Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

kopretina22
30. črc 2012

@alyssa.anna Míváš pravidelný cyklus?

alyssa.anna
30. črc 2012

@kopretina22 nooo... mívala jsem ale minule se to nějak uspíšilo o den, ale dr mi říkala že i to se dá pořád brát za pravidelný, že je to pořád dobrý skóre 😀

makiska1
30. črc 2012

@kopretina22 já taky piju kontryhelový čaj, ale mě teda chutná 🙂 minulý měsíc jsem ho pila blbě, jako že po ovulaci, takže teď piju jen do poloviny cyklu, a uvidí se 🙂 nechávám louhovat deset minut, mám pytlíkový... jo ale jeden pytlík je na půl litru holky, tak možná proto vám to přijde tak silné? 🙂

kopretina22
30. črc 2012

@alyssa.anna Mně říká doktor,že pravidelný je plus minus 2 dny 😉
@makiska1 To mně první měsíc taky chutnal,ale pak mě to nějak přešlo 😉 Já vím,že je to na 1/2 litru,ale i tak....ale ten sypaný mi přijde lepší

ivcacekb
30. črc 2012

@a.n.e.t.t taky teď piju kontryhelový čaj 😀 a mám sypaný, sypaný čaje jsou vždy kvalitnější

koolombina
autor
30. črc 2012

@a.n.e.t.t mrzí mě že to nevyšlo, vypadalo to fakt nadějně. Tak třeba se zadaří květňátko. Držím palce
@sjussi gratuluju k dušíkovi a těším se na sílící čárku
@jane_s jak to s tebou vypadá? Někam si nám utekla🙂

Holky já budu zítra 33 DC, pokaždé když jdu na záchod, tak se modlím, ať tam ta červená není a daří se mi ji zatím psychicky oddalovat🙂 Mám cykly 29-30 dní, takže ještě to není žádná výhra. Včera v noci jsem si udělala test a byl negativní. Když sem se na něj ještě pro jistotu podívala ráno, tak tam dušík byl, ale bylo to až po třech hodinách od testování! Zítra ráno testnu desítkou a uvidí se... pro jistotu mám nakoupené ovulační testy, aby mě případně mrcha nemrzela a já se tešila na další kolo 😀

iret
30. črc 2012

@koolombina držím palce,ať jsou u vás duchové i ráno-nejen v noci 😵 , řekla bych,že pokud tam dušík vidíš,tak to nevadí,že se ukázal dýl,ale zatím jsem o tom neslyšela 😕 ,každopádně věřím,že ráno tam bude!!!!!!!!!!!! 😉 , je to nadějné i podle tvých cyklů!!!! 😀

závidím těm,co už víte,že máte pravidelné cykly,já zatím vůbec nevím,jak na tom jsem, neustále mě v průběhu měsíce pobolívá podbřišek-vždy tak dva dny, ale jestli to byla ovu-to nevím........ když jsem vysadila HA minule,měla jsem cykly 36,24,28 - taaak a vyber si 😀, jsem zvědavá,kdy tedy dorazí mrška a jakým cyklem začnu nyní 🙂 , dnes jsem 20DC,takže od čtvrtka to může další dva týdny čekat každý den- to bude mooooc příjemné období 🙄

jane_s
30. črc 2012

@koolombina Já jsem vám věrnáááá😉 o tom žádná..já dneska byla na gyndě a mám cystu, bolelo to hrozně, tak jsem si radši zašla a opět cysta☹ ale prej není nebezpečná, jen to bude bolet do MS a v dělání mimi nám nic nebrání, tak uvidíme, ach jo, nemůže být nic normálně že?☹ a jak ty kočko?

sjussi
31. črc 2012

@koolombina diky 🙂

kopretina22
31. črc 2012

@iret Já jsem po vysazení HA taky bojovala.....držím palce,ať MS dorazí co nejdříve a cykly jsou pokud možno brzy v pohodě 😉 Když jsem minule otěhu,tak jsem měla cykly 37,36,35,42 a pak byly // - tak si vyber.Myslela jsem,že se mi to zase rozhodilo,ale ovu proběhla 20DC (luteální fázi mívám 12-14dnů),takže předpisový cyklus i co se týče BT. Měli jsme pouze 1x snaženíčko před ovu a pak nic a dopadlo to....asi čím míň se člověk snaží,tím líp to jde 😉

