Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

a.n.e.t.t
9. srp 2012

@ivcacekb drž se, úplně mě z toho bolí pusa a všechny zuby ☹
@zamilovanadonej no já minulej cyklus počítala s tím, že se to povede, takže jsem právě doma neměla žádný MS potřeby, jsem říkala, co to budu kupovat zbytečně 😅 a jak jsem lítala a dokupovala 😅

oezde
9. srp 2012

jeee, jeste 24 minut v praci 😀 pak jdem nakupovat a do kina 🙂 prijede nam navsteva, tak se moc tesim

adelka21
9. srp 2012

@oezde ty hlavne dom a otestovat a nahlásit, my jsme, holka, víc zvědavější než ty 😀 😀 😀 😀

ivcacekb
9. srp 2012

@a.n.e.t.t díky holky, už jsem i chvilku spala, ale musela jsem si vzít Paralen, zdálo se mi, že mi Janek Ledecký zpívá "slunce v duši, všechno bude fajn" 😀 😀 , to musí být znamení 😝 , tak doufám, že se vyspím v noci. Jo vložky jsem si taky pro sychr koupila dneska.

a.n.e.t.t
10. srp 2012

@ivcacekb to je hezký znamení 😎 . já si zase pořád říkám, jestli není znamení čáp 😀 , za poslední měsíc přímo nade mnou letěl asi 3x, jinak se mi to nestalo, to vždycky letěl o kus dál a teď tak přímo nade mě 😀 , tak doufám, že hodní nějakej uzlíček 😀

oezde
10. srp 2012

Ahoj devcata! tak MS opozdene dorazila 🙂 pro sichr jsem jeste udelala test, protoze me dnes cekal rentgen a nic 🙂

oezde
10. srp 2012

Ale teda pekne si to zpozdeni vybira, boli me zada a je mi desne blbe!

ivcacekb
10. srp 2012

@oezde Tak to je škoda, stejně to je potvora, jak si s námi zahrává. ☹ Dneska jsem viděla krásný dupačky, tak si ještě nechám zajít chuť, ale doufám, že ne na dlouho.

oezde
10. srp 2012

Nee, ja se necitim nijak zklamana, spis jsem rada, ze MS jakz takz pravidelne kazdy mesic chodi 🙂

jane_s
10. srp 2012

@oezde přesně tak, to je řeč, hlavní je, že dorazila, brzy bude pryč a hurá do dalšího cyklu😉 já už to taky beru pozitivně, mám cykly pravidelně, za to jsem ráda a mimi někdy určitě dopadne🙂 je super jak to bereš kočko!

oezde
10. srp 2012

@jane_s jeee, mas je pravidelny na den presne? to ja mam vzdycky tak 1-3 dny kolisani. Mam to tak ale odjakziva a gynekolozka rikala, ze je to OK 🙂

oezde
10. srp 2012

Nas teda jeste ceka stehovani do novyho a zarizovani stalyho bydleni, tak bych se nezlobila, kdyby byl prcek az v novym bytecku 🙂 takze neni kam to kvaltovat.

jane_s
10. srp 2012

@oezde Samozřejmě že má také kolísání, te´d jsem měla 27 dní, jindy mám 28 a jednou i 29 dní🙂)) ale nijak jinak zatím ne, tak jsem celkem klidná🙂)) TEď jsem to měla, tak zase jedeme znovu😀 už aby to přestalo, nebaví mě to čekání..

lucifer1987
10. srp 2012

Ahoj holky, tak zatím čekám na MS. Někdy mám cyklus 36 dní, někdy třeba 54 ☹. Tak uvidíme, jak to bude tentokrát. Bylo by super, kdyby to vyšlo hned na poprvé 😅. Takové to snažení a čekání mi leze dost na nervy ☹.

jane_s
11. srp 2012

@lucifer1987 Já už čekám přes půl roku, takže o čekání bych mohla vyprávět😀 taky ho miluju..tak tfuj tfuj a držím pěstičky!

olinkak
12. srp 2012

Ahojky holky, tak jsem se vrátila z líbánek z Mallorky, bylo to tam naprosto úžasné, moře sluníčko, pláž...romantika, no prostě relax a jako bonus mi vycházela zrovna ovulace i podle testu jsem ji opravdu měla, tak teď s napětím čekám, jestli se MS dostaví či ne, tak doufám...sice nemám žádné těhotenské příznaky, ani prsa ani nevolnost....tak nevím, ale naděje umírá poslední !!! 😀 😀 😀

ddanda
13. srp 2012

@olinkak tak to přeju hodně štěstíčka, aby to dopadlo. Vytvořili jste tomu nejideálnější prostředí.... 😉

olinkak
13. srp 2012

@ddanda Děkuji za přání, stále doufám že to vyšlo...to by byl suvenýr z Mallorky😀, ale nevím nějak mě pobolívá pořád podbřišek, nejspíš se chystá MS☹

olinkak
13. srp 2012

@jane_s Tak to úplně chápu, vždycky čekat takovou dobu...není to fér mít jen tak málo těch "správných dnů" jsem četla že je jich asi jen 6, to je síla z celého měsíce....Njn ale co už ...čekání a trpělivost je výsada králů... 😀 😀 😀 😀

jane_s
13. srp 2012

@olinkak To jo teda😀DD to je fakt jak čekat na zázraky pořád, mám dost😀 ale ono to snad někdy vyjde, dočkalo se už takovejch holek, že my snad nebudeme vyjímkou že?😉))) Jak dlouho se snažíte?🙂 Přeji mooooc štěstíčka!

