Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

olinkak
16. srp 2012

dobrý článek sice mimo téma, ale dobrý ...http://phoenix-povidky.webnode.cz/news/postelov...

olinkak
16. srp 2012

a tady ještě jedna vtipná http://www.anetka.cz/eroticke-povidky/phiktivni... no a už se s váma nekamarádím, tady stále nikdo není.... 😠 😠 😠 😠 Trpím tady samomluvou a to mě neba...tak zatím pa 😉

ivcacekb
16. srp 2012

tady nikdo není?Už mám uvařeno, peru a půjdu venčit, na dobrou noc zavolám prďolovi....bolí mě břicho, takže zítra su asi jasná, na 99% to vždy dostávám ráno...

olinkak
16. srp 2012

@ivcacekb Jsem tady, teď už tedy z postele ne z práce😀 Vypadá to na Merry??? Já se jí nemůžu zbavit je nezvykle dlouhá a přišla brzy ☹Ani test co jsem původně chtěla dělat tak vzdávám, je to víc jak jasné, žádná Mallorská fazole není...kašlu na to ...chtěla jsem suvenýr... 😠 😠 😠

zuzana_ka
16. srp 2012

se tu pěkně rozjela diskuze😀 chvíli mi to trvalo než jsem to stačila přečíst

olinkak
16. srp 2012

Tak a je to v prdeli, teď jsem si počítala další plodné dny a ovulace mi vychází kolem 30-31.8. A to drahý bude zase v trapu...takže to opravdu to mimčo nebude nikdy 😠 😠 😠 😠 No když nemůže mohamed k hoře musí hora k mohamedovy asi si na sex za ním přijedu a hotovo 😖

olinkak
16. srp 2012

@zuzana_ka Ahojky jj, já tady trošku občas trpím samomluvou 😉 😉 😉 vtípky a tak

ivcacekb
16. srp 2012

@olinkak bude jiný, někdy je to tak lepší, já teď měla trable s těmi moudráky a léků se moc v těhu nemůže, navíc, co mi doktor napsal taky ne, tak jsem si říkala, že když to na jednu stranu dostanu, bude to možná lepší, i když bych si přála být těhulka, no a taky jsem se dnes objednala na gyndu, termín mám až na konci října a za 14 dní dnů jdu na další thajskou masáž, tak se aspoň zrelaxuju, a s budoucím manžílkem půjdem v září na Radůzu, tak se moc těšíme, tak to třeba dopadne po ní 😀

ivcacekb
16. srp 2012

@olinkak buď v klidu, plno ženských otěhotnělo mimo plodný dny 🙂 a navíc, jestli to teď dostanu, tak v tom pojedem spolu 😀, holky už jsou mimo a aspoň budu mít termín s někým podobný

ivcacekb
16. srp 2012

@zuzana_ka tady ještě bude veselo, to ti povidám 😀

jane_s
17. srp 2012

@olinkak
@ivcacekb Holky, co si udělat vlastní fórum pro nás co se známe, třeba 20 holek a tam to pořádně rozjet? Myslím tím uzamčená diskuze🙂))) a pro nové jen za zásluhy😀Dd

ivcacekb
17. srp 2012

@jane_s taky mě to napadlo 😲 , tak jak to včera vypadalo, že to dostanu, tak ani ťuk, to su zvědavá, jestli zpoždění bude pár dnů nebo měsíců 😀

zuzana_ka
17. srp 2012

@olinkak s tím, že bude manža v trapu by ti mohl pomoct fakt, že manžův genetický materiál v těle ženy chvíli vydrží, tak zkuste skočit na to těsně před tím než odcestuje 😉

zuzana_ka
17. srp 2012

chtěla bych poprosit o radu, ráno mi můj doktor gynďa poslal e-mail s tímto:

Laboratorní vyšetření - ? (07.08.2012, 10:30):
cytologie (REPT_CYTOVYS_DTP) Text>>
ZÁVĚR: ASC-US
STĚR: Uspokojivý
JINÉ ZMĚNY: Výrazné reaktivní buněčné změny způsobené zánětem, metaplázie
včetně nezralé,atypické bb.
Smíšená flóra

DOPORUČENÍ: léčba a kontrola za 4-6 měsíců


Mám se nějak znepokojovat????

zuzana_ka
17. srp 2012

byla jsem na preventivce a mám se objednat až za půl roku na cytologii.....

iret
17. srp 2012

ahojky, zdravím po dovolené, dočíst asi nemám šanci,ale zkusím to 😉 , máme nějaké pozitivní zprávy o těhulkách??

