Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

makiska1
14. črc 2012

@jane_s no jo, člověk by ani neřekl, že už jsem víc než rok vdaná... 🙂 my se snažíme chvíli, v podstatě na 100% až tento měsíc... dnes jsedm 21DC a pobolívá mě břicho jako bych měla dostat MS, tak nevím, tak nějak v koutku dušičky doufám, že by to snad mohlo být takové to "uhnizďování" 🙂 uvidíme příští sobotu 🙂 a co ty? jak dlouho se vy snažíte? Vždy jsem si myslela, že OVU poznám, ale říkala jsem si, že pokud to nevyjde, tak si příští měsíc budu OVU měřit... HA totiž neberu už asi 3 roky, tak tělo celkem funguje 😀

valea
14. črc 2012

@koolombina
Moc děkuji 🙂 Testovala jsem i pár dní před MS ale to byla na testíku pouze /. Co se týče příznaků, tak jsem poslední dobou strašlivě unavená, bolí mě v podbříšku a trošku i prsa. Pořád chodím na malou. Sem tam se mi udělalo i trošku špatně od žaludku. Ale pořád jsem si říkala, že to není možný, že to mám už všechno vsugerovaný.
Dneska dokonce manžel tvrdil, že už mám i větší prsa 😀 No chlap...

axonka
14. črc 2012

@jane_s Taky tomu verim, jinak bych se z toho zblaznila.....
Pojedeme asi zase do Recka, na Rhodosu jsme jeste nebyli a dostali jsme tip 🙂. Jeste premyslim nad Marokem, ale uvidime.

iret
15. črc 2012

@valea obrovská gratulace, čárečka krásně sílí, bude miminko 😵 , super,že takto na první pokus-to mi stále přijde,že není možné 😅

iret
15. črc 2012

@petulinda75 zdravím tady další snažilku s vyšším věkem a děťátkem doma 🙂 , ikdyž 14 letá už není dítě,co🙂
-držím palce,ať máte brzy zase // a tentokrát,ať už to je až do krásného finále! 😵

iret
15. črc 2012

s kartářkama vás teda holky obdivuju, na to jsem posera, vím,že neříkají nic ošklivého,ale pak to jakoby ztrácí pro mě smysl a bojím se vůbec se šťourat do toho,co bude.......až to přijde,tak se s tím budu prát🙂

valea
15. črc 2012

@iret
Moc děkuji, dneska už by druhou čárkou viděl i "slepej" 😀

jane_s
15. črc 2012

@a.n.e.t.t Přesně tak, já jsem taky tomu nechávala do června volný průběh a teď pro zajímavost zkouším ty OVU testíky, ale ono to fakt nechce řešit..všechny moje kamarádky fakt otěhotněly tím, že si řekly, no jo nejde to, kašlu na to, užiju si léto a pak se třeba zase pokusíme..bum a byly v tom😀 takže fakt to nemá cenu hrotit, vím že to někdy nejde, člověk na to musí myslet..ale my to dokážeme uvidíš! Dříve nebo později😉

jane_s
15. črc 2012

@koolombina To děláš strašně moc dobře, koukej zpíííívat jak divá Bára a ono to půjde raz dva😉 Taky jsem zpívala ve sboru když mi bylo míň,zpět je krásná relaxační věc, tak to by bylo aby nebylo😉 tak hodně štěstíčka a dej vědět ano? Kdy teď máte snaženíčko nejbližší?😉

jane_s
15. črc 2012

@makiska1 Moc bych Ti to přála, ale radši nedoufej, spíš se nech překvapit..já si totiž teď dvakrát vsugerovávala příznaky a pak jsem byla zklamaná, když přišla MS, bylo mi snad všechno, od bolesti a píchání v podbřišku, únavy, bolest hlavy, prsou😀 no prostě jsem se cítila jako těhotná a ono prd..přišla mrcha a bylo po radosti..však v klidu, nechte tomu volný průběh😉 My se snažíme teď po 4😉 tak uvidíme, snad to už vyjde do toho září😉

jane_s
15. črc 2012

@axonka No všechno zní lákavě, myslím si, že si to užijete všude😉 a pokud se tam bude dělat mimi, tak je vlastně jedno kde budete, určitě to bude nádherná dovča😉

jane_s
15. črc 2012

@iret Já jsem se toho taky bála, pak jsem byla psychicky na dně,tak jsem tam jednou jela a odjížděla jsem domů šťastná a plná nadějí, které se začínali plnit a já byla neeejšťastnější na světě..pak jsem začala podnikat, jela jsem tam kvůli podnikání a taky mi vše řekla..a tak jsem se zeptala na mimi, hrozně jí věřím😉 fakt se není čeho bát..ale je fakt že tak před 5 lety jsem se taky hrozně bála😉

sabisek
15. črc 2012

@jane_s No, toho se take bavam. Stalo se to minuly mesic, myslela jsem si, ze uz, protoze jsem mela priznaky jak rikas ty...Manzel rika, ze se na to moc soustredim, a az vypnu, takt o pry pujde.... 🙂

jane_s
15. črc 2012

@sabisek JJ přesně tak🙂 musíme vypnout, soustředit se na koníčky, zájmy..a ono to pak půjde raz dva😉 musíme věřit, ale nehrotit to! Koukej mě informovat jak se to vyvíjí jasan?😉 Držím pěstičky!