a.n.e.t.t
31. črc 2012

@makiska1 toho jsem si právě všimla, že je ten pytlík na půl litru vody, ale já mám menší hrnek, snad to moc nevadí 😅 , mě totiž moc nechutná, já nemám moc ráda bylinkový čaje, jakože na nachlezní, urologickej apod.
@koolombina když já tak hrozně chtěla dubňátko 😎 , ne však ono je jedno, kdy se miminko narodí, hlavně ať je zdravé, akorát, že má sestra obě děti v květnu, tak by tam našim přibylo další vnoučátko 😀 Jo a ty dušíky dlouho po limitu, ty znám, já si testy vždycky na pár dní schovávám a okukuju aspoň tyto dušíky, ikdyž vím, že jsou falešní, taky jsem je měla teď, na všech těch mých testech 😀 , ale co víš, třeba se ti tvoji vybarví 😉
@jane_s to je mi líto, že máš cystu, tak snad to nebrání v početí

jane_s
31. črc 2012

@a.n.e.t.t JJ snad to bude v pořádku Anetko, doktor říkal, že je tam i malá pravděpodobnost, že jsem mohla otěhotnět i teď, že se to dozvím v pondělí😀 No pochybuju že zrovna já bych měla takovou kliku..ale nedá se svítit..týden počkám na MS, cysta se zmenší a pak to rozjedeme znovu..A jak ty kočko?

a.n.e.t.t
31. črc 2012

@jane_s a jaký je teda postup, když je cysta, nevíš? Mě totiž tento cyklus bolelo pořád v podbříšku a MS mi meškala cca 5 dní, teď už jsem ale 4 DC. Tak jsem furt přemýšlela, jestli třeba nemám taky cystu, já žádnou nikdy neměla, ale napadlo mě to s tím bolením v podbříšku. A brání cysta v početí nebo teda vůbec, nevyznám se v tom...

jane_s
31. črc 2012

@a.n.e.t.t No já už měla dvě, celkem velké, cysta bolí vždy na jedné straně, když jsem jí měla napravo, tak jsem se bála, že je to slepák..je to tupá bolest, táhne se..střílí do boku a do zad a když jdeš na malou nebo velkou a zatlačíš, tak to bolí dost krutě..jak když Ti má něco prasknout v břiše..věř kočko, že bys poznala že se tam něco děje, je to jiná bolest..fakt jako nepříjemná..podle velikosti a druhu cysty se to léčí, buď se nechá vstřebat jako u mě..MS jí pomůže ven..nebrání to v početí..ale hodně holek tady muselo na kudlu, laparkou Ti jí odstraní..ty horší případy jsou pak, že Ti vezmou vaječník, ale na to nechci vůbec myslet:-/

a.n.e.t.t
31. črc 2012

@jane_s tak hodně štěstí, ať se ti vstřebá a nemusíš na žádnou operaci a nic se ti nestane , je to hrůza, co si musí ty ženské vytrpět 😖 všechno

koolombina
autor
31. črc 2012

@a.n.e.t.t @iret tak já to s těmi dušíky nebudu brát moc vážně. Dala jsem do alba včerejší a dnešní test. Dnes jsem testovala citlivějším testem, desítkou, a dušík se objevil víceméně v limitu, ale je slaboučký. Ale to nevadí, snad MS nepřijde a já budu testovat dál. Je to docela adrenalin 😀

@jane_s to mě mrzí že máš cystu. Vstřebá se tedy sama od sebe, nebo se na to berou nějaké léky?

hrhanka
31. črc 2012

Ahoj holky, tak zobu listovku, testíky mám nakoupeny a dneska teprve 18DC...Nejraději bych šla testovat hned, ale vím že by to nejspíš bylo bezvýznamné a akorát bych byla zklamaná. 😒 I když už jsem tu i četla, že se někomu objevil dušík už 10 dní před očekávanou MS. Horší je, že já vlastně nevím kdy mám tu mršku čekat, protože mám teprve první cyklus po vysazení HA, ale pořád doufám že bude vše v pořádku a funguje jak má...Držím pěsti ať tam co nejdřív všechny najdeme // 😉

alyssa.anna
31. črc 2012

tak dnes 1.DC ☹

alyssa.anna
31. črc 2012

a navíc na dnešním ultrazvuku ŠŽ jsem dopadla blbě, mám plné laloky uzlů - dostala jsem papír na endokrinologii ☹ To je zase dneska den...

