Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

axonka
15. črc 2012

@jane_s Ja uz mela sepsany seznam vseho co je potreba koupit a zaridit 🙂 🙂 . Trochu cvok....., ten seznam uklidim a pouziju az to zase bude treba....Jen jsem se ted dost poucila, ze o tehotenstvi nereknu do 12tt nikomu jen nejblizsim. A veciciky budu nakupovat az mnohem pozdeji.
Pokojicek chceme udelat ted, protoze pokoj se kterym pocitame ma stary koberec a je podkrovni bez ulozneho prostoru, potrebuju tam udelat vestavenou skrin na veci co budou treba 🙂 .

axonka
15. črc 2012

@a.n.e.t.t mam rada i tamni lidi, vsichni jsou moc fajn 😉 Sak jsem si jednoho moravaka vzala 😉 😉

jane_s
15. črc 2012

@axonka Asi na tom opravdu něco bude, aby si to člověk v počátku nechal pro sebe..ale jestli i pro vas to bude prvni miminko tak ono se to nedá vydržet vid kočko? člověk má asi takovou radost, že to chce hned sdělit celému světu..ale ono je to asi fakt lepší chvíli s tím počkat že jo?😉

sabisek
15. črc 2012

@a.n.e.t.t Jj, miminko bude urcite do nobeho, za 4 mesice se mame stehovat, tak i kyby to vyslo hned, zvladneme to. To je dobre, ze nenajimate firmu, my najali - dokonce i doporuceni pres zname (to jsem si blbec myslela, ze je nadevse - znami to doporuci), nyni se se starymi staviteli soudime, skodu na hrube stavbe napachali za vice nez ctvrt m. a doted objevujeme nedostaky. Pred pul rokem jsem myslela, ze to zabalim a na dum se vykaslu, den co den jsem plakala, bala se zvednout telefon, kdy 'stavitel' zavola a opta se me co a jak ma delat... 😢 Ale v lednu jsem rekla, ze takhle to nejde dal, jako jedina se vzeprela a rekla NE, nasla novou firmy, satvebni dozor a nyni jedeme jako drahy. Telefonaty nyni mam ohledne - jakou barvu, kde byste chtela zasuvku atd. To, co jsem si vzdy predstavovala 😉

sabisek
15. črc 2012

@axonka Ja mam moravanku svagrovou - uzasni lide 🙂

axonka
15. črc 2012

@jane_s Ja jak jsem nasla //, tak jsem jeste tyden testovala (jestli se mi to nezda), pak jsem to rekla manzelovi, mamce a segre. Vsichni dostali za ukol drzet pusu minimalne do 12tt.....jenze manza byl tak stastny, ze se vsem znamym pochlubil....Na me to bylo od cca9tt tydne videt, takze kdyz se nekdo zeptal, nelhala jsem. No jenze ted, sebrat tolik sily a pripravit se na to vysvetlovani, ze uz zadne miminko neni 😢 . Samozrejme vsichni jak se dozvedeli, ze cekame mimi, tak to byly hned dotazy typu co to bude, jmena apod....Ted to vysvetlovani bude slozite......

jane_s
15. črc 2012

@axonka No jasný no, to je hrozný pak všechno vysvětlovat, co se stalo, že už najednou nejsi v tom a tak vid? No jo, tak teď už prostě budeš zatloukat a zatloukat jasan kočko?😉 nesmíme to zakřiknout..ale teď Ti to už vyjde s tím šťastným koncem uvidíš😉 držím Ti strašně moc pěstičky🙂

axonka
15. črc 2012

@jane_s Moc ti dekuju, ja si snad ani nic jineho nepripoustim 🙂 . Jasne, ze ted budu zatloukat, minimalne do konce 3mesice 😉
Ted mi holky ve vedlejsi diskuzi doporucily kontryhelovy caj na posileni delohy po potratu, tak pro nej zitra letim. Doufam, ze to nebude nejakej hroznej drijak 😉.