adelka21
13. srp 2012

holky, však se dočkáte 😀 😀 😀

olinkak
13. srp 2012

@jane_s No tak to jo 😀 😀 😀 😀 tak u nás je to asi 4 měsíc, teď jsem si přečetla dobrý článek, nějak moje příznaky bolesti v podbřišku a teď i špinění před M 😀 😀 MS můžou prej být příznakem uhnízďujícího se vajíčka...ale nechci tomu dávat moc šancí, aby pak po testu nebylo zklamání 🙂 zatím to beru tak, že příroda si sama určí, kdy je ten správný čas 😀 OVU jsem měla 4.8. a teď je to od ní 9 dní a v tom článku psali, že je to možná příznak těhotenství od 7-14 dnů po OVu, zatím jsem nic podobného neměla cyklus mívám dost pravidelný...ale také to může být změnou prostředí, letadlem atd...takže zatím to nechávám, unavená nejsem a prsa mě taky nebolí...tak asi nic...🙂 A další měsíc bude zase spousta sexu 🙂 alespoň, že to dělání je tak příjemné...no kdyby ještě to stálo za prd, tak se nerozmnožujeme asi vůbec 😀 😀 😀 😀 😀

ivcacekb
13. srp 2012

Holky 4.8. a 5.8.+teď 10.8. jsme sexíkovali 😀 a 17.8. bych to měla dostat, je možný, že bych už menses nedostala? Myslím hlavně tím sexováním 17.8., kdyby se to povedlo, jestli by to na pozitivní test nebylo moc brzy.

olinkak
13. srp 2012

@ivcacekb 😀 toť otázka, všechno je možné...záleží na tom kdy jsi měla OVu a záleží taky na mnoho faktorech, které určí jestli ano // nebo ne....test doporučují dělat až po tom, když se MS nedostaví, tam už by měl být těhot. hormon dostatečně rozeznatelný. Držím palečky aby to vyšlo !!!!

ivcacekb
13. srp 2012

@olinkak díky za radu 🙂 , nevím, kdy mám ovu, spíš by asi odpovídala tomu prvnímu termínu, tož uvidíme 🙂, ale to čekání je fakt děs

adelka21
13. srp 2012

@ivcacekb ano, všeobecne se doporučuje delat test, az se nedostaví ms, ale na druhou stranu hodne maminek melo pozitivni test již pred ms. Já se znám, já budu nedočkavě testovat již před 😀 😀 😀

jane_s
14. srp 2012

@olinkak JJ holčičko, i když bych Ti to moc přála, tak radši si nedávej marné naděje, já sama vím, jaké to je pak zklamání víš? Já jsem to zažila už několikrát, měla jsem snad všechny příznaky a pak bum, došla MS, tak jsem to akorát obulela..teď jsem to hodila za hlavu, vyhodila jsem všechny Těhu a OVU testy, nabrala jsem si na sebe spoustu práce a necháme tomu volný průběh, přece se z toho všeho nezblázníme že jo?😀DD a jak máš dlouhé cykly? Kdy by měla mrcha dojít?😉 Přeji Ti aby už nepřišla😉 Já jsem teď asi nějak před OVU, tak zase uvidíme😉 a když to nevyjde, tak se opiju a jde se dál😀 ostatně jako každý měsíc😉

olinkak
14. srp 2012

@jane_s Ahojky, takže nejspíš plané naděje☹ už se potvrzuje, že nejspíš tou změnou klimatu a tak, se mrcha MS dostavuje o týden dřív než má být ☹, takže mi to dává samo jasně najevo, že jsem zase na začátku....☹No nic, takže fazolka z Mallorky nebude...semínko se hold neujalo...tak znova na start ☹Cyklus mám kolem 26-28 dní, teď po dovolené evidentně o týden kratší....Takže počkám, až se to trochu srovná a vyčkám na OVU a znovu se zasnažíme....závidím těm, které si řeknou chceme miminko a za měsíc jsou v tom...ach jo☹ Brečet sice nebudu ale pěkně mě to SE..!!!!! Musíme doufat, že ta příroda nám to za nějaký čas dopřeje...teď mě bolí břicho i záda...nesnáším toto období v měsíci už aby bylo po něm ☹ 🙄 😠 😖

jane_s
14. srp 2012

@olinkak Ale ještě si to nedostala ne? Kupa holek mají příznaky jako před MS, pak třeba krvácí mírně, přestane to a jsou v tom😉 neztrácej nikdy naději kočko..jinak my v Turecku měli taky plodné dny a nevyšlo to, těšila jsem se, ale bohužel no..taky jsem byla zklamaná z toho,ale co se dá dělat že? Nesmíš se vůbec trápit, vyjde to jindy, jestli to nevyšlo už teď jasan?

olinkak
14. srp 2012

@jane_s No zatím špiním a slabě krvácím, ale už to vypadá, že se to rozjíždí, díky za povzbuzení, tohle je prostě jediná věc, kterou si člověk nenaplánuje...může mít krásně zrekonstruovaný byt podle jeho představ, pohádkovou svatbu a pak když už konečně přijde na řadu miminko, tak prostě z nějakého důvodu k nám nechce ☹ No nic, snad se dá ukecat, nebo na něco nalákat 😀 Já vím, že to tak snadné není...a to je to co mě štve, že spoustu věcí ovlivnit můžeš, jen tuhle ne ☹ bohužel....Tak nám oběma držím palce a jsem ráda, že v tom nejsem sama, a propóóó v TOM vlastně chceme být všechny 😀 😀 😀 😀 tak třeba příští měsíc nebo rok...dva...😀