Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

medria
17. črc 2012

@koolombina možnost sklepa taky zvažuju, tam je to schodů pár, ale sklep máme hodně studený, takže aspoň ze začátku bych vynášela určitě i korbičku, přece jen si neumím představit dávat dítko byť ve fusaku do vymraženého kočáru.

jinak já jsem taky pro bytelnější čtyřkolky, mám v plánu kočár hodně využívat nejen po městě, takže budu potřebovat něco, co dost vydrží 😉

holky, to jsou krásné starosti, že ???

koolombina
autor
17. črc 2012

@medria no to máš pravdu. On ten sklep nemá ani moc dobré klima, ale moc jiných možností nemám. Ještě nějaké holky psaly, že nechávaly kočár v kufru auta, tak kdyby byl kočár jednoduše rozkládací, tak by to možná šlo kombinovat se sklepem🙂 Já ještě nejsem moc zběhlá, nevím třeba pořádně jaký je rozdíl mezi sportovním kočárem a golfkami🙂 Ale na podrobnosti budu mít 9 měsíců že?

Holky já mám dnes celý den home office, tak sem celkem marná 😝

sabisek
17. črc 2012

Holky, admin mi smazali profilovou fotku, tak jsem ted 'anonymni'. 🙂

jane_s
17. črc 2012

@sabisek Jak tooo? Ono tam asi musíš být sama viď?🙂)) ty si tam byla s manželem myslím🙂))

jane_s
17. črc 2012

@a.n.e.t.t JJ taky jsem to minule kolem OVU hrotili až moc a k ničemu, test krásně pozitivní, ale mršky neměli už asi sílu a tak se nic nedělo😀 ale te´d fakt ob den to zkusíme a uvidí se..taky to nechce manželovi znechutit, že na něj budu každý den tlačit jak továrna na děti že,😀

sabisek
17. črc 2012

@jane_s Jj, s manzelem, ale uz jsem tam sama...

sabisek
17. črc 2012

Fotecka ceka na schvaleni, taky mate ten web dneska takl pomaly?

jane_s
17. črc 2012

@sabisek No jako hroznýýýý, je to pomalý jako šnek🙂)) krásná nová fotka😉

sabisek
17. črc 2012

@jane_s Dik, tri roky stara - stavebni..... Jinak na tomto PC nemam zadne aktualni, tak jsem to vzala jseste z beremka alba...Treba je to tim pocasim 🙂

saurer
17. črc 2012

holky, ještě jeden takovej připitomělý dotaz.... ale kdybych šla teď za doktorem, že chci MS srovnat, musím čekat, až MS budu mít, nebo mi může dát prášky hned? Předtím mi říkal cosi, že mi musí vzít krev, až budu tak třetí čtvrtý den menstruovat, tak teď nevím. Vy mě lámete na tu vyvolávačku, teď zas čekám, jestli dneska podle OVU testu se něco děje nebo ne. Mě z toho asi picne. Nejlepší by bylo, kdybych čekat nemusela a dal mi prášky hned :(

jane_s
17. črc 2012

@saurer A testuješ OVU? Podle testu bys to zjistila raz dva jak na tom jsi..a kdyby byla tak bych počkala a kdyby to bylo negativní, tak bych šla hned k lékaři,fakt nemáš na co čekat kočko!

jane_s
17. črc 2012

Dneska se mi motá od rána hlava, je mi šoufl..být to před MS, tak jsem za to i ráda,ale týden po MS to má za následek max. nízký krevní tlak a to už tak pozitivně neberu.. tenhle den bych zrušila!!!!

jane_s
17. črc 2012

@sabisek Však je krásná tak co😉 ale mě jinak net jde celkem rychle, ale koník se dneska courá jak osel spíš🙂)))

saurer
17. črc 2012

@jane_s dneska jsem si dělala první test OVU..MS jsem měla naposled tak před třemi měsíci. No ale měla jsem tam tenkou čárku, jako kdyby bylo po OVU nebo před ní. Asi mám počkat, co?

