Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

zuzana_ka
16. srp 2012

jinak už ste přemýšleli, jak pozitivní TT oznámíte spoluviníkovi neboli budoucímu tatínkovi? 🙂 🙂 🙂

olinkak
16. srp 2012

@saurer Takového doktora kopni s rozběhem do koulí a řekni mu jaký máte teď pocit??? Se divím že ještě nezpíváte altem 😀 😀 😀 😀 Takový jakoé vy by neměli vykonávat takové povolání a změnila bych doktora !!!! 😠 😠 😠 Zmetek jeden, jak si to může dovolit!!! Povznes se nad to a při každé návštěvě si představ jak jeho vajca vaříš na tvrdo uvidíš, že se u toho co ti říká budeš i usmívat 😀 😀 😀 😀 😀 Drž se !!!

olinkak
16. srp 2012

@a.n.e.t.t Tak čekám to foto, chci se najíst pohledem 😀 Dnes je mi abnormálně blbě, krvavá Merry mi dává zabrat 😠 😠 😠 😠 mrcha jedna plíživá !!!! 😖 😖 😖

olinkak
16. srp 2012

@jane_s Ahojky tak dnes nás čeká veselý celý den, tak kde tě mám kočeno ???? 😀 😀 😀 😀 😀 Já vím že se musí občas makat, ale zase to moc nepřeháněj, křiví to charakter 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

saurer
16. srp 2012

@olinkak 😀 😀 😀 😀 krásnej přístup 😀 😀 no něco takovýho si říkám taky, je to vůl, stejně vím svoje a to, že děti prostě mít budu a hotovo 🙂

jane_s
16. srp 2012

@olinkak Ahojky bobřinko😀 😀 😀 makám, vykecávat budu až odpoledne😀 ale neodolala jsem a musela jsem sem vlízt na chvili😀 co je nového kočko? Co MS mrcha? Už dorazila nebo se courá?😉

olinkak
16. srp 2012

@jane_s Mrcha už je tady krvavá Merry mi dýchá za krk !!!! Sice ještě není úplně rozjetá, ale snaží se holka mi znepříjemnit život alespoň tím, že je mi blbě 😠 😠 😠 Ale nehodlám se vzdát, stále se snažím jí utéct, ale svině je jakási moc rychlá 😀 A co včera, bylo pozoooor jdou k vám kužááááátkáááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ? Nevzpomněla sis v tu nejmíň vhodnou dobu a nebyl výbuch i smíchu 😀 😀 😀 😀 😀 ???? Já se včera řehtala celý večer 😀 😀 A propó měly by jsme ten den začít nějakým dobrým vtípkem moment 😀 😀 😀 😀 😀

olinkak
16. srp 2012

@saurer JJJJ super !!! Odhodlání je důležité stejně jako přístup s humorem 😀 Udělěj doktorskou vaječnou omeletu na snídani představ si že rozbíjíš jeho vajca a že ho to bolí 😀 😀 😀 😀 😀 A pořádně zamíchej takové voodoo není vůbec špatná věc...A víš co na každou svini se voda vaří a na každého vola čeká řeznický hák 😀 😀 😀 😀 😀 Mu se to vrátí neboj !!!!

olinkak
16. srp 2012

@saurer vtípek přímo pro tebe 😀 Jaké koule se nekutálí, když do nich kopnete?
Mužské.

olinkak
16. srp 2012

A něco pro zasmání pro všechny 😀 Co je opakem vinného střiku?
Nevinný výstřik.

Lze oplodnit ženu Hofmanskými kapkami?
Ano, pokud se má Hofman k činu.

Jaký je rozdíl mezi podprsenkou a encyklopedií?
Žádný, v obou často marně něco hledáme.