@zuzana_ka myslím,že by ses bát neměla, zánět je ok, chtějí tě hlídat,aby se to neměnilo, předpokládám,že je to stěr z čípku, toto mívá hodně žen a kdyby se jim to někdy dál nezdálo,max. by ti doporučili konizaci (je to fakt hodně malý zákrok) a bývá pak pokoj, každopádně buď určitě v klidu 😉

zuzana_ka
17. srp 2012

@iret sem si říkala, že kdyby to bylo něco vážného, tak by mě chtěl vidět hned na ne až v prosinci... a nevím ani, že jsem měla nějaký zánět 😒 Já jsem strašně nedůvěřivá vůči doktorům ☹

Jinak jsme tu zatím všechny na čekací listině na 2 //

iret
17. srp 2012

@zuzana_ka já taky vše,co mi zjistí,hned prověřuju, úplně tě chápu..... o zánětu vědět nemusíš,ten si tam probíhá sám (měla jsem to před asi 8 lety podobně, byla jsem na konizaci a právě též reakce těla na zánět, od té doby mi čípek hlídá mudr. více, stále stěry a stále už v pohodě), každopádně bych na kontrolu šla po 4 měsících

a s // jsem doufala,že to tu bude veselejší! doufám,že na mě nechcete čekat do podzimu!!!! jsem smířená s tím,že budu poslední 😀

zuzana_ka
17. srp 2012

@iret poslední určo nebudeš, začali sme se snažením teprve před měsícem takže předpokládám, že to ještě nějaký měsíc budeme muset zkoušet. Dnes nad ránem jsem už nemohla spát tak sem přemýšlela, jak to nejlépe zkloubit s penězma z rodičovské a platem, protože já jsem zrovna čerstvě odbakalářovaná a nemám nic odpracováno, takže si nebudu moct vybrat délku mateřské, takže možná půjde přítel na mateřskou 😀 😀 😀 nebo si zahraju na nepřizpůsobivou občanku a půjdu na sociálku 😀

zuzana_ka
17. srp 2012

Jinak jak jsem tu včera dávala otázku, jak pozitivní test oznámit tatínkovi, tak to asi udělám tak, že mu pošlu mms s fotkou testu a dopíšu "dobrá práce tatínku" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak aby mu to došlo, když bude v práci

iret
17. srp 2012

@zuzana_ka a přítel by na mateřskou šel? ty teda máš práci- a to bys nechala malé fakt s taťkou? asi by byla lepší ta druhá varianta,ne 😀

zuzana_ka
17. srp 2012

@iret musela bych to risknout a nechat ho s tátou 😀 😀 😀 😀 když půjdu na mateřskou já tak dostanu z rodičovské 3800 kč plus to, co si vybrečím na sociálce a to asi nebude moc.

iret
17. srp 2012

@zuzana_ka
jinak gratuluju k Bc. 🙂 a ta mms je dobrý nápad!!!!!!!!!! musím do té doby ověřit,zda manžovi ty mms chodí, my si jen voláme a on mms určitě nevyužívá......každopádně je to nápad dobrý a bude to něco jiného,než minule!
(jinak poprvé manžel neznal těhu testy a stále nechápal,co mu to ukazuju, a pak ptal se,co je s naším kocourkem,když četl oslovení tatínku (bylo to naše první dítě), pochopil to vše asi za minutu možná dýl 😀 -no taky byl půl druhé ráno a byl po flámu 😀 )

iret
17. srp 2012

@zuzana_ka no to teda moc nebude :-/ a ty už máš práci - a dobře placenou,aby to za to stálo? to je super, a tatínek nemá tak dobře placenou,že se jí klidně vzdá? každopádně vám toto rozhodování nezávidím 😖

zuzana_ka
17. srp 2012

@iret
chlapi jsou někdy hodně natvrdlí. Raději se utvrdím, že opravdu zná TT než mu to pošlu aby nechodil s mobilem po firmě a neptal se všech co to je na tom obrázku 😀 😀 😀

zuzana_ka
17. srp 2012

@iret co se týče práce, tak on dostane cca dvacku za měsíc. Zkouším hledat práci v Siemensu jako technolog na obrobárně a kdyby to vyšlo tak bych se té práce nechtěla vzdát a měsíčně bych si vydělala stejně jako přítel. Navíc on pracuje každý den min 10hodin dostane zaplaceno jen za 8 hodin, takže si aspon na mateřské odpočine🙂

iret
17. srp 2012

@zuzana_ka jj,ověřit to je určitě dobrý 😉
a s prací teda moc držím palce,aby to vyšlo!!!! 😵

a.n.e.t.t
17. srp 2012

@jane_s včera jsem byla unavená i já, pomáhala jsem mu s tou šachtou, takže jsem vozila maltu a podávala mu ji do šachty, fakt makačka, ale snaženíčko přece jen bylo 😉 😀
@ivcacekb vy spolu nebydlíte? budete se k sobě stěhovat až do novýho, jo? a co když se povede to miminko, nebo už dostavujete a mimčo vyjde do domečku 😉 ?

a.n.e.t.t
17. srp 2012

@olinkak ty víš přesně kdy máš ovulaci? Protože jestli ne a jen to vypočítáváš podle nějakých kalkulaček, tak ovu můžeš mít úplně jindy, některý ženský ji mají i hned po MS jiné zase těsně před další MS 😉
@zuzana_ka až bude mít // tak to asi nebudu oznamovat nějak speciálně, prostě normálně mu řeknu, budeme mít miminko 😉 , ale teda já naopak si počkám až budeme spolu, mobilem bych mu to nechtělo posílat, přijde mi to neosobní, nikdy neřeším důležitý věci přes mobil 😅 .

jane_s
17. srp 2012

@a.n.e.t.t No super😀DD my naštěstí předevčírem ano, včera přišel manžel totálně KO😀DD a tak jen umýt a spát, ale dneska ho to nemine🙂) a už se moc těším na víkend, co máte v plánu beru?😉 Kromě sexu samozřejmě😀