a.n.e.t.t
17. črc 2012

@sabisek taky tu zápasím s vložením portrétu, pořád se mi to nechtělo načíst ☹

sabisek
17. črc 2012

@a.n.e.t.t Uz tam jsi 🙂

a.n.e.t.t
17. črc 2012

@saurer právě, že jsi psala, že sis dělala ten ovu test, tak bych asi ještě vyčkala 😉

saurer
17. črc 2012

tak já teda vyčkám 🙂 si připadám, jak nějaká fňukna, ale v životě jsem tohle neřešila a navíc tady s vámi touha po mimi vzrůstá asi o tisíc procent denně 🙂

jane_s
17. črc 2012

@saurer Mrkni do mého alba, testovala jsem OVU, tam je vidět vývoj🙂 ale vyčkej a uvidíš..chuďátko, před 3 měsíci MS☹ neboj, dá se to dokupy, to musí být o nervy vid? Pořád čekat jestli dorazí nebo ne..!!! Tak zkus ještě testovat a kdyby nic tak hned vyraž k lékaři🙂

jane_s
17. črc 2012

@a.n.e.t.t Jééé další anonymní tvářička se změnila na sympaťandu😉

a.n.e.t.t
17. črc 2012

@jane_s děkuji 😀

saurer
17. črc 2012

@jane_s No právě, to čekání je hrozný...ze začátku jsem to řešila, pak vůbec a teď dost intenzivně 🙂 přijde, že jak jsem začala pít ten femigard a včera kontryhelový čaj, že konečně něco jako cítím...jako kdybych to měla brzy dostat...jinak do té doby ani náznak, tak aspoň něco se děje a dneska ten test...aspoň malej krůček někam...ale je to na hlavu 😠

jane_s
17. črc 2012

@saurer No to jo teda, to se nedivím..já jsem kolikrát nešťastná, že to nevyšlo, že přišla MS ale vlastně můžu bejt ráda, že přišla že?🙂 Doufám, že ten problém co nejdříve vyřešíš, oni Ti lékaři pomohou..jen bych s tím nečekala, ať se dlouho zbytečně netrápíš víš? Něco Ti napíšu do IP Ju?

makiska1
17. črc 2012

@jane_s Janičko i vám to vyjde co nejdřív, to je úplně jasné!! 😉 a těším se na // na tvém i mém testíku! MS očekávám, minulý měsíc přišla v sobotu, ale o čtyři dny dřív, tak vůbec nevím, kdy ji čekat... Ale břicho na MS mě bolí už od soboty, a stále nic, jen trochu špinění, dnes jsem zkoušela test, na ani maličký náznak, tak jsem zvědavá, co bude, nezvdávám to! 😀 Co ty, jak ty to teď máš?

jane_s
17. črc 2012

@makiska1 Moc moc držím pěstičky kočko🙂 Tak ať ta mrcha přijde a může proběhnout nové snaženíčko😉 Budeš pak testovat OVU nebo to necháš náhodě?🙂 Já to tentokrát otestuju😀 a pořáááádně😉 Hlavní je, že to nevzdáváme že jo?😉 Já jsem dneska 9DC, takže za týden by měla přijít OVU, tak se na ní připravím a to by bylo aby nebylo😀 Budu Tě informovat a od Tebe taky čekám info😉 My to dokážeme že jo?😉 Levou zadnííííí...

yokralovnayo
17. črc 2012

čaute kočky, možem sa pridať? 🙂 my začíname so snažilkovaním od budúceho utorka 😵 😵 nemožem sa dočkať, čakám už len kedy mi skončí MS ... verím že sa nám to podarí na prvý šup 😅 😀
máme už dcérku, koncom srpna bude mať dva ročky, takže snáď budúce leto jej pribudne súrodenec .. 😎

inak kočky meráte BT?

sjussi
17. črc 2012

Ahoj holky muzu se pridat?zacali sme sice uz v cervnu,coz jeste oficialne prazdniny nejsou ale snad to nebude az takovy problem.Antiko sem vysadila na konci dubna a jak uz sem psala snazit sme se zacali v cervnu.Mame uz 19 mesicniho syna tak by sme mu chteli poridit sourozence 🙂

medria
18. črc 2012

@yokralovnayo
@sjussi ahoj holky, vítám vás mezi náma a přeji pohodové a krásné snažení 😉

medria
18. črc 2012

tak holky jsem dala na vás a ráno udělala test a ... nic ☹ ☹ ☹

MS taky nic, takže opravdu úžasné, ach jo ... doufám, že MS brzo dorazí, nechce se mi to řešit vyvolávačkou 😠

ddanda
18. črc 2012

@sjussi ahojky, vítej. Nejsme tu jen ty, které se začali snažit o prázdninách, neboj 😉