Co je velká legrace?
Když se šlapka ráno probudí a ten, se kterým spala, jí povídá: „Tak to bude za dva tisíce...”

tak a hned je ten den veselejší ne???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ddanda
16. srp 2012

@zuzana_ka já už měla tu čest to i vyzkoušet v praxi 😉

jane_s
16. srp 2012

@zuzana_ka No pořád nad tím přemýšlím, ale vsadím se, že ta radost pak bude taková, že za ním poletím hned a romantika bude v čoudu😀D ale fakt bych to ráda vydržela..co ty kočko?
@olinkak Včera to dopadlo 😀 😀 😀 ale v plné počestnosti, takže žádné smíchy 😀 😀 ještě by si to manžel špatně vysvětlil, čemu se směju a měla bych útrum 😀 😀 a to si nemůžu dovolit..teď si ho musím hýýýýčkat o sto šest 😀 😀 jééé tak ať už se Merry rozjede ne? 😀 😀 Kde se fláká jako? 😲

saurer
16. srp 2012

@olinkak ty ses ale hezky rozjela 🙂 to je potřeba 🙂 trochu zábavičky do toho čekání a snažení se, že jo 🙂)

olinkak
16. srp 2012

@jane_s No tak to my teda se v posteli smějeme docela často, nemyslím našim výkonům chraň bůh 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ale prostě to tak někdy vyplyne ze situace 😀 😀 😀 Ale jo souhlas hýčkat si je musíme hřebečky 😀 😀 😀 😀 Tak držím pěstičky, aby se vylíhly ty kužááátkáááá 😀 😀 😀 😀 Merry nějak blbne asi se jí z letadla trochu zamotala hlava, tak nabrala nějaký blbý směr a moc se loudá.....Už aby bylo po ať můžu taky posedět na vajíčkách 😀 😀 😀 😀 😀

olinkak
16. srp 2012

@saurer jasan, doufám, že mi ten optimismus vydrží pár měsíců 😀 😀 😀 a neubije mě neúspěch 😠 😠 😠 😠 a nebo se tady objeví človíček, který mě zase nabije optimismem a bude zase fajn 😀

Pokud muži povídají o sexu ženám, je to sexuální obtěžování.
Pokud ženy povídají o sexu mužům, je to 90 korun za minutu.

olinkak
16. srp 2012

@a.n.e.t.t kde jsou ty knedlíčky????skoro čas obědu a já mám hlad jak somálec 😀 😀 😀 😀 😀 A myslím, že bych vyloudila i pohled jak náš pes 😀 😀 😀 😀 😀

saurer
16. srp 2012

@olinkak 😀 😀 človíček určitě bude, s tím optimismem to možná bude někdy trochu horší, ale to se taky poddá 🙂

olinkak
16. srp 2012

😀 😀 😀 😀 tak tento mě taky pobavil 😀 😀 😀 😀
Inzerát: Chceš se vystříkat na moje pětky? Pošli 500,- Kč a já ti obratem pošlu mojí Žákovskou knížku.

olinkak
16. srp 2012

😀 😀 😀 😀 Dva se spolu milují.
Žena začne muži přejíždet ve vlasech a on na to: "Co děláš?"
"Ale hledám rohy, protože miluješ jak ďábel."
Po chvíli začne to samé dělat muž a žena se ptá: "Taky miluji jak ďábel?"
"To ne, ale jsi těžká jako kráva." 😀 😀

olinkak
16. srp 2012

tak a poslední dnešní ranní poezie 😀 😀 😀 😀 Plavou dvě spermie. Jedna se ptá: "Kdy už budeme ve vejcovodech?"
"Klídek kámo, klídek," povídá druhá, "zatím jsme jen u mandlí."

ddanda
16. srp 2012

@olinkak teda kam ty na to chodíš 😀😀😀

olinkak
16. srp 2012

příhodné k našemu tématu 😀 Manželé by chtěli mít děcko, ale nějak se jim to ne a ne podařit. Manžel často jezdí na služební cesty. Jednou se takhle vrátí o den dřív a načape ženu v posteli, pošťák klečí s hlavou v jejím rozkroku. A manžel na něj začne řvát: "Tak já se snažím mít děti a ty mi je sem chodíš žrát?!?!"