a.n.e.t.t
31. črc 2012

@koolombina teda jako nezlob se na mě, ale to není žádnej dušík, vždyť to je krásná čárka, já si myslím, že můžu gratulovat 😎 🙂
@alyssa.anna to mě mrzí, obojí, tak s tou štítnou žlázou hodně štěstí, ať jsi v pořádku

jane_s
31. črc 2012

@koolombina Prý mám cystu, která by se měla vstřebat sama od sebe a po MS už být vyfouklá, zatím je tam sražená krev ještě, bylo to vidět na UTZ, ale bolesti jsou čím dál menší, tak předpokládám, že se začíná dařit a holka ustupuje😉 No teď vyčkat 6 dní na MS a pak hurá zase na snaženíčko😉
@a.n.e.t.t Přesně ty jo😀 zlatě chlapi vid? Nemaj žádný záněty, starosti jako my..blbě jsem se narodila😀DD ale možná až bude uvnitř mě mimi, tak budu mluvit jinak😉 budu asi ráda za to, že právě já dokážu odnosit mimuško🙂))

alyssa.anna
31. črc 2012

@jane_s té cysty se neboj, já to mívám hoooodně často. Když jdu na kontrolu přes MS tak jich tam mám plno a po MS ty dočasný mizeji a zůstávaji jenom ty moje "stálice"

hrhanka
31. črc 2012

@jane_s Jejda...Máloco je za měsíc tak málo šancí na otěhotnění, tak se do toho musí ještě míchat nemoci..ať to máš brzy v pořádku 😉 a zase hurá na to! 🙂

jane_s
31. črc 2012

@alyssa.anna Jako fakt jo? Chůdě naše☹ a jak to řešíte? Má to nějaký vliv na dělání mimi?
@hrhanka Děkuji moc, jsi hodná..přesně tak ty jo🙂)) do teď nechápu jak někdo může otěhotnět náhodou😀DDD si říkám, proč jsem zbytečně 10 let jedla antikoncepci, když vidím jak to jde a nejde😀

hrhanka
31. črc 2012

@alyssa.anna držím pěsti ať to máš zase všechno v pořádku! A nezoufej že máš dnes 1.DC...není všem dnům konec a třeba se právě tento cyklus prodlouží na 280dnů 😉

alyssa.anna
31. črc 2012

@jane_s Hele já byla poprvý tak strašně vyděšená z cyst že jsem to obrečela. Příští měsíc tam ty původní nebyly a byly místo nich zase jiné, které pak zase taky zmizely a teď už to nějako neřeši. Žádné bolesti nemám, ani o nich nevím. Takže chodím pravidelně jednou za půl roku na kontroly, tam mi je vždy ultrazvuknou, zjistěj že jsou neškodný a hotovo 🙂

@hrhanka no kééž by.... tak nějak všichno zvěstovali že se zadaří napoprvé a nic. ALe až ta potvůrka odejde tak bude zase snažení a napínavé čekání, nemíním se hned vzdávat 🙂

hrhanka
31. črc 2012

@jane_s No je fakt, že skóre nejde je daleko větší než jde, ale přece není možné aby to někdy nepadlo i na nás ne? Já sice teprve začínám a pořád doufám že by to mohlo vyjít napoprvé, ale jak to tady všechno pročítám tak nevím nevím..

hrhanka
31. črc 2012

@alyssa.anna no ještě aby ses vzdávala...To by se nerodili už vůbec žádné děti... 🙂 Já myslím že hlvaně musíme myslet pozitivně, i když to jde někdy těžko, a ono to přece musí někdy vyjít ne? To by přece nevymýšleli HA kdyby to nešlo... 😀

jane_s
31. črc 2012

@alyssa.anna A vy se snažíte o miminko? Není s tím nějaký problém? Nebo jak se k tomu dotor staví? Jak dlouho se snažíte? Mě se právě udělala poprvé v dubnu, přes 6 cm, te´d na druhé straně 4,5 cm, já mám právě blbý, že to bolí víš? Já jako fakt trpím, že si pak ani v autě nemůžu dát pás..

@hrhanka Jéééé, teprve krásný začátek, tak to je úžasnýýý, tak to Ti to moc přeju a doufám, že mě budeš informovat😉 No jo není to fakt žádná sranda, ale chce to bejt v pohodě, najít si aktivity, aby se člověk neupnul pouze na dělání mimi a aby sex byl pro radost a chuť, ne být jako továrna na děti😉

hrhanka
31. črc 2012

@jane_s No samozřejmě budu informovat! Pokud to bude možné tak bych ráda co nejdřív zvedla statistiky těhulek 🙂 ale víme jak to chodí...Člověk si to před snažením maluje, ale realita je pak úplně jiná.. 😒 Teď máme celkem nabitý program zjistila jsem že první volný víkend mi vychází na říjen 😀 když nejsem třeba v práci, tak jsme někde na chatě, rybách nebo na svatebce...Horší je, že teď vůbec nevím co od tělíčka čekat jelikož mám teprve první cyklus po vysazení HA. Ovu jsem zatím netestovala, nechám to když tak na příští měsíc abych věděla jestli ji vůbec mám...a vlastně ani MS nevím kdy má přijít, tudíž ani kdy bych si měla udělat testík, ale říkala jsem si že to nechám tak na 30DC, ovšem nevím jestli to vydržím...,