sabisek
15. črc 2012

@jane_s Diky, jasne ze budu... Dnes zadne priznaky... Myslim, ze je to jen v me 'palici dubove'... 🙂 Stavime jeste do toho domecek 🙂 , tak se budu soustredit na to - i kdyz to je obcas hodne stresujici 😒

makiska1
15. črc 2012

@valea teda, i já se připojuji ke gratulaci... 🙂 to je fakt úžasné, že to vyšlo hned první měsíc! Hlavně Ti přeju, aby bylo vše v nejlepším pořádku a ty abys byla v pohodě 🙂

makiska1
15. črc 2012

@jane_s no právě, taky si pořád říkám, že radši nebudu moc doufat, pak je člověk zbytečně zklamanej, ale stejně si nejde poručit a nemyslet na to... tak uvidíme v sobotu, jak to dopadne 🙂 Neboj, do září budeš mít určitě //, moc ti to přeju!!

a.n.e.t.t
15. črc 2012

@iret já jsem si taky myslela, že ke kartářce nikdy nevkročím, ale pak byly celkem problémy v práci, nevěděla jsem jestli dostanu prodloužení smlouvy, tak jsem nevěděla jestli vyčkávat a pak koukat, že mi ji nedají nebo si hledat nové zaměstnání a kartářka mi řekla jen vše pozitivní, teda něco mě třeba zarazilo, ale bylo to super a hlavně mi na konci řekla, že dobrý a pozitivní karty už hodně dlouho nevykládala 😀 a to bylo fakt moc milý.
@jane_s ale právě mě to moc nejde na to nemyslet 😅 , já už jsem si dokonce i vybrala kočárek, který si koupím a to ještě nejsem ani těhotná 😀

saurer
15. črc 2012

ahojky holky, můžu se vás zeptat, jak nejbezpečněji na sobě zpozorujete ovulku bez nějakých testů a měření?

jane_s
15. črc 2012

@sabisek Jj taky budujeme, je to hodně stres, ale důležitý je se na to soustředit a pak to půjde raz dva..najednou zjistíš v tom shonu, že si to nedostala pár týdnů a bude to tady😉 Fakt to nechce hrotit..já taky byla hrozná, jsem si to pořád vsugerovávala a pak akorát brečela když přišla MS..

jane_s
15. črc 2012

@makiska1 I já Ti to moc přeju kočko, nám to vyjde uvidíš😉 jsme zdravý holky,co víc si přát že? I vám to vyjde raz dva, je to jasný jako facka😉 budeme ve spojení a informovat se ano?😉 Ono fakt nejde na to úplně nemyslet..to by člověk byl divnej kdyby snad na to nemyslel😀DD ale jak se říká, všeho moc škodí😉 A tak ty teď čekáš na MS?😉

jane_s
15. črc 2012

@saurer Ahojkyyyy, no já jsem si dělala OVU testy a u toho jsem sledovala bedlivě co na to moje tělo v tom období, abych to taky poznala bez testů, takže asi dva dny mě bral podbřišek, fakt jako pobolíval tak zvláštně..sice trošku ale bolelo to..no a měla jsem pocit neustále mokra v kalhotkách, ale přejde to pak..prostě je tam jiný hlen,takový průhledný táhlý hustší.. Ty nechceš testovat?😉

jane_s
15. črc 2012

@a.n.e.t.t 😀 😀 😀 tak to jsem stejnej úchyl, taky mám už totiž vybranej kočárek😀DD a když jdeme do nějakýho obchoďáku, jak blázen čumim po růžovejch hadrech..nejen teda že už chci dítě, ale vlastně jsem si už předurčila i holčičku😀DD to je to normální?😉 Mimochodem jakej že sis to vybrala kočárek kočko?😀DD

saurer
15. črc 2012

no já totiž před čtyřmi měsíci vysadila prášky, pak jsem to dostala po 40 dnech a teď už zhruba tři měsíce jsem neměla menstruaci..potřebuju to nějak srovnat...no a tak vlastně ani nevím, jak bych ovulaci na sobě měla poznat...ten první měsíc jsem ji podle popisu nejspíš měla a teď už ne-ee. takže testovat pak určitě budu, spíš mi to teď, než se mi to všechno srovná, přijde zbytečný...tak jsem doufala, že bych ji an sobě mohla zatím poznat...ale spíš žádnou nemám :(

sabisek
15. črc 2012

@saurer Ahoj, me trvalo rok po vysazeni HA srovnat cyklus. Ted bezi jako hodinky. Chce to vyckat... JInak jsem na tom byla stejne jako @jane_s, nejdrive jsem si koupila ovu testy, vychytala symptomy a ted take vim, kdy to prijde: hlen, bolest v podbrisku a bolestiva prsa...

saurer
15. črc 2012

@sabisek no já právě ten hlen i bolení v podbřišku poprvé taky měla...jsem blbá, že jsem toho nevyužila...a teď už ty tři měsíce nic...doktor mě taky uklidňoval, že to může trvat, než se srovnám, že až to dostanu, ať přijdu na krev...no ale to čekání stojí zaprd :(

sabisek
15. črc 2012

@saurer Ja to mela podobne, prvn mesic po vysazeni ukazkova, pak nic a dvakrat vyvolavacka a pak si to tak nejak sedlo. Rekni doktorovi, at ti pichne vyvolavacku, takhle cekat taky muzes vecne!

saurer
15. črc 2012

@sabisek já jsem teď začala pít femigard, až dojde, tak mám nachystanej kontryhel..ale nevím, jak dlouho vydržím 🙂 vyvolávačku si nechávám v záloze, až mi rupnou nervy 🙂

sabisek
15. črc 2012

@saurer Tak drzim pesti, at se brzy zadari 😉

saurer
15. črc 2012

@sabisek moc děkuju 🙂 kdybych otěhotněla po novém roce, tak bych nemohla být šťastnější...kdyby to ale takhle šlo, co? 😒