olinkak
16. srp 2012

@ddanda Tak snažím se sebe i vás tady rozptýlit, jelikož už jsem zase po páte na startu 😠 😠 😠 😠 Tak se na to snažím nemyslet a smích je nejlepší lék 😀 😀 😀 😀 Život je jak divadlo, člověk v něm musí hrát, iidyž srdce kvácí, ústa se musí smát 😀 😀 😀 😀 😀

ddanda
16. srp 2012

@olinkak však to jenom chvaluju, sem s dalšími vtipy 😉

olinkak
16. srp 2012

hej tak tento je dlouhý, ale dost dobrý závěr 😀
Matka má tři dcery a všechny jsou ještě panny. Všechny tři mají svatbu krátce po sobě. Protože se jejich matka trochu obává, jak si poradí s prvním sexuálním zážitkem, řekne jim aby poslali pohled ze svatební cest a nějakým diskrétním způsobem sex popsali.
První dcera poslala pohled z Havajských ostrovů. Byl tam napsáno jen NESCAFÉ. Matka nejdřív nechápala, ale pak běžela do kuchyně, vzala balení kávy a četla... DOBRÉ DO POSLEDNÍ KAPKY. Trochu se začervenala, ale byla spokojená.
Brzy přišel druhý pohled z Vermontu. Opět krátká zpráva. BENSON and HADGES. Matka šla rovnou do obýváku, kde vzala manželovi cigarety a čte.... EXTRA DLOUHÉ, KING SIZE. Opět se začervenala, ale byla spokojená.
Po měsíci přišla třetí pohlednice od nejmladší dcery. Na pohlednici bylo roztřeseným písmem napsáno BRITISH AIRWAYS. Matka běžela opět do obýváku, kde sebrala prospekt a čte... TŘIKRÁT DENNĚ, 7 DNÍ V TÝDNU, VŠEMI CESTAMI.

a u tohoto jsem se taky řechtala 😀 😀 😀
Hrozně ošklivá babka, plná bradavic, křivé zuby, ekzém, si vykračuje lesem a na rameni má sovu. Potká pohledného mládence a povídá: "Panáčku, když poznáš, co mám na rameni za zvíře, tak ti dám!"
Mládenec zezelená děsem a vykřikne: "Krokodýl!"
Babka se usměje a řekne: "No, není to úplně přesně, ale já ti to uznám!"

ddanda
16. srp 2012

@olinkak ty jsou taky suprový oba dva 😀😀😀

jane_s
16. srp 2012

@olinkak Tak doufam, ze se brzy doloudá potvora jedna 😀 😀 😀 ach jo bejby, to je pořád takovej kolotoč věčnýho čekání vid? 😀 😀 a nedej bože se s chlapem v plodném období pohádat, tak je vůbec vymalováno 😀 😀

olinkak
16. srp 2012

@jane_s 😀 😀 😀 Njn můj drahý pro jistotu první měsíc v mých plodných dnech pařil na motosrazu 😠 😠 😠 😠 takže ten měsíc se nedá ani počítat, tak se nemůžu divit, že nic, když to tak lajdá 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jane_s
16. srp 2012

@olinkak My měli celkem tak 6 pokusů, jenomže dvakrát bolest při cystách, nic z toho a jednou bolest po dobrání HA, to se fakt nedalo nic dělat, takže máme za sebou tak maximálně 3 nosné pokusy 😀 😀 😀 teď bude 4., tak uvidíme, ale už tomu moc nedávám, moje šťastné číslo je 7, tak to potěš koště, to si ještě počekáááám 😀 😀 😀

a.n.e.t.t
16. srp 2012

@zuzana_ka my už se snažíme třetí měsíc, ale tentokrát tomu moc nevěřím 🙄