jane_s
15. črc 2012

@axonka To bude určitě moc fajnový, taky ho třeba pak zkusím kdyby to zase teď nevyšlo, už jsem o tom slyšela hodně😉 tak tfuj tfuj..pěkně bumbe čajík a to by bylo aby nebylo😉 Ale doufám, že nám tady zatloukat nebudeš jako?😉 Že se podělíš o tu novinu s námi😉 tady přece všichni držíme společně🙂 Já to taky pak nevydržím a dám se foto //, jestli se někdy samozřejmě dočkám🙂

axonka
15. črc 2012

@jane_s jasne, ze vas poinformuju 😉 . To nevydrzim se nikomu nesverit. Kvuli konikovi jsem se naucila fotky z mobilu posilat do PC 😉. Muzes mi mrknout do albicka na moje prvni // a ridicak.....
O tom caji jsem taky neco slysela a ted v diskuzi o potratech mi ho holky doporucily, cetla jsem o nem neco na netu a je obecne prospesny pro delohu, pro otehotneni, pro donoseni miminka, tak ho vyzkousim....

koolombina
autor
15. črc 2012

Čau holky, taky už googluju kočárky a to skoro každej den🙂 Bohužel bydlíme v činžáku bez výtahu, tak to budu mít složitější. Taky už sem se zamejšlela nad dilematem látkové/jednorázové plenky...no skoro jako bych už byla v tom🙂 Moje sestra zuřivě látkovala a byla ujetá na všechny ty barevné kalhotky atd. že už to snad bylo víc hobby než povinnost🙂 Já jsem spíš pro méně pracné jednorázovky. Ale asi nakonec zvítězí kombinace. Jak si to představujete vy?

ddanda
16. črc 2012

@saurer Ahojky, vítej mezi námi. Nebo, syklus se ti spraví. Já osobně to teda neznám, mně ms chodí po vysazení HA normálně každý měsíc.

sabisek
16. črc 2012

Zdravim po rabnu, cekala jsem, az manzel odejde do prace, abych mohla opet na web, to je uz horsi nez droga. A vzhledem k tomu, ze jsme ucitelka, mam jeste 5 tydnu plne volnosti ke sve zavislosti..... 😅

medria
16. črc 2012

ahoj holky, vás dočítat po víkendu 😀 vítám všechny nově příchozí a přeji všem pohodové snažilkování
@koolombina ahoj můžu se zeptat, zda už si nějaký kočárek vybrala? taky bydlíme ve 3. patře bez výtahu, tak řeším, co pořídit ... no pořád si nějak neumím představit, že vezmu dítě, vrátím se tři patra pro kočár a pak znovu třeba ještě pro nákup 😅 a takhle třeba každý den 😀

jinak já jsem dneska 30. DC, MS nikde, těhu příznaky taky ne, nijak poctivě jsme se nesnažili, takže se mi ani nechce dělat si test, protože tohle byl první cyklus po vysazení HA a obávám se, že budu podobný případ jako ty
@saurer a vyvolávačka mě nemine ... no pokud MS nedorazí, testnu ke konci týdne a uvidíme. ach jo ale jsou to nervy řeknu vám 😀

valea
16. črc 2012

Ahoj holky, vy jste toho včera napovídaly! Člověk tady jeden den není a hned má několik stránek k dočítání, aby byl v obraze 🙂
Musím dodat, že co se týče výbavičky, tak jsem tím šíleně posedlá. V počítači mám uloženy stovky fotek oblečků, kočárků, dětských pokojíčku, hraček, no prostě všeho, co mě kdy na netu zaujalo 🙂 Dokonce už mám doma i nějaký obleček pro mimi, který se mi tak líbil, že jsem ho v obchodě nemohla nechat 😀

jane_s
16. črc 2012

@valea no jo..mely jsme nejakou kecavou naladu😀 ale ty nas urcite dozenes kocko😉 taky uz snis o vybavicce jo? no jo hold jsme zensky no😉 taky uz bych radila..je co mi jednou doufam reknou ze to bude holcicka..zacne ruzova manie😀😀😀

medria
16. črc 2012

@valea jinak o víkendu jsem tu nebyla, tak dodatečně gratuluju k sílící čárce 😉 jen tak dál a ať je vše v pořádku

jinak koukám, že se tu řeší výbavička, hezké téma, ale zjišťuju, že jsem asi trochu pozadu. já zatím vůbec netuším, co bych pořídila, jako jo, občas v obchodě si řekne, jo tohle je pěkné, ale zatím nic nenakupuju a ani nemám vytipováno. no říkám si, že na to budu mít 9 měsíců se se vším seznámit. naštěstí mám starší sestru, která už má dva kluky a která mi sdělila, že obrovské pytle s oblečením už čekají, až si je konečně odvezu 😅 😅 😅

