav, kdy je přitažlivost zemská větší než přitažlivost ženská.

Jakou pohádku milují nymfomanky?
Obušku, z pytle ven!

tak trošku pro zasmání a zlehčení našeho "vážného" tématu"

saurer
15. srp 2012

Tak jsem zpátky z dovči, přibyla některá z vás, holky, co už slaví? 🙂) já jdu zítra na vyvolávačku a snad se trochu pohnu z místa a začne se něco dít 🙂 aspoň že bych tu ovulku už mohla slavit a čekat na zázrak 😀

olinkak
15. srp 2012

@saurer Ahojky držím palečky 😉

jane_s
15. srp 2012

@ivcacekb Taky mě pěkně bolí škeble už od včerejška, zatím bojuju bez růžového kouzelníka ibáče, ale asi ho pozřu😀 Tak si odpočni beru, já si dám taky asi už jen koupel a lehnu k telce, taky mám dost, dneska mi zubařka dala zabrat, do teď mě bolí huba:-/ Jéééé tak ty vypadáš takhle mladě😀DD že si Tě pletou se studentkou, to je krásnýý náhodou..mě potěšilo když mi dnes sestra v čekárně řekla "slečno"😀DD

jane_s
15. srp 2012

@saurer Ahojky beru, no to je dost, že jsi tady zase😉 jak bylo???? Jasnýýýý, bude to dobrý, zítra Ti vyvolají mrchu a pak už to bude raz dva uvidíš!!!

olinkak
15. srp 2012

hihihihi 😀 tak tento musím přidat ten je dost dobrý 😀 Mladá žena přistihne svého manžela in flagranti s milenkou. Oslepená žárlivostí se rozkřičí: „Správně mi moje máma říkala, že jsi z těch chlapů, kteří každou ženskou hned zatáhnou do postele...! A ty, mami, ty na mě nečum! Taky jsi mě nasrala!”

jane_s
15. srp 2012

@adelka21 No mě vychází testování tak konec srpna no, ale počkám na Tebe😀 i když beztak dorazí mrcha a bude po testování😀DD
@olinkak 😀😀😀 Přihodím taky jeden vtip:
Eva 16, Milé Bravíčko, mohu otěhotnět orálním stykem?
Reakce Brava: Milá Evo, Pokud si píč.. tak ano!😀

jane_s
15. srp 2012

@olinkak 😀 😀 tak ten je dobrej teda😀

olinkak
15. srp 2012

@jane_s hihihihihi tak ten teda je 😀 😀

saurer
15. srp 2012

@jane_s nazdárek, bylo báječně... pořád jsme lítali po památkách nebo se ráchali v moři a večer byli tak vyřízení, že jsme se k tulení museli hooodně přemlouvat, takže malýho Italka těžko bychom mohli mít 🙂 ale už se těším zítra na tu vyvolávajdu, ikdyž injekce z duše nenávidím 🙂 a co u tebe novýho? už je cysta pryč?

adelka21
15. srp 2012

@jane_s
@olinkak dobrý vtipy, jsem se zasmála, jinak jasnačka, ze budu testovat už koncem srpna, já že správně bych měla az v září 😀 😀 ale to je naivita, ze bych já tak dlouho čekala , už se vidím, jak budu chodit kupovat testy schválně do různých lékaren, aby si nemysleli, že jsem švihnutá 😀 😀 😀 😀 když kupuju tolik testů 😀

jane_s
15. srp 2012

@saurer Ano ano holčičko, cysta je fuč a jedu nový cyklus, bez OVU testů, bez gynexu, zkouším na to nemyslet, jsem vytížená vic než dost, takže jsem začala jinak a lépe, už jsem byla jak tregéd🙂) a to nechci.. Tak zítra dej vědět jak to dopadlo, držím pěstičky, aby došla co nejdříve a dopadlo to pak jasan? Zjisti od dr. jak na to🙂)))) Jsem ráda, že jste si to užili se vším všudy beru😉

olinkak
15. srp 2012

@adelka21 No já testovat asi tento měsíc nebudu neboť krvavá Merry mě asi dostihne dřív 😀 😀 😀

jane_s
15. srp 2012

@adelka21
@olinkak HOlky já bych to měla dostat cca 1.9. takže pokud to nedostanu do 4.9. pak teprve budu testovat, jsem už vyléčená z hledání duchů na testech..už si nechci nic nalhávat..už toho bylo až až😉 prostě počkám na jistotu..testy jsem vyhodila, mám doma jen ten digitální a ten plácat nebudu, s tím počkám až to bude potvrzené z obyč testů a ten digitál pak dostane manžel dárkem😀 Adelko, kdy ty budeš testovat? Jdeme do toho toho 4. spolu kdyžtak?😉 nebo jak to vidíš?

