Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

jane_s
14. črc 2012

@petulinda75 I Tobe strasne moc stestiiiii😉 urcite si k vam miminko najde brzy cestu uvidis😉 at vyjde snazenicko a musis nas informovat ju?😉

valea
14. črc 2012

Ahoj holky, tak dušík nám krásně sílí! Mám obrovskou radost, snad bude vše v pořádku 🙂

axonka
14. črc 2012

@jane_s Ahoj, mas pravdu, nebylo to jednoduche, ale cas vsechno spravi a uz je mi lepe. Zatim jsem schopna z toho vseho se jen vypsat, mluvit nemuzu, to hned brecim 😔 Ted vzhlizim k zari a tesim se na dalsi snazenicko, ted mame mesic zakaz milovani, pockam na MS v srpnu a v zari a pak hned sup na to 😉 😉 Jen aby cyklus slapal jak mel..... Anebo to zkusime hned po te MS v srpnu???? Uvidime co rekne doktor.....

axonka
14. črc 2012

@valea gratuluji a preji aby vse bylo v poradku 🙂

jane_s
14. črc 2012

@valea juuuu..no to je proste skvelyyyy..velka gratulace😉 uzivej si toho krasneho pocitu a at je vse hlavne v poradku🙂

jane_s
14. črc 2012

@axonka to utece jak voda a nez se nadejes..bude tady zari..cas leti neskutecne rychle..tak at se zadari a at najdes na TT // co nejdrive😉 ja se uz taky nemuzu dockat dalsiho snazenicka😉

axonka
14. črc 2012

@jane_s A jak jsi na tom ty? Snazite se o prvniho drobecka??

jane_s
14. črc 2012

@axonka ano ano presne tak..o prvniho teprve😉 bydleni mame..mam skvelyho chlapa..po svatbe..zkratka nic nam nebrani a uz se moc tesime. Mame za sebou 3 snazeni a ted nas cca za 14 dni ceka dalsi..tak uvidime😉 neni to sranda..kdyz slysim ty pribehy..dcera od me zname porodila mrtve miminko tyden pred terminem..jsou to hrozne tragedie..
Ale my musime byt pozitivni a ono to vyjde ze jo?

axonka
14. črc 2012

@jane_s To je jasne 😉 , pozitivni mysleni je zaklad 🙂 🙂 . Preji ti, aby to vyslo a vsechno bylo v poradku. A jak to snazilkovani prozivas? Resis nejake ovulacni testy nebo BT?? Ja si poprve na netu spocitala ovulaci dle posledni MS a v ty dny jsme se snazili a vyslo to....napoprve 😉 . Ted to taky tak urcite bude......

valea
14. črc 2012

@axonka
@jane_s
Moc děkuji 🙂 Ani jsem nedoufala, že to opravdu vyjde takhle hnedka napoprvý. Teď ještě počkat, až ta druhá čárka zesílí a budu volat dr. Po kontrole uz budu klidnější 🙂

axonka
14. črc 2012

@valea To je skvele, moc ti to preju a tak trochu zavidim 😉 . Urcite bude vse v poradku 😉 😉

valea
14. črc 2012

@axonka
Však se taky brzy zadaří, určitě, uvidíš 😉 Všechny jak tady jsme budeme dřív nebo později pyšné maminky 🙂

axonka
14. črc 2012

@valea Musi!!!!!! ted jen se dat po tom potratu do kupy a vesela hura na to pokus cislo dve 😉

jane_s
14. črc 2012

@axonka tak to jste meli uuuuzasny stesti..ja jsem minule zkusila OVU testiky a ted je chci jeste zkusit. Ale jsem v klidu..moje kartarka ke ktere jezdim kupu let mi uz dva roky po sobe rekla ze to bude kolem zari😀 tak si pockam na to zari a to by bylo aby nebylo ze?😉 ale to vecny cekani je na budku..Tobe at to taky vyjde..at jsme podobne a resime spolecne klidne i ty prdiky😀😉

jane_s
14. črc 2012

@valea to je fakt bomba ze vam to vyslo takhle hned..ja uz chci takyyyyy😉 neboj..carka bude silet a nez se nadejes vyleze i pupicek😉 kdy pujdes k dr.? dej pak vedet jasan? Myslim na Tebe😉

axonka
14. črc 2012

@jane_sjojo byla to klika.....a tak trochu sok 😅 Ja jsem si pri prvnim tehulkovani taky koupila sadu ovu testiku a dve sady tehu testiku, doufam, ze je jeste letos vyuziju 😉 . Ja jsem byla taky u kartarky, ta mi sice rekla, ze moje tehu bude v poradku (coz se nepotvrdilo), ale zaroven videla chlapecka a holcicku.....takze 😉 😉

valea
14. črc 2012

@jane_s
No pokud vše půjde jak má, tak jí budu volat v průběhu příštího týdne, uvidíme, kdy mě pak objedná. Žádné zkušenosti s tím, kdy je ideální doba na kontrolu u dr. nemám, takže nezbývá, než to nechat na ni. Ale ona je opravdu profík, takže jí 100% věřím.

