Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

ivcacekb
17. srp 2012

@a.n.e.t.t mimčo už by určitě mělo vyjít do domečku 🙂 a zatím budeme bydlet zvlášť, i kvůli práci + to bydlení než bude.

zuzana_ka
17. srp 2012

@a.n.e.t.t Já jsem strašnej trémista a určo bych mlela páté přes deváté, kdybych mu to oznámila až budeme spolu, proto mu to raději pošlu v mms, navíc by ho to potěšilo v práci. Už ho vidím, jak nadává na práci, na zákazníky a prostě naštvanej na celej pracovní den a najednou mu dojde taková potěšující zpráva. Jediné, co mě mrzí je, že neuvidím jeho vyjevenej výraz 😀 😀 😀 😀

a.n.e.t.t
17. srp 2012

@jane_s 😀 😀 tak my pořád děláme tu blbou šachtu, pěkně to trvá 😠 , ale v sobotu jdeme k sestře, měla narozky, tak bude oslava, už se těším 🙂 a co vy?

olinkak
17. srp 2012

@jane_s Ahojky s tím uzavřeným fórem souhlasím, jinak za vás žádné postelové trapasy asi nevymmámím, se každý bojí kdo si co může přečíst, tak by jsme tam byly sami a bylo byto lepší...jsem nějak zmatená z mé Merry, čekala jsem že bude tak jak vždycky 5 denní a nic...3 dny jen špinění a 3 dny slabé krvácení...a dnes útrum...nechápu to ☹ podbřišek mě pořád bolí, jako by to mělo vypuknout znovu...nevím...přemýšlím nad zánětem močáku...nebo něčeho jiného...Prostě nevím co jsem si z dovolené přivezla...a asi to nebude nic příjemného 😠 😠 😠 😠 protože tohle není normální 😠 😠 😠 😠
@a.n.e.t.t JJ, ovulaci vím naprosto přesně...// na ovu testu mi to na dovči potvrdily a taky bílek, a čípek vzadu...takže příznaky všechny a ověření lakmusovým papírkem, termíny podle kalkuly jsem měla pro jistotu 3 kdybych blbě odhadla začátek Merry, protože špiním před ní...no a uhodla jsem, první termín ovu byl správný a dokonce jsem použila jen 2 testy 😀 😀 😀 Takže své tělo bych řekla že znám docela dobře...Ale teď ty bolesti v podbřišku krátká Merry ...no prostě něco je blbě....zánět...nebo fakt nevím...necítím se dobře...A ten tlak v podbřišku je nepříjemný 😝 😝 😝 😝 jsem myslela že Merry bude silná a že bolení přejde, jako vždy...Merry byla slabá a skončila a bolavý podbřišek zůstal...nechápu...sice na záněty jsem nikdy netrpěla...ale kdo ví co si člověk může dovézt z moře... 😨

olinkak
17. srp 2012

@zuzana_ka To sice jo, jenže nejdýl 3 dny a on odjíždí v pondělí a mě Ovu vychází na pátek 😖 😖 😖 😖

jane_s
17. srp 2012

@olinkak A dělala sis test?? Třeba jsi v tom, odpovídá to tomu špinění a konec beru..🙂 Já bych otestovala, přece se nebudeš třeba zbytečně trápit tím, že si něco někde chytla a přivezla😉

olinkak
17. srp 2012

@ivcacekb Tak super, nasaď velké tempo a utíkej před Merry ať tě mrcha nedohoní 😀 😀 😉 😉 😉 😉

olinkak
17. srp 2012

@jane_s No test jsem nezkoušela nějak mi to přijde zbytečné, těhu to se mi nezdá...špinění, slabé krvácení...no to tak možná mimoděložní 😠 😠 😠 😠 kvůli těm bolestem 😖 😖 😖 😖 Ještě počkám, třeba mě to přejde... 😉 😉 😉

