Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

oezde
7. srp 2012

@ddanda tak drzim palce, at je vse OK!

ddanda
7. srp 2012

@oezde dík moc, snad ano 😉

oezde
7. srp 2012

he, a ja mam dalsi aftu, ja uz se na to... vite co..... boli to jak prase a nemuzu polykat! 😝

a.n.e.t.t
7. srp 2012

@ddanda tak to držím pěsti ať je manžel ok a hlavně ať se zadaří 😉

jane_s
7. srp 2012

@ddanda Já věřím, že to dobře dopadne a jste moc zdraví Dani😉 Musí to vyjít i bez toho jasan? Prostě příroda si poradí a ty budeš brzy těhulka uvidíš!!!

jane_s
7. srp 2012

@zamilovanadonej Ahojky, tak to je super zpráva, tak testuj dál a dej vědět, držím pěstičky..tak to přece jen vyšlo, to je super ne?😉

jane_s
7. srp 2012

@oezde Tak dej vědět, jak si dopadla kočko😉 třeba už jsi dááávno v tom, to by bylo super vid? Jinak co se práce týče, já jsem OSVČ😉 takže svým pánem, obor pracovní oděvy🙂 A jak Tě práce baví?

oezde
7. srp 2012

@jane_s teeeda, OSVC? a to sijes ty pracovni odevy?? mne ta moje prace moc nebavi, ale je dobre placena a oc se nenadru, tak pred materskou ideal... navic resime bydleni, tak kazda kacka dobra. Pak dam vedet, co test, ale jeste chvili pockam.

jane_s
7. srp 2012

@oezde Nééé nešiju, já švadlena nejsem, mám svého výrobce😉 A tak kdypak budeš testovat? Jestli máš práci dobře placenou tak není co řešit, penízky se hodí😉

ivcacekb
7. srp 2012

@oezde poslala jsem ti odkaz na svíčkovou, je fakt jednoduchá a nepoužívám ani mouku, naopak musím ředit smetanou 🙂, dělám ji v troubě a ta vůně a chuť....
lepší na moudráky teď než až budu třeba těhule, mám ještě dva spodní pod dásní, třetí mi už kuchali, taky byl pod dásní a čtvrtý naštěstí nevyrostl

ivcacekb
7. srp 2012

@jane_s to víš, že jo, láska prochází žaludkem 😀

zamilovanadonej
7. srp 2012

Děkuji 🙂 No, bude to mé druhé dítko, mám klučíka, bude mu 6. Tohle mimi bude s novým manželem 😉 ale je fakt, že u prvního jsem taky nebrala antinu 11 měsíců než jsem otěhotněla. Píchají mně prsa, jinak nic. U prvního jsem od prvního dne šavlila kudy jsem chodila 😀 Moc všem držím palce 😎

ivcacekb
7. srp 2012

@zamilovanadonej Moc gratuluji, taky se snad dočkáme, na jednu stranu mám obavy a na daruhou se strašně moc těším. 🙂

sjussi
7. srp 2012

jeeej vy ste toho popsaly.No je co docitat 😀 A zrovna se pridam k pozitivnim zpravam 😀 dneska sem byla u dr a kontrola dopadla vyborne. Gestacni vacek je tam kde ma byt a ma 2,70mm tak za 14 dni na dalsi kontrolu. Doufam ze se nic nezvrtne

zamilovanadonej
7. srp 2012

A holky máte už dítko, nebo poprvé?
@ivcacekb všechno bude tak přirozené, že nad tím nebudeš přemýšlet 🙂

ivcacekb
7. srp 2012

@zamilovanadonej já už kdysi jednou byla, krom nedostání mensesu vůbec žádné příznaky, myslela jsem si, že to jsou nervy, rozchod, stěhování, rychle sehnat práci atd., jenže tehdy nebyla jiná možnost než jít na miniinterupci-vzhledem k situaci, taky jsem si to vždy představovala jinak......člověk nad tím občas přemýšlí, ale v tu samou dobu a situaci bych to neudělala jinak. Tak si moc přeju, aby to vyšlo teď.

zamilovanadonej
7. srp 2012

@ivcacekb Moc ti to přeju, aby to vyšlo. U mně je to teď tak nečekané...ale radostné 🙂

hrhanka
7. srp 2012

@sjussi jééé, tak to je super! Moc gratuluju! 🙂 A hlavně hodně zdravíčka! 🙂

hrhanka
7. srp 2012

Holky, tak já jsem dneska 25.DC...už od soboty mě pobolívají prsa a občas podbřišek jako u MS...Jsem zvědavá jak to dopadne..Ale kdyby se ta potvora chtěla někde zakecat asi tak na 9 měsíců...

oezde
8. srp 2012

@ivcacekb diky moc za recept, pristi tyden na to dojde, divocaka mam v mrazaku 😉
@jane_s ja jsem chtela testovat dnes, ale rano mame hrozny nestihacky, koupelna plna 😀 tak jsem tam nechtela carovat s testem... Dneska 32 DC a furt nic, priznaky zadny, ani MS ani tehu, az na to, ze jsem dneska malem nevylezla schody - normalne vyutikam di 6 patra jako nic a dneska jsem se teda dost zadychala uz ve 4.
Doufam, ze MS nedorazi dnes, mame na vecer naplanovany romanticky vecirek ve vane 🙂 😀 Zitra nam dojede navsteva, takze o vikendu nic nebude 😝

oezde
8. srp 2012

@sjussi jeeee, parada 😉

jane_s
8. srp 2012

@oezde Tyyyy jo, to bys měla super kočko, tak moc držím pěstičky a koukej už testnou ať víme co a jak😉 budu na Tebe myslet, ať to dopadne co nejlépe ju?

jane_s
8. srp 2012

@ivcacekb To vyjde neboj se, jsi zdravá holka, tak to by bylo aby nebylo, těším se na Tvé // na TT🙂

a.n.e.t.t
8. srp 2012

@sjussi gratuluju 🙂
@zamilovanadonej já děťátko ještě nemám, snažíme se o první 🙂
@oezde to chce test jako sůl, zkus to, třeba budeš opravdu velice mile překvapena 😉

oezde
8. srp 2012

@jane_s no ja to testovani schvalne zdrzuju, at nejsem nastvana zbytecne a neplytvam testama... 🙂

oezde
8. srp 2012

@a.n.e.t.t navic je mi divny, ze priznaky vubec zadny, haha 🙂

oezde
8. srp 2012

holky, ale kdyz otestuju dnes odpoledne, bude mi fungovat test, kdzy to neni ranni moc?

ddanda
8. srp 2012

@oezde to víš že bude fungovat 😉

jane_s
8. srp 2012

@oezde Pokud jsi v tom, tak to víš že jo?😉 Držím pěstičky!

a.n.e.t.t
8. srp 2012

@oezde vždyť spousta holek neměla žádný příznaky 😉 a pak naopak, některé měly spoustu příznaků a těhotné nebyly 😖