jane_s
14. črc 2012

@axonka hmmmm tak to jsem zvedava😉 no hlavni je aby to uz dopadlo..😉 drzim moc pesticky a doufam ze se budeme informovat. Ja uz radsi s nicim nepocitam..treba budu prekvapena😉 mela jsem do ted syndrom vsugerovavani priznaku😀 a vzdycky z toho byla MS🙂

jane_s
14. črc 2012

@valea to je hodne dulezite verit lekarce..tak pak podej info kdy tam jdes..budu drzet pestcky at Ti ti potvrdi a muzes se poradne radovat kocko😉

axonka
14. črc 2012

@jane_s taky se nechci na nic upinat, ale jde to tezko. Kdyz clovek neco moc chce, tak nemysli na nic jineho 😅 . Mylsim, ze ta dovolena nam pomuze, citim, ze potrebuju zmenu prostredi..... Drzim ti palce, treba se sejdmeme v diskuzi se stejnym terminem 🙂 🙂.Musime verit 😉

a.n.e.t.t
14. črc 2012

@valea krásná čárka, ta druhá už jde moc pěkně vidět, velikou gratulaci posílám 🙂

@jane_s já jsem byla taky u kartářky, loni v srpnu, hlavně jsem tam šla kvůli práci, ale ona povídala tak o všem a řekla, že budu mít tři děti 😀 a že první už vidí, že to bude v blízké době a ještě před tím říkala, že její věštby jsou tak v rozmezí kolem roku, co se stane a nestane, že dál to nejde moc vidět (jakože přesněji, ty tři děti tam budou, ale kdy to už nedokáže říct) a za měsíc to bude rok co jsem u ní byla, tak to prostě musí vyjít 😀

jane_s
14. črc 2012

@a.n.e.t.t To joooo😀 to vyjde, neboj se ničeho..mě právě řekla že to vidí s početím od 7. do 10. měsíce🙂)) tak jsem zvědavá..původně jsem tam taky jela kvůli práci😀 ale tak když už řekla, ať se ptám, tak jsem se zeptala na mimi, to člověku nedá že? Tak hooodně moc štěstí, snad se ty naše čarodejničky trefily že?😀

jane_s
14. črc 2012

@axonka Ano ano přesně tak, chce to věřit a ono to vyjde.. dovolená je na to ideální, drinky, sluníčko, relax..to je prostě lék na duši a psychiku a pak to půjde samo uvidíš😉 Tak koukej informovat jak to jde a už se těším na // na TT😉 A kam razíte na dovču?😉

a.n.e.t.t
14. črc 2012

@jane_s ta moje kartářka byla taková tajemná 😀 , ona po mě chtěla jen datum narození a jestli jsem vdaná nebo svobodná, nic víc, já jí ani neřekla, že jsou problémy v práci, že chci mimi, ona o tom všem začala mluvit sama, já byla vyvalená 😕 😀 , ale tím spíš jí věřím 🙂

jane_s
14. črc 2012

@a.n.e.t.t 😀 tak to na mě se podívala a říká: "vy toužíte po miminku že"😀 tak si říkám sakra ona ví zase všechno😀 prej to bude holčička a nejdýl se to podaří 10. měsíc..tak to pak pojedu reklamovat, jestli to nedopadne😀 Ona je ale vyhlášená, fakt jako ví všechno, až jsem koukala🙂))) Je dobře že jí věříš, nemá cenu chodit ke kartářce a už dopředu nevěřit a říkat si "blablabla tak se vykecej babo"🙂))

koolombina
autor
14. črc 2012

@valea vau, moc gratuluju k úspěšnému snažení, máme tu první prázdninový úspěch🙂 Koukala jsem, že jsi testovala hned první den vynechání, to už si něco tušila? Nějaké příznaky?

Já trošku bojuju s časem🙂 Snažím se tulení naplánovat v plodném období obden, nicméně MM to takhle nepodávám, prostě jako normálně že? Jenže nám toho vlezly nějaké hospody, večerní akce a ranní vstávání do práce a stalo se že 11 až 13 DC nebylo nic a já z toho byla na nervy...🙂 Nějak sem se do toho snažení moc vžila🙂 Příští měsíc si koupím ovulační testy, abych nebyla ve stresu, že jsem něco propásla.

jane_s
14. črc 2012

@koolombina Vůbec to takhle nesmíš řešit kočko..prostě se pomilujte až na to bude chuť a čas, nemá cenu to hrotit, to by pak stejně nedopadlo..nesmíme to dělat jako továrny na děti, ale proto, že se chceme mazlit jasan?😉 Takže prostě si to užívej v době, kdy na to bude chuť a náladička a ono to dopadne uvidíš! 😉

a.n.e.t.t
14. črc 2012

@jane_s přesně tak, napsala jsi to úžasně, stejně tak si to myslím i já 🙂 , až to nejvyjde tak čtvrtý, pátý měsíc, tak bych to začla už asi i počítat a měřit ovu, ale zatím si to "jen" užíváme 😀

sabisek
14. črc 2012

Holky 21DC, je mi zle, zvracela jsem rano a jsem strasne unavena, tak bud 😅 a nebo mam jenakou virozu... ☹

koolombina
autor
14. črc 2012

@jane_s jj, já si to naštěstí uvědomila a už to tak nehrotím. Bohužel trpělivost není mou silnou stránkou. Trošku se s tím veze i to, že bych ráda vypadla z práce 😀 Musím si najít ještě jinou zábavu než koníka (je to droga), od září začínám po letech zase chodit zpívat do sboru, tak už se těším 😉