olinkak
17. srp 2012

@jane_s Jak teda, uděláme tu soukromou skupinu??? Já bych byla pro 😀 😀 😀 No akorát já nevím jak se to dělá ???!!!??? Vždycky jsem se jen někde připojila, nebo mě holky pozvaly...A jak to nazveme ??? IKřížíme plány krvavé Merry ???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neee vtip 😀 😀 😀 😀 A propó měla bych sem přidat jeden co mě včera pobavil 😀 😀 😀

olinkak
17. srp 2012

Proč Bůh stvořil muže?
Protože vibrátorem žena zahradu neposeká. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivcacekb
17. srp 2012

@olinkak já dostala první menses po vysazení HA v červenci se 14 denním zpožděním a silné krvácení trvalo jen dva dny a nic, nikdy jsem to taky tak neměla, dneska jsem to měla dostat, břicho mě bolí od včerejšího večera, kdy jsem myslela, že porodím, takže jsem počítala, že to ráno bude tutovka a nic, vůbec, podbřišek mě bolí furt, tak uvidím ještě zítra, nemáme to jednoduchý

jane_s
17. srp 2012

@olinkak No tak dej pak hned vědět ano? Myslím na Tebe, třeba to vyšlo jako, nesečkuj hned 😀 😀 😀 A jinak jsem taky pro, postupně tady napsat všem holkám, nebo i z jiných fór, které jsou super a rádi debatuji, aby se přidali, klidně to zařídím🙂)) napíšu adminovu, jak udělat uzamčenou skupinu co ty na to? Existovala by tam i tabulka, kdo je jaký DC a atd🙂

ivcacekb
17. srp 2012

@jane_s a budem tam řádit 😀 😀

jane_s
17. srp 2012

@ivcacekb To si teda piš že jo😀 jako za mlada😀

olinkak
17. srp 2012

@ivcacekb Jenže já HA brala naposledy před 5 lety 😀 😀 😀 😀 a Merry mám naprosto pravidelnou...teď je nějaká vygumovaná, možná je to i z toho letadla 😖 😖

olinkak
17. srp 2012

@jane_s Jo to by bylo úplně super 😀 😀 😀 A ta tabulka je taky super nápad... 😀 😀 Zítra ráno si udělám test, ať vyloučím jednu příčinu a asi se objednám na prohlídku jestli mě to bolení do týdne nepřejde 😉 😉 😉

ddanda
17. srp 2012

@jane_s Jani soukromou skupinu si vytvoříš sama v sekci soukromé diskuze - vytvořit soukromou diskuzi a tam pak postupně přidávat členy.

jane_s
17. srp 2012

@ddanda No neboj se beru, ty tam budeš jako hlavní poradce😀 doufám, že mě neodmítneš, aby si tam byla taky lásko😉

kopretina22
17. srp 2012

Ahoj holky, nějak vás nestíhám, vy toho vždycky tolik napovídáte 😀 Co tak tady čtu,tak jste tady taky stavitelky domečků 🙂 My jsme se stěhovali před Vánocemi a teď děláme úpravy kolem domku,takže i když očekávám v těchto dnech ovu, tak je můj drahý totálně K.O. a na nějaké radovánky to (výjimečně) moc nevypadá 😀 Dneska je čeká vykopání stromu,který je přímo na hranici a brání další výstavbě plotu,což bude pěkná makačka 😒
Jinak bych se přimlouvala za soukromou diskuzi - radši sem moc nepíšu, protože je tady hodně zvědavých známých 😉 a v soukromé by to bylo super 🙂

kopretina22
17. srp 2012

@olinkak Podle mě to může být tím letadlem....a nebo těhu 😎 záleží,jeetli jsi krvácela (čistá krev) a nebo jen špinila...

oezde
17. srp 2012

Ahoj, taky jsom pro sopukromou...