jane_s
15. srp 2012

@olinkak Heeeeej, to zní hrozně, krvavá Merry😀😀 ty mě dostáváš, to jsou zase hlášky..to my máme u nás Červený Kostelec, tak vždycky říkám "ty voe už zase přijela teta z Kostelce😀" HOlky to chápou, ale kluci vždycky "hele neboj, tak snad zase brzy odjede ne? A proč u vás spí když je kostelec 9 km od Náchoda"😀DDD

saurer
15. srp 2012

@jane_s Já gynex mám nedopitý, teď jsem na to ani neměla náladu a myslím si, že čím míň na to budeme myslet a testovat se, tím líp. Jako je fajn, tomu někdy nějak pomoct, ale ne se nějak trápit a přehnaně pozorovat. Bysme z toho za chvilku vážně cvokli a naši chlapi asi taky 🙂 Je dobře, že jsi zaneprázdněná 🙂 to bude takhle coby dup 😉

jane_s
15. srp 2012

@saurer To naprosto chápu, taky bych si ho na dovolenou nebrala, ale schválně se naněj zítra zeptej doktorky ano?😉 Mě totiž normálně po něm brutálně boleli vaječníky, jak když mají explodovat, asi týden, pak jsem s ním přestala, tak to bylo dobré a rázem byla cysta, podle mě to podporuje vaječníky a u mě jak jsou v pořádku tak jim to spíš asi uškodilo..A co ty teď plánuješ kočko? Zase už do práce?😉 přesně tak, jak má člověk hodně práce, nemá čas nad tím dumat a přemýšlet, nejhorší je nudit se a utápět se v tom..

ivcacekb
15. srp 2012

@olinkak minule mě "kuchal" jiný a ten taky, prý "by mě zajímalo, co chce vaše zubařka dělat s těmi dalšími moudráky, ", podíval se na mě a říká " no, je vám tak 18, tak vám ještě prorostou" a já na něj, ale mě je 28, sestřička se s hurónským smíchem málem svalila ze židle 😀 a on "no, tak to už vám asi neprorostou" 😀 a oboum je kolem 35, tak by odhad mohli mít, ale je fakt, že vypadám mladší 🙂

saurer
15. srp 2012

@jane_s Já jsem se ho na to už ptala asi v červnu a říkal, že on těm bylinkám teda moc nevěří. Že kouzla neumí a že mu to přijde jako vyhazování peněz, že mi kdyžtak pomůže jinak. No a to už teď taky nastalo, no. Ale ať mi nasadí, co nasadí, je mi to úplně fuk, hlavně aby to vedlo k mimoušovi. Já se do práce právě chystám až 14 dní, takže ještě doba dlouhá na nějaký přemýšlení. Snad se tomu nějak uchráním 🙂 ale zatím jsem taková v klidu, tak snad mi to dlouho vydrží. navíc teď řešíme hypotéku na rekontrukci domu, takže zatím mám o zábavu postaráno 🙂

adelka21
15. srp 2012

@jane_s do 4týho nevydržím, se znám 😀 😀 😀 já vlastne tento měsic budu testovat poprvé, tak je to jeste ta euforie, po pár měsících se na to vyprdnu 😝 😝 a taky budu čekat 😉

jane_s
15. srp 2012

@adelka21 Jak to že nevydržíš😀 kolikátý den cyklu budeš?😀DD Tak pokud to je poprvé tak to chápu, taky jsem čůrala o sto šest a te´d už na to kašlu😀
@saurer TAk to je dobře, že se taky zabavíš..ono to akorát tak vyjde, dostaneš vyvolávačku, přijde MS a než budeš čekat na ortel ohledně miminka tak do té doby budeš v práci😉 takže no stress..taky na to nebudeš mít čas myslet😉

ivcacekb
15. srp 2012

my říkáme krámům jahůdkový týden 😀

saurer
15. srp 2012

@jane_s jojo, akorát to hezky vyjde. A dneska se nás finanční poradce ptal, jestli máme děti, my svorně že ne. Tak že prej to moc dobře, kvůli výši hypotéky, že nám dítě nebude "škodit". Jsem se až začala smát, že třeba to mimí ví, proč si dává načas 😀

adelka21
15. srp 2012

@jane_s 4tyho by to mělo být uz 3DC 😉 mám krátkej cyklus 😉

olinkak
15. srp 2012

@jane_s No mě to přišlo jako trefné teta je ještě takové milé, když řekneš že tě dostihne krvavá Marry tak to má tu správnou váhu ohavnosti 😀 😀 😀 😀 😀

olinkak
15. srp 2012

@ivcacekb hihihihi, tak ty hned tak nezestárneš 😀 akorát by jsi pak v porodnici mohla mít docela problém, aby tě pak nebrali za mladistvou maminku 😀 😀 když už ani podle chrupu se nedá určit věk 😀

olinkak
15. srp 2012

@ivcacekb no tak říkat té mrše co nás pronásleduje jahůdkový týden to neeeee ani za nic 😀 😀 😀 😀 😀