valea
16. črc 2012

@jane_s
Já zatím ujíždim na neutrálních barvách a hlavně na medvidcich 😀 Už mám dokonce přesně vymyšlený vzhled dětského pokojíčku. No prostě magor 😀
Mně je jedno co budeme mít, jestli holčičku nebo kluka, nakupovat se bude stejně 😀

valea
16. črc 2012

@medria
Moc děkuji, snad bude vše ok. Na zítra mám ještě nachystany digitální test Clearblue a pokud vyjde i ten jak má, tak zavolám dr. a objednám se na kontrolu, ať mám konečně jistotu.

ddanda
16. črc 2012

@sabisek ty jo, tak ty máš prázdniny, jo? A to vstáváš tak brzy? To já bych spala do oběda 😀 Taky jsem dost závislá 🙂

medria
16. črc 2012

@valea budu na tebe myslet, ať je i tenhle testík pozitivní 😉 koukám, že ty už jsi se testovala před očekávanou MS, že? no já jsem už 30. DC a pořád si říkám, že mám na test čas ... no možná si ho dneska zajdu aspoň koupit 😀

ddanda
16. črc 2012

@jane_s Tak to já mám růžovou zakázanou už teď preventivně 😢 Ne že by manžel nechtěl holčičku, ale nechce aby byla v růžovém jak panenka 😢

sabisek
16. črc 2012

@ddanda Ja bych rada, ale manzel me vzdy rano nez odejde musi vzbudit, potvorak jeden... 😉 Ale ja si dam odpoledne siestu, neboj.

sabisek
16. črc 2012

@medria to jsi dobra, ja bych uz testovala....

ddanda
16. črc 2012

@sabisek tak to mn když manžel odchází dá pusu a když nemusím vstývat, tak se otočím a chrním dál 😀 Já jsem teda strašnej spáč 😉 Kde učíš, na základce?

a.n.e.t.t
16. črc 2012

@sabisek tak to mě mrzí, že jste měli takový problémy, ono rozhodunout se postavit dům není sranda, tak hlavně ať už jde všechno jako po másle a vy se za chvilku přestěhujete do novýho 😉 .
@axonka to je těžký no, o tom mlčet, to chápu, ale do toho třetího měsíce by to tak mělo být, jenže mě se už teď všichni ptají, jestli "už", protože vědí, že se snažíme... a to jim mám potom lhát?
@koolombina taky mám představuju, že nakoupím i látkové pleny a ty bych používala doma, pokud bychom ale někem jeli nebo šli, tak papírový, protože tahat pak někde v tašce pokakanou plínku 😅 🙄 ...
@medria s výbavičkou na tom jsme podobně, taky mám starší sestru, která má dvě děti, kluka a holku, takže na mě taky čekají oblečky, dokonce i ta malá autosedačka, ale kočárek jsem řekla, že chci nový 😅 😎

sabisek
16. črc 2012

@ddanda Mnzel take da posu, normalne taky pokracuji v chrneni, ale dnes jsem vstala...Jinak ucim na gymplu

valea
16. črc 2012

@medria
Já už měla doma zásobu testů připravenou, tak mi to nedalo a zkoušela jsem i před. Říkala jsem si, že když MS vynechá bude to téměř jasný, protože ji jinak mám celý život i po vysazení HA přesnou jako hodinky.
Být tebou, tak dneska běžím pro test a zítra ráno to zkusím. Úplně tě obdivuji, já bych takhle dlouho čekat nevydržela ani náhodou. Držím pěsti, ať jsou tam // a nejsem tady s nimi sama 😉

medria
16. črc 2012

@sabisek no já se řídím doporučením dr., který říkal, že nejlépe testovat tak týden po očekávané MS. a taky si říkám, že pokud jsem těhu, tak jsem a pokud ne, tak aspoň nebudu zklamaná. je to první snažení, tak to nechci zase tak moc hrotit 😉

sabisek
16. črc 2012

@a.n.e.t.t Dekuji, jiz je dobre. Snazim se poradit vsem, radsi dyl vybirejte firmu ci dodavatele. Nic neuspechat...