a.n.e.t.t
17. srp 2012

@olinkak tak to máš super, že prostě víš, kdy máš ovu, to já budu muset ještě chvíli tápat, než si to vyzkumám, do konce orku času dost, prostě do konce roku to musí vyjít 😎 , a s tou MS, víš jak, ženské tělo je záhada, já vysadila HA před 2,5 roku a měla jsem to pravidelně 26,27 a teď poslední cyklus jsem měla 32 😕 , pro mě taky šok. A pro tu soukromou skupinu jsem taky 🙂

olinkak
17. srp 2012

@kopretina22 No právě, že taková čistá krev jako normálně to nebyla, ani ze mně nešly ty sraženiny co normílně, ani to nebylo silné...říkám, že to bylo divné...znám se docela dobře...teda myslím...a ten tlak v tom podbřišku je prostě fakt...může to být cokoliv... 😖 😖 Testem se zítra vyloučí těhu a pak asi půjdu k doktorce ..Ať se na mě podívá 😉

olinkak
17. srp 2012

@a.n.e.t.t víš nejlíp se to pozná pár dní před ní, to už jsem vypozorovala dřív, kdy jsem si říkala sakra co to jako je...ten hrudkovitý bílý zvlhčovadlo při sexu...a pak až teď jsem se dočetla že se to objevuje 2-3 dny před ovu a pak se dá ještě sledovat čípek..to jsem taky zkoumala 🙂 🙂 🙂 je fakt, že při ovu jakdyž lehce ustoupí dozadu, aby ti motorkáři mohli kupředu🙂 No já jsem od přírody zvídavá...tak se stále něco dozvídám a přiučuju se 😀

jane_s
17. srp 2012

ZALOŽILA JSEM NOVÉ FÓRUM PRO NÁS HOLČIČKY, KTERÉ SE AKTIVNĚ SNAŽÍME, JE TO FÓRUM UZAMČENÉ, V PLÁNU JE VYTVOŘENÍ TABULKY, JAK NA TOM KTERÁ JSME, DENNÍ AKTUALIZACE. POKUD SE CHCETE PŘIDAT, PROSÍM NAPIŠTE MI DO SZ: VÁŠ NICK, JAKÝ DEN CYKLU JSTE A KOLIKÁTÝ CYKLUS SE SNAŽÍTE😉 VĚŘÍM, ŽE SE BUDEME ROZRŮSTAT A BUDEME SLUŠNÁ PODPORUJÍCÍ SE BANDA😉

olinkak
17. srp 2012

Jak muž nejjistěji spáchá sebevraždu? Skočí ze svého ega na své IQ. 😀 😀 😀 😀 😀

olinkak
17. srp 2012

@jane_s Super Janinko už jdu na to 😀

jane_s
17. srp 2012

@olinkak Jupíííí, první vlaštovka🙂))

jane_s
17. srp 2012

@a.n.e.t.t
@oezde
@kopretina22
@ivcacekb
@zuzana_ka ZALOŽILA JSEM NOVÉ FÓRUM PRO NÁS HOLČIČKY, KTERÉ SE AKTIVNĚ SNAŽÍME, JE TO FÓRUM UZAMČENÉ, V PLÁNU JE VYTVOŘENÍ TABULKY, JAK NA TOM KTERÁ JSME, DENNÍ AKTUALIZACE. POKUD SE CHCETE PŘIDAT, PROSÍM NAPIŠTE MI DO SZ: VÁŠ NICK, JAKÝ DEN CYKLU JSTE A KOLIKÁTÝ CYKLUS SE SNAŽÍTE VĚŘÍM, ŽE SE BUDEME ROZRŮSTAT A BUDEME SLUŠNÁ PODPORUJÍCÍ SE BANDA

olinkak
17. srp 2012

@jane_s Jsem se trošku zasekla, měla jsem telefon ohledně pohovoru na nové zaměstnání, tak jsem to řešila, ale už jsem to dokončila 😀 a jsem zpět 😀